Mistrz Painta vs My TiMe *? x3

  • Rozpoczynający wątek My TiMe *? x3
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra


  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Warunki:
Wioska 66pkt
Szlachta: paczki
Rycerz i przedmioty: brak
Limit fake łącznie można wykonać 8 ataków
Nagroda 200pp
Wojska 16k
Można tylko posiadać wojska offensywne
Dozwolone katasy : 10
 

DeletedUser167001

Guest
A kto to My Time?

Kto tam gra?

ja tam postawię na CJZŻTJ :D
 

DeletedUser167001

Guest
M3lonek :)

Coś kojarzę...

Ponoć dobrze grasz, zobaczymy. :)
 

DeletedUser150331

Guest
nie mam do ciebie ani 1% szacunku postawiłem na siebie , ale nie zagram bo nie mam na to czasu ;)

jak coś wbijaj na runde i rozwijaj wieś możesz pokazać wtedy że umiesz grac , tylko nie nasyłaj na mnie 7 ;)

pozdrawiam , mozna kasować ;)
 

DeletedUser

Guest
nie mam do ciebie ani 1% szacunku postawiłem na siebie , ale nie zagram bo nie mam na to czasu ;)

jak coś wbijaj na runde i rozwijaj wieś możesz pokazać wtedy że umiesz grac , tylko nie nasyłaj na mnie 7 ;)

pozdrawiam , mozna kasować ;)

nie lepiej napisać że szkoda CI premki;)? nie nasłałem na Ciebie nikogo ale ty próbujesz sobie wyjaśnić że Cie cisną.. ja Cie sam pojechałem i tyle w temacie
 

DeletedUser150331

Guest
okej , jesteś najlepszy wygrałeś walkowerem 3;0 dla melona ;)

pozdrawiam , dalej można kasować
 

DeletedUser

Guest
No i tak właśnie jest... cwaniakuje kim to nie jest, jak mnie to nie zjedzie a boisz się zagrać mimo że podobno mnie cisnąłeś x czasu temu to masz darmowe 200 premki ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser150331

Guest
Wbijaj na runde możemy walczyć , ale tracić rundy na takiego patałacha nie mam zamiaru ;d
 

DeletedUser

Guest
Ale będziesz mi pisał że nasyłam na Ciebie ludzi których ja w ogóle nie znam ^^ a interesujące jest to że początkowo napinałeś się że 5 ludzi na Ciebie nasłałem, później 6, ciekawe.. dziś pewnie mi powiesz że nasłałem wtedy na Ciebie 10 osób z których znam tylko andruta ;)
 

DeletedUser169406

Guest
To zrobimy tak ja z coma bede miał kataski:p i jak ktos wpadnie zburzy to i drugej osobie zburzymy;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry