N O O Bhar vs proud2bepl

  • Rozpoczynający wątek N O O Bhar
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jako ze na PW nie otrzymałem jednoznacznej odpowiedzi piszę tutaj, przyjmujesz wyzwanie? Zasady ustalimy po twojej decyzji.






E: Niestety popularnemu 'produsiowi' zabrakło jaj i nie przyjął ł do pojedynku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser155263

Guest
N O O Bhar nasz pojedynek musi byc rozegrany :)
Bo hmm. jeszcze go nie reozegraliśmy ten jeden pojedynek nei byłsprawiedliwy według ciebie.. bo jakiś noobek sie wtracił ;)

I prodrus się jeszcze uczy... Za jakiś czas Meff Damianus a nawet Nitro Cee będą sie go bali :)
 

DeletedUser159420

Guest
N O O Bhar nasz pojedynek musi byc rozegrany :)
Bo hmm. jeszcze go nie reozegraliśmy ten jeden pojedynek nei byłsprawiedliwy według ciebie.. bo jakiś noobek sie wtracił ;)

I prodrus się jeszcze uczy... Za jakiś czas Meff Damianus a nawet Nitro Cee będą sie go bali :)

Bez przesady... Meff Damianus ok rozumiem ale ja?
 

DeletedUser

Guest
N O O Bhar nasz pojedynek musi byc rozegrany :)
Bo hmm. jeszcze go nie reozegraliśmy ten jeden pojedynek nei byłsprawiedliwy według ciebie.. bo jakiś noobek sie wtracił ;)

I prodrus się jeszcze uczy... Za jakiś czas Meff Damianus a nawet Nitro Cee będą sie go bali :)


Nie tylko według mnie, ale według każdego. Nie interesuje mnie czy się uczy czy nie, ważne jest to że teraz nie przyjął a do nasyłania ludzi pierwszy.
 

DeletedUser155263

Guest
e tam :)
na mnie graczy pokroju karol i inni nasyłąja połowe swiata ;) i sie nei przejmuje
 

DeletedUser167160

Guest
N O O Bhar, przyjmuję... ;) Ale, tak jak z resztą napisałem na pw, nie teraz, a za tydzień, dwa. W najbliższych dniach będzie ciężko z moją dyspozycyjnością więc zapraszam Cie za jakiś czas... Co do nasyłania ludzi- mogę napisać, że ktoś grał u mnie, tak jak Ty to napisałeś kiedy złamałeś ze mną sojusz... Ale tak samo jak w tamtym przypadku wiemy oboje, że jest inaczej. Nasyłałem na Ciebie ludzi? Jeśli chodzi o DeadTerrorist i Rafik Pogromca Spawaczy- współpracowaliśmy razem przez całą rundę, nie dziw się. Jaco922- uświadomiłem mu, że jesteś zagrożeniem... Jeśli nazwiesz to nasyłaniem, oczywiście się przyznam. Uwierz, że zazwyczaj w takie rzeczy się nie bawię, ale ja jestem pamiętliwy- za to jak zachowałeś się kiedyś, ja odpłaciłem Ci się tej nocy.

PS: Zadam Ci to pytanie po raz drugi- bo wydaje mi się, że sam nie wiesz co odpowiedzieć... Co Ci da taki pojedynek ze świeżakiem?
 

DeletedUser

Guest
Misiek, napisz chociaż jeden post bez obrazy, prowokacji, cwaniakowania- spróbuj.

Poświęce nawet i 30h- ale nie w najbliższych dniach bo mam dużo spraw w realu ;)

Przegranym pojedynkiem z Tobą nie zniszczę swojej reputacji na FO (o ile takową posiadam)- jeśli już to w grze. Ale to również nie będzie dla mnie ujma- w końcu jesteś Reprezentantem Polski a ja zwykłym szarakiem... Nie mam nic do stracenia. I nie boję się pojedynku z Tobą...

Wyzwanie przyjąłem i pojedynek się odbędzie... Ale nie teraz i nie zaraz. Tymczasem możesz sfinalizować pojedynek z Kropkiem...

PS: Luzuj trochę ;)

Pozdrawiam
produś


Wiesz dobrze, że niedługo wyjeżdzam i prawdopodobnie będę miał bardzo długą przerwę od SP więc każdy powód dobry, no ale nic napisz jak będziesz wbijał na jakąś rundę to ja też wbije i zagramy pojedynek ( skoro przyjmujesz)
 

DeletedUser

Guest
Przypominam o własciwym poziomie dyskusji inaczej temat zostanie usunięty.
 

DeletedUser150331

Guest
N O O Bhar nasz pojedynek musi byc rozegrany :)
Bo hmm. jeszcze go nie reozegraliśmy ten jeden pojedynek nei byłsprawiedliwy według ciebie.. bo jakiś noobek sie wtracił ;)

I prodrus się jeszcze uczy... Za jakiś czas Meff Damianus a nawet Nitro Cee będą sie go bali :)

ja się już go boje straszyl mnie babcią
 

DeletedUser167160

Guest
Pojedynek prawdopodobnie odbedzie sie w ten weekend :)

Nie chce narzucac ustawien, bedziemy dyskutowac, podam wstepnie a Ty sie ustosunkuj : )

Proponuje ustawienia: wioska obojetnie, jedna :D
Wymagane wojsko:16k
Def: 0, czyli nic.
Katasy: bez
Szlachta: max. 3
Plemie: bez

a i nie odpisalem CoJaZrobiłemŻeTuJestem? bo nie lubie takich spin, ale zeby bylo jasne napisze:

Nigdy mnie nie przejales. Tyle w tym temacie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry