Mistrzostwa Plemion 2014/2015

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
6
Witam Wszystkich Forumiczów w to pięknie zapowiadające się piątkowe popołudnie!

Utworzyłem ten temat, można powiedzieć, w imieniu mojego znajomego CoTyTutajRobisz, który był Twórcą swojego tematu w innym dziale. Był to dział SP, czyli zajmujący się tematyką Szybkich Plemion, a jego post był konkretnym pytaniem o planowanie "Mistrzostw Plemion 2015".

Niestety, najprawdopodobniej, przez nieuwagę moderatorów czy też innych osób sprawujących pieczę na tamtym podforum, temat ten zniknął i od dwóch dni z powrotem się nie pojawił. Oczywiście nikogo o tą sytuacje nie obwiniamy, takie rzeczy mogą się zdarzyć, jednak przez ostrożność chciałbym odnowić tamto zagadnienie w tym o to dziale, z myślą że ten temat nie podzieli losu poprzednika.

Uważam jednak że tak się nie stanie, ponieważ ten dział - zresztą zarówno jak i poprzedni - jest idealnym miejscem na poruszenie takiego wątku, ponieważ dotyczy on wielu graczy. Tych którzy również są zainteresowani kolejnymi mistrzostwami, ale również tych, którzy jeszcze nie skończyli się interesować poprzednimi.

Po poście CoTy'ego, a przed usunięciem go w środowy poranek, zdążyło pojawić się kilka postów dotyczących "Mistrzostw Plemion 2014"
Gracze pisali w nim że jeszcze nagrody dla finalistów z tamtego roku nie trafiły do ich rąk, a już jest pomysł o kolejnych.

Nawet sam - jako finalista tego konkursu - napisałem post w tamtym temacie.
Brzmiał on mniej więcej tak:

Nev Player napisał:
Ludzie, Spokojnie...

Od zakończenia poprzednich Mistrzostw i wyłonienia zwycięzców nie minął jeszcze nawet rok.
Co Wy myślicie że nagrody z Niemiec do Polski tak szybko dotrą?

Bądźmy realistami, przecież to szmat drogi

A nie chcemy chyba zarzucić Twórcom i Opiekunom Plemion, grze przez którą przewinęło się miliony graczy - zarówno w Polsce jak i na całym świecie - niesłowności, prawda?

Absurdem byłoby powiedzenie, że pomysłodawcy i organizatorzy Mistrzostw Plemion 2014, przeprowadzili cały ten konkurs z nagrodami, tylko że... bez nagród?

Myślę że, gra przeglądarkowa, ciesząca się tak duża popularnością nie wbijałaby sobie sama noża w plecy i nie ogłasza czegoś czego potem by nie spełniła, czy też spełnić nie mogła.

W innym przypadku wychodziło by jedynie na to, że oszukani nie zostaliby tylko zwycięzcy całego konkursu, ale również wszyscy jego uczestnicy bo każdy kto brał w nim udział, grałby o coś, co od początku nie istniało. Bo w całym wydarzeniu nie brało udział tylko 8-10 zwycięskich osób, ale o wiele więcej graczy, którzy w większości, na każdą rundę władowywali pieniądze, odpalając KP i AF bo tak naprawdę bez tego nie mieliby szans grać o cokolwiek. Można by było również rzec, że w tak niedorzecznym przypadku, oszukani zostaliby również wszyscy Ci, którzy widzieli na stronie głównej, w grze przez PW, czy też bezpośrednio na FO, Mistrzostwa z nagrodami dla zwycięzców.
W końcu to było ogłaszane jawnie i publicznie, aby ściągnąć jak największą ilość chętnych.

Czy zatem naprawdę myślicie, że Operatorzy Gry oszukaliby całą Społeczność Plemion, nwm, może np tylko po to żeby wyciągnąć więcej PP od graczy?

Moim zdaniem to nonsens.
Takie zagrania może można zobaczyć na grach gdzie na 'liczniku jest 100-1000 graczy', ale nie na takim kolosie jakim są Plemiona.
Gra z wieloletnią tradycją i administratorzy z wieloletnim stażem, wątpię żeby sami z siebie chcieli psuć opinię projektu nad którym poświęcili już tyle czasu i nastawieni są na poświęcenie go więcej.

Myślę że po prostu trzeba jeszcze trochę poczekać.
Mistrzostwa zakończyły się dopiero 10 miesięcy temu. Słyszałem że już nie raz trzeba było dużo czasu czekać po odbiór nagród. Niestety szybkość działania Plemion w tym zakresie nie jest ich najmocniejszą stroną, ale tak jak mówiłem - niejako publicznie dali na to słowo, szumnie wszystko rozgłaszając. Niezbyt mądrym ruchem byłoby się z tego publicznie nie wywiązywać.

Przynajmniej ja tak myślę.


Jako że to był praktycznie ostatni post w tamtym temacie i odpowiadał on na te kilka poprzednich to serdecznie zapraszam do dalszej dyskusji już tutaj.
Co Wy o tym uważacie? Jak myślicie kiedy nagród można się spodziewać? Czy mieliście kiedyś podobne sytuacje?

A może ktoś z administracji będzie potrafił przybliżyć czas dotarcia publicznie (Strona Główna, Osobiste PW do wszystkich Graczy, Tematy na FO) obiecanych przez nich nagród?

Dziękuje za przeczytanie i Pozdrawiam
Nev Player
 

DeletedUser

Guest
Witam Wszystkich Forumiczów w to pięknie zapowiadające się piątkowe popołudnie!

Utworzyłem ten temat, można powiedzieć, w imieniu mojego znajomego CoTyTutajRobisz, który był Twórcą swojego tematu w innym dziale. Był to dział SP, czyli zajmujący się tematyką Szybkich Plemion, a jego post był konkretnym pytaniem o planowanie "Mistrzostw Plemion 2015".

Niestety, najprawdopodobniej, przez nieuwagę moderatorów czy też innych osób sprawujących pieczę na tamtym podforum, temat ten zniknął i od dwóch dni z powrotem się nie pojawił. Oczywiście nikogo o tą sytuacje nie obwiniamy, takie rzeczy mogą się zdarzyć, jednak przez ostrożność chciałbym odnowić tamto zagadnienie w tym o to dziale, z myślą że ten temat nie podzieli losu poprzednika.

Uważam jednak że tak się nie stanie, ponieważ ten dział - zresztą zarówno jak i poprzedni - jest idealnym miejscem na poruszenie takiego wątku, ponieważ dotyczy on wielu graczy. Tych którzy również są zainteresowani kolejnymi mistrzostwami, ale również tych, którzy jeszcze nie skończyli się interesować poprzednimi.

Po poście CoTy'ego, a przed usunięciem go w środowy poranek, zdążyło pojawić się kilka postów dotyczących "Mistrzostw Plemion 2014"
Gracze pisali w nim że jeszcze nagrody dla finalistów z tamtego roku nie trafiły do ich rąk, a już jest pomysł o kolejnych.

Nawet sam - jako finalista tego konkursu - napisałem post w tamtym temacie.
Brzmiał on mniej więcej tak:




Jako że to był praktycznie ostatni post w tamtym temacie i odpowiadał on na te kilka poprzednich to serdecznie zapraszam do dalszej dyskusji już tutaj.
Co Wy o tym uważacie? Jak myślicie kiedy nagród można się spodziewać? Czy mieliście kiedyś podobne sytuacje?

A może ktoś z administracji będzie potrafił przybliżyć czas dotarcia publicznie (Strona Główna, Osobiste PW do wszystkich Graczy, Tematy na FO) obiecanych przez nich nagród?

Dziękuje za przeczytanie i Pozdrawiam
Nev Player

Dokładnie minęła kupa czasu i nadal nie ma nagód ;) Może jakaś rekonpensata w postaci PP... :D tak z 700-1000?
 

DeletedUser75292

Guest
Dokładnie minęła kupa czasu i nadal nie ma nagód ;) Może jakaś rekonpensata w postaci PP... :D tak z 700-1000?

Dlaczego tak mało pp? Jeżeli nagrody nie przyjda to zarządajcie równowartosci nagród. Jak mieliscie dostac jakies tablety po300 zł za sztuke to niech Wam dadzą po 8500pp. Albo zalogujcie sie na niemieckie forum i tam przedstawicie ten problem
 

DeletedUser180001

Guest
Pomysł fajny ale dużo poprawek czeka ludzi by takie Mistrzostwa zorganizować.
Pewnie poczekamy jeszcze z rok na jakiś międzynarodowy server plemion albo szybkich ^^
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.065
Dlaczego tak mało pp? Jeżeli nagrody nie przyjda to zarządajcie równowartosci nagród. Jak mieliscie dostac jakies tablety po300 zł za sztuke to niech Wam dadzą po 8500pp. Albo zalogujcie sie na niemieckie forum i tam przedstawicie ten problem

nie nie :D tu nagrody nie były takie super:) my za 1 miejsce zgarnelismy jakies kubki, koszulki i jeszcze 3 rzeczy:)
 
Wynik reakcji
6
Dlaczego tak mało pp? Jeżeli nagrody nie przyjda to zarządajcie równowartosci nagród. Jak mieliscie dostac jakies tablety po300 zł za sztuke to niech Wam dadzą po 8500pp. Albo zalogujcie sie na niemieckie forum i tam przedstawicie ten problem

Żeby było ciekawiej, tutaj nie rozchodzi się o 'tablety po 300zł', tylko o... koszulki, szaliki, karty, kalendarze, notesy.

Cała sprawa kręci się wokół tak małych rzeczy, które były nagrodami na tak wielkim konkursie bo aż reklamowanym przez Administracje wszystkimi możliwymi ich drogami.

A i tak te kilka rzeczy, od prawie roku, nie potrafią przebyć drogi Niemcy - Polska.

Moje pytanie - Dlaczego?

Może uznano że są one tak mało wartościowe, że koszt wysyłki wyniesie więcej i nie jest to opłacalne?
Czy mimo wszystko one są "już" w drodze i za <... tu wpisz okres czasu ... > dojdą?


Tak jak pisałem i argumentowałem wcześniej - opcja pierwsza byłaby by niedorzecznością i wbiciem noża w plecy samym sobie,

dlatego tutaj pytanie do Administracji:

Kiedy Możemy spodziewać się tych kilku obiecanych nagród? Ile jeszcze Waszemu Teamowi; czy też jeśli chcecie dzielić na kraje - Niemieckiemu Teamowi potrzeba czasu na wysłanie nagród?


Pomysł fajny ale dużo poprawek czeka ludzi by takie Mistrzostwa zorganizować.
Pewnie poczekamy jeszcze z rok na jakiś międzynarodowy server plemion albo szybkich ^^

"Mistrzostwa Plemion 2015" to może faktycznie fajny pomysł, ale jaki on ma sens jeśli jeszcze poprzedni rozdział nie został zamknięty?
 

DeletedUser430

Guest
Z informacji jakie zostały mi dostarczone nagrody zostały wysłane pocztą, sprawa jest wyjaśniana.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry