Mistrz Painta vs Verum Tergum? ( czyt. wszyscy)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser150331
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?

  • Mistrz Painta

    Głosy: 13 61,9%
  • verum tergum

    Głosy: 4 19,0%
  • Wszyscy koledzy veruma

    Głosy: 1 4,8%
  • verum nie podejmie rywalizacji tak jak kiedyś :)

    Głosy: 2 9,5%
  • verum złamie zasady pojedynku

    Głosy: 1 4,8%

  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

DeletedUser150331

Guest
Za zrywanie sojuszy i nasylanie na mnie innych graczy , nie ma to jak się chwalić że podbiłeś mnie 3 razy , szkoda że potrafisz wysłać 180 fejek a nie umiesz wstawic klina ,szkoda że atakujesz 4v1 potem 6v1,do tego masz sojusz z calym światem a moje rapki z offem lataja po wszystkich żałosne żalosne i jeszcze raz żalosne :)

Pojedynek
Runda 26,505,1,1


walka o 100pp ( dziś dałeś 50 kropkowi by Cię nie atakował więc na bank masz )
3 szlachty
max 12 fejków
Off co najmiej 12k miejsca w zagrodzie i można atakować gdy 2 osoby maja 12 k
Nie wolno mieć we wsi powyżej 100pika , max 100!
Sędzia:Ceiter do niego będziemy slali rapki która pokaża że mamy 12k woja.


Możemy zagrać na rundzie gdzie plemie jest dwuosobowe wtedy deffują nas inni ale w momencie startu pojedynku cofamy deffy :)

Zobaczymy czy 1v1 jesteś dalej taki mocny bo na razie to pokazałeś że umiesz klepać deff+lk na bocie , łamac sojusze ,oraz nasyłać na mnie ludzi :)
Zależy mi na czasie dlatego jak najszybciej chce zagrać ten pojedynek , masz 4 dni na zastanowienie się po tygodniu do kasacji :)

Niech wygra lepszy!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser183046

Guest
heh stawiam na coja verum ***** soje łamie :)


verum ze mną też zagrasz zobaczymy czy taki mocny jesteś ;/
 

DeletedUser

Guest
Za zrywanie sojuszy i nasylanie na mnie innych graczy , nie ma to jak się chwalić że podbiłeś mnie 3 razy , szkoda że potrafisz wysłać 180 fejek a nie umiesz wstawic klina ,szkoda że atakujesz 4v1 potem 6v1,do tego masz sojusz z calym światem a moje rapki z offem lataja po wszystkich żałosne żalosne i jeszcze raz żalosne :)

Pojedynek
Runda 26,505,1,1


walka o 100pp ( dziś dałeś 50 kropkowi by Cię nie atakował więc na bank masz )
3 szlachty
max 12 fejków
Off co najmiej 12k miejsca w zagrodzie i można atakować gdy 2 osoby maja 12 k
Nie wolno mieć we wsi powyżej 100pika , max 100!
Sędzia:Ceiter do niego będziemy slali rapki która pokaża że mamy 12k woja.


Możemy zagrać na rundzie gdzie plemie jest dwuosobowe wtedy deffują nas inni ale w momencie startu pojedynku cofamy deffy :)

Zobaczymy czy 1v1 jesteś dalej taki mocny bo na razie to pokazałeś że umiesz klepać deff+lk na bocie , łamac sojusze ,oraz nasyłać na mnie ludzi :)
Zależy mi na czasie dlatego jak najszybciej chce zagrać ten pojedynek , masz 4 dni na zastanowienie się po tygodniu do kasacji :)

Niech wygra lepszy!








nie przyjmuje,zjedziesz mnie,bo jesteś lepszy odemnie,pomimo,że przejąłem CIę 4 razy a ty mnie zero wciągu ostatniego tygodnia...


pozdrawiam.
 

DeletedUser150331

Guest
nie przyjmuje,zjedziesz mnie,bo jesteś lepszy odemnie,pomimo,że przejąłem CIę 4 razy a ty mnie zero wciągu ostatniego tygodnia...


pozdrawiam.

Polecam czytanie ze zrozumieniem :)
Nie interesuje mnie ile razy mnie podbiłeś bo ani razu nie pokazaleś klasy a spinasz jakbyś co najmiej był jakimś prosem :)
Napisałem wyraźnie że kiedy mnie podbijałeś to raz zlamałeś sojusz , raz wysłałeś 300 fejków z bota , a raz atakowałeś w 7 :)
Więc jeżeli faktycznie jesteś taki pro pragne zagrać z Tobą 1v1 zobaczymy jaki będziesz kozak na fejkach 12 :)
 

DeletedUser180091

Guest
Verum to zero :> więc z góry stawiam na Painta ;) ale pewnie i tak verum nie zagrałby solo ^.^
 

DeletedUser150331

Guest
Verum to zero :> więc z góry stawiam na Painta ;) ale pewnie i tak verum nie zagrałby solo ^.^

bo solo nie ma szans :)
nie uważam się na sp , ale wiem an co mnie stać i jeżeli ktos potrafi tak kozaczyć , oszukiwać , nasyłać a nie ma odwagi zagrać 1v1 to jest dla mnie zwykłym 0 :)

Pozdrawiam ;)
 

DeletedUser150331

Guest
jesli by doszło do walki stawiam na painta;)

Dzięki CTTR :)
Chyba jednak nie dojdziebo verum się nie kwapi a szkoda , więc na razie trzeba dać sobie spokój bo jak mam wbijac na runde i mam mieć po 180 fejków co chwile i ma mnie atakować 7 graczy to taka gra nie ma sensu..

więc z czystką na sercu moge powiedzieć że verum to zwykły pion i dupolizacz do tego przydupasik ega(łukasza) i jeszcze by dawać 50pp kropkowi by go nie atakował to trzeba serio nie mieć poziomu ;)
 

DeletedUser178225

Guest
Poprostu werum nie sklinuje grubych z 20 fejkami tak jak ty ty potrafisz wiecej od niego,to takie moje zdanie dlatego to jest twój klucz do wygranej w walce do której pewnie nie dojdzie tak jak mówisz;)
 

DeletedUser155263

Guest
hehe nie graja pojedynek. ja moge deff-wac panta; ) a jaknie ja to danielek >:) i w etdy zaden noob nie zagrożi
 

DeletedUser180900

Guest
pojedynki

Stawiam na Mistrz Painta,ponieważ gra większość offem a nie deffem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
Zapomniałeś Mistrzu dodać opcji Verum nie ma kolegów, jak kogoś się prosi aby wysyłał ataki za 30pp to nie jest chyba to jego kolega:)
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
Tego Painta to jak przejmują to zawsze 10vs1. Jakiego Ty masz koleś pecha, zawsze biedny, zawsze wiatr w oczy, zawsze atakuję 2312789216398213 graczy, zawsze nety rozłączają, albo inne cuda się dzieją. Żebyś Ty chociaż raz po zjechaniu komuś pogratulował to nie, a sam jesteś cieńki jak bierki do gry, albo pasek klinowy. Zmień grę na pasjans, bo ta Ci nei służy.
 

DeletedUser

Guest
pasek klinowy jest cieki a to ciekawe? czym ty sie wozisz hulajnoga na gaz ze ty masz tam cienki pasek klinowy ? beheheheh
no wole jak ktos odstaje baty od kogos 10 na 1 bedac sam niz miec sojka z kzdym z top20 i sobie spokojnie przejmowac slabeuszy... smutek
 

DeletedUser176891

Guest
Stawiam na Mistrza Painta jeśli dojdzie do pojedynku. Wiem co on potrafi , Verum też jest dobry , ale nie tak jak Mistrz Painta :)
 

DeletedUser150331

Guest
Tego Painta to jak przejmują to zawsze 10vs1. Jakiego Ty masz koleś pecha, zawsze biedny, zawsze wiatr w oczy, zawsze atakuję 2312789216398213 graczy, zawsze nety rozłączają, albo inne cuda się dzieją. Żebyś Ty chociaż raz po zjechaniu komuś pogratulował to nie, a sam jesteś cieńki jak bierki do gry, albo pasek klinowy. Zmień grę na pasjans, bo ta Ci nei służy.

zawsze gratuluje kiedy cvzuje sie gorszy
zapytaj ceitera,detoxa,coty nawet comy :)

nigdy mi neta nie rozlaczyli, poprostu jak verum taki kozak w gebie na ts a atakuje w 6 albo lamie sojki to niech gra 1v1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry