Mini konkurs na najlepszy post reklamujący OFF-Topic

DeletedUser

Guest
Zapraszam do wzięcia udziału w mini konkursie na najlepszy post reklamujący OFF-Topic. Jest to część konkursu na Króla/Królową OFF-Topicu (kliknij). Krótkie zasady:

  • Zabroniony jest plagiat(Pierwsza osoba, która umieści pewną koncepcje/treść ma tylko do niej prawo. Nie można korzystać z jej pracy*). Informuje także, że mod ma możliwość wglądu w historie edycji danego posta zatem bardzo proszę bez przekrętów.
  • Nie ma limitu propozycji wystawionych do konkursu przez danego użytkownika**
  • Konkurs zostanie zakończony 2 marca 2010.


*Z wyłączeniem treści uniwersalnych i popularnych.
**Nie mogą to być jednak modyfikacje poprzednich, ale całkiem nowe propozycje.
 

DeletedUser

Guest
Moja propozycja :)

" Znasz lepsze miejsce na oderwanie się od ciągle powtarzających się tematów z propozycjami, spamem niż OFF-Topic?
Dokładnie tak, w OFF-Topicu znajdziesz tematy w ogóle nie związane z plemionami a które mogą Cię zachęcić do pozostania na forum. Więc nie czekaj! Pędź do OFF-Topicu. "


Nie wiem czy dobrze i czy w dobrym temacie to napisałem :)


Pozdrawiam.
 

DeletedUser123948

Guest
OFF-topic to jest to co zawsze chciałeś mieć na forum, OFF-topic to jest jedyne takie miejsce gdzie możesz pisać o wszystkim co ci przyjdzie do głowy
 

DeletedUser

Guest
He he Tylko w offtopie mogę pisać posty w tematach, które już dawno są nieaktualne, a osoby zakładające temat zostały oskalpowane :p

PS. Szkoda, dobrze że do Przema jeszcze gg mam ... ;]
 
Do góry