N O O Bhar vs. Pan Kropeq

  • Rozpoczynający wątek JackDaniels18
  • Data rozpoczęcia

N O O Bhar vs. Pan Kropeq

  • N O O Bhar

    Głosy: 37 56,9%
  • Pan Kropeq

    Głosy: 28 43,1%

  • W sumie głosujących
    65
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam zostałem poproszony przez Pan Kropeq aby   napisac ten temat
Wioska Startowa ; 26 pkp
Fake limit; 8 ataków
regułKą zagordy ; brak
dozwolony deff. ; 300pika
katapulty ; zakaz
wymagane 16k off-a w zagordzie ;)
 

DeletedUser

Guest
hmm a z tego co ja wiem , Pan Kropeq czyli SquadBot nie gra od kad skonczyl na sw 50 :confused:
 

DeletedUser159420

Guest
hmm a z tego co ja wiem , Pan Kropeq czyli SquadBot nie gra od kad skonczyl na sw 50 :confused:

dokładnie pamiętam jak graliśmy nero z toba na koncie to wtedy kropeq konczył grac. To nie jest kropeq tylko po nim konto przejał
 

DeletedUser153359

Guest
Jako sedzia pojedynku uznaje go jako niewazny noobhar zostal podbity przez kropqa po wczesniejszym zbiciu u niego popa przez manonfire pojedynek zostanie powtorzony w pozniejszym terminie

Pozdrawiam

Raporty:















 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Cała sytuacja wyglądała tak:

Ochronka się kończy widzę 4 grube od ManOfFire klinuje na 3 + kontra, zapomnniałem kompletnie o poparciu bo widze 3 grube od Kropqa szykuje kontry,kliny itd. a tu patrze wioski nie mam. No nic zagramy kiedy indzie.
 

DeletedUser162819

Guest
Ogólnie kiepska runda na pojedynki,bo nie liczyło się w ogóle zbudowanie offa i grubych szybkie
 

DeletedUser

Guest
Ten pojedynek sie odbedzie ? Zostanie powtorzony ? Jak nie to temat do zamkniecia.
 

DeletedUser162819

Guest
Sullivan:

Widzę ,że w wielu tematach pytasz o to kiedy pojedynki zostaną rozegrane.Uwierz ,że nie łatwo jest się porozumieć ,znaleźć odpowiednią rundę i zsynchronizować się ze sobą . Na przykładzie pojedynków polaka z kropqiem/nitrem widać,że nie jest to prosta sprawa. Nie ma żadnego limitu czasowego do rozegrania pojedynku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry