NAJCIEKAWSZA analiza od markopolo19

AgresywynyNiedźwiedź

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.143
To fałszywa istota jest, też całe plemię jej ufało, a potrafiła przejść jako radna do wroga, miej sie na baczności i raczej bym z konta zrezygnował bo obudzisz się kiedyś w pustym łóżku bez hajsu :p

Chlopie ta sprawa mnie nie dotyczy ale wjezdzanie na zycie prywatne to smietnisko umysłowe. Ogarnij sie bo ci ta gierka sieke z mozgu zrobi.
 
Wynik reakcji
528
Chlopie ta sprawa mnie nie dotyczy ale wjezdzanie na zycie prywatne to smietnisko umysłowe. Ogarnij sie bo ci ta gierka sieke z mozgu zrobi.
"chłopie" przecież benek nie jest w związku z moxi :p więc proponuję trzymać dystans i sie nie udzielać na tematy na które się nie ma pojęcia, trzeba wyczuc ironię w postach, jak nie dostrzegasz to ja Tobie proponuję ogarnięcie sie :)
 
Wynik reakcji
444
Czekam z niecierpliwością na ćwiartkę północny-zachód.
Podobno MNIAM znalazło się w dokładnie takiej samej sytuacji jak LOTOS i ich dni są policzone, pytanie tylko czy ich radny kret też jest KO a może dyplomatą??
Totalnie nie rozumiem dlaczego ludzie biorą do rady ludzi z łapanki, a potem dostają soczystą kose w łopatkę… Szkoda mi tylko graczy, którzy znajdują się w tym plemieniu, bo jest tam kilku dobrych grajków, ale z takim przywództwem mogą co najwyżej muchę w kiblu ubić.
jak sytuacja na K64 ? <rotfl>
 
Do góry