Moja prezka na yt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser162668
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser162796

Guest
Dokładnie.Szczerze Ci powiem że nawet się nie wypowiem na temat prezentacji ,bo to tak jakbym oceniał intro jakiegoś filmu.Ale..początek dobry ;)
 

DeletedUser162668

Guest
Dokładnie.Szczerze Ci powiem że nawet się nie wypowiem na temat prezentacji ,bo to tak jakbym oceniał intro jakiegoś filmu.Ale..początek dobry ;)

wiem wiem, ale dłuzszej nie mogłem zrobić ze względu na koszty :D
 

DeletedUser162668

Guest
ponieważ w programie którym robie wstawienie tła (only tło) powyzej 30sec kosztuje 6$ ;p
 

DeletedUser162796

Guest
Radzę Ci zmień program.Jaki to nie wiem bo aż tak to się nie znam ale jak będziesz miał tak płacić to ten filmik będzie raczej Twoim ostatnim ;)
 

DeletedUser162668

Guest
Radzę Ci zmień program.Jaki to nie wiem bo aż tak to się nie znam ale jak będziesz miał tak płacić to ten filmik będzie raczej Twoim ostatnim ;)

aczkolwiek za pierwsze 30sec jest darmo, ten program ma jedne z najlepszych podkładów + jest w hd ;)
 

DeletedUser140914

Guest
fajne mnie też się podaoba, szkoda tylko że takie krótkie i że tak mało informacji, tzn dałeś jakieś screeny ale nie wiadomo co to za świat
 

DeletedUser162796

Guest
No to wybacz ,ale jeżeli nie chcesz płacić tych 6 dolców a chcesz używać tego programu to ja Ci go jednak zalecam zmienić żebyś mógł się bardziej "popisać"...bo jakikolwiek filmik z większymi ambicjami który może mieć maksymalnie 30 sekund to jakby nie patrzeć kicha :p
No a jak tak Ci zależy na tym Twoim HD to zapłać te 6$ i zrób porządny filmik :D Przez "porządny" rozumiem dłuższy ;)
 

DeletedUser162668

Guest
ale nie wiadomo co to za świat

Wiem wiem, ale ja chciałem tylko pokazac jaki to ja pro jestem ;< + odrazu ci odpowiem na pytanie ze to jest aktualna runda fr sw12 :D
No a jak tak Ci zależy na tym Twoim HD to zapłać te 6$ i zrób porządny filmik :D Przez "porządny" rozumiem dłuższy ;)

niedługo powinienem zrobić :)

@@edit. Czekam na dalsze oceny/wypowiedzi ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser162796

Guest
No to czekam.Mam nadzieję że nie będzie to 1min. ;)
 
Do góry