Nagrody za rundy

Status
Zamknięty.

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.048
Mam prośbę do MainSin, czy nagrody za rundy do 40 h mogą wynosić te 30pp, ale dluższe to już +30pp.
Bo jak widzę rundę, która trwa te 6h i mamy grać za te 30 pp to trochę szkoda czasu.

Ja wiem, że my gramy dla przyjemności, a pp to tylko takie osłodzenie tych rund, ale 20 pp więcej was nie zbawi, a na pewno zachęci parę osób do grania szybkich, co podniesie poziom na rundach.
Pozdrawiam
Dark
 

DeletedUser188629

Guest
Mam prośbę do MainSin, czy nagrody za rundy do 40 h mogą wynosić te 30pp, ale dluższe to już +30pp.
Bo jak widzę rundę, która trwa te 6h i mamy grać za te 30 pp to trochę szkoda czasu.

Ja wiem, że my gramy dla przyjemności, a pp to tylko takie osłodzenie tych rund, ale 20 pp więcej was nie zbawi, a na pewno zachęci parę osób do grania szybkich, co podniesie poziom na rundach.
Pozdrawiam
Dark

za duzo wymagasz.. tylko my nie gramy ty juz wiecej pp chcesz. ja proponuje vbez nagrody sp
 

DeletedUser180001

Guest
Przecież na dłuższych są większe nagrody niż 30 pp (ale nie od 4h, nie przesadzajmy).
Rundy 2 dniowe mają większe i z tym się zgodzę, bo tak jest xd
Nie można żądać niemożliwego, jak ktoś będzie chciał to wybierze rundę 2h i zarobi 30 pp a nie na 4/6 jak ty mówisz Dark.
 

DeletedUser159420

Guest
Ludzie to i tak jest dobrze, że mamy na każdej rundzie nagrodę. Zobacz sobie na innych wersjach językowych jak jest. Moim zdaniem te nagrody to i tak już dużo. Zwłaszcza, że są często jeszcze większe typu 150 dla gracza + 100 dla plemienia.
 

DeletedUser158571

Guest
Ja tam nie narzekam więc nie ma co zmieniać.Dobrze jest jak jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry