Morale

  • Rozpoczynający wątek Tupter1910
  • Data rozpoczęcia

czy chcecie aby morale zostały usunięte???

  • TAK

    Głosy: 10 37,0%
  • NIE

    Głosy: 17 63,0%

  • W sumie głosujących
    27
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,

Mam propozycję aby usunąć kwestię morali w grze ponieważ wszelkie ulepszenia jakie są wprowadzane są tak jakby tylko dla graczy słabszych. A założenie gry jest by wygrał najlepszy a gdy gracz ma 1mln punktów a 2 gracz zaledwie 40K punktów to gdzie tu ręce i nogi. Wiemy ze gra ma troszkę smaczku dodawać ale to nie jest smaczek a zakała wszystkich tych graczy, którzy chcą się rozwijać...
 

DeletedUser129414

Guest
Lepiej gdyby były morale w stosunku do czasu gry a nie do pkt!
 

DeletedUser29374

Guest
morale powinno zostać. ale jak wspomniał poprzednik - lepiej by odnosiło się do czasu gry, ale dodałbym że nie powinno pomijać punktów
 

DeletedUser114179

Guest
Dobrze jest tak jak jest. Jeżeli chcesz być najlepszy i nie mieć problemu z ludźmi z małymi morale to graj tak by tacy ludzie nie istnieli. Do tego takich ludzi wykorzystuje się do konkretnych celów. Z jednej strony by przy niższym morale przeszkadzać w głębi terytorium wroga, z drugiej strony by wrogowi niszczyć takich samych ludzi :)
Gdyby morale zależało od czasu gry plemiona były by znacznie bardziej nudne. Tak przynajmniej czasem trzeba się naprawdę postarać by takiego kogoś albo wrzucić na teren wroga, albo pozbyć się go ze swojego terytorium.
 

Turgsmen

Miecznik
Wynik reakcji
6
Ja jestem za tym, aby nie było morali, a jeśli miały by być to tylko do czasu gry.

NP:
10 mln pkt czas gry x
10 k pkt czas gry x

I kto ma większe morale?
 

DeletedUser

Guest
Nie, system morali jest wystarczająco dobry. Jest ten czynnik pkt. i dla mnie jest on dobry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry