Miedź i powiększenie zagrody

Czy jesteś za tym pomysłem?


  • W sumie głosujących
    45
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam...

Chciałbym dodać ciekawe pomysły do gry przeglądarkowej www.plemiona.pl

A więc Zaczynamy:


Szanowny Kurierze można by było dodać do plemion Większy poziom np.100 do ZAGRODY
Oraz można dodać coś takiego jak MIEDŹ

I to Już wszystkie moje pomysły!!!

Oto moje konto:

Świat:36
Login:XXX
Hasło:XXX


DZIĘKUJE!!

Dostałem wczoraj taką wiadomość na maila i czuję się zobowiązany przekazać ją dalej, gdyż ja mało mogę w tej sferze.;)

Ja ze swojej strony jestem na nie, ale może uznacie że jest to warta rozważenia propozycja:)

P.S. Tam gdzie są XXX był podany prawdziwy login i hasło;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser123308

Guest
A chociaż dobre te konto? :D

Po co mieź? -.-
Będziemy kable produkowali? :p

A co do zagrody fakt poziom 35 by się przydał :D max w wiosce 50k miesjca :] więc bybyło około 45k na wojaków o_O wojo 45k toporów ;D

Głos na nie :)
 

DeletedUser

Guest
Głos na nie bo większy poziom zagrody i tak nic by nie dał bo większą ilość woja miał by i obrońca i agresor więc tak naprawdę pozostało by tak jak jest teraz mimo tej zmiany.

A wprowadzanie nowych surków jak i jednostek jest idiotyczne.


Na nie :)
 

DeletedUser

Guest
Hahahaha - mogles chociaz nick zostawic :p

dobre, dobre :p

NA NIE.
 

DeletedUser109506

Guest
miedź no cóż ???
uważam iż to zbędne gdyż niebędzie mieć szerszego zastosowania :)
 

DeletedUser93204

Guest
Jestem na nie gdyż nic dobrego ten pomysł by nie wprowadził..
 

DeletedUser130634

Guest
ja jestem na tak z zagrodą bo gdy miałem na max wioske to mało woja mogłem mieć..
 

DeletedUser131204

Guest
Zagroda? Hmm... chyba nie warto jej powiększać,ktoś wyżej podał sensowny argument. Miedź,a co z tej miedzi miało by być produkowane? Zbroje były produkowane z żelaza,tak samo bronie,miedź nie miała by żadnego szerszego zastosowania. Po za tym,propozycja wyszła od dziecka,które nawet bez potrzeby podało swoje hasło.
 

DeletedUser26050

Guest
Przy lvl 100 zagrody pojemnośc była by tak duża, że samo posiadanie tak wielkich ilości woja było by nielogiczne, chyba, ze leżeli by w wiosce jeden na drugim. Pomysł bez sensu. Na NIE!
 

DeletedUser95328

Guest
Co do zagrody jestem na TAK bo wiecej miejsca-wiecej woja-wieksze bezpiecześtwo:DA do miedźi na NIE bo niewiem po co:confused::confused::confused:
 

DeletedUser72702

Guest
Oba pomysły głupie... Zagroda większa jest wbrew pozorom wcale nie potrzebna bo cóż, mielibyśmy większe off, ale i większe defy, stosunek byłby taki sam więc i wynik podobny. Propozycje dodania miedzi zostawię bez komentarza...
 

DeletedUser

Guest
zagroda może być, ale miedź??? będziemy kompa podłączać, czy co??? ;)
 

DeletedUser

Guest
Oczywiści na NIE.. (miedź może spodobać się elektrykom ;p )
Co do zagrody, to wcale nie byłby taki sam stosunek.. Bo offa dużo razy częściej wybijasz niż defa i przechylila by się szala na stronę deff, nawet pomimo długie budowy...
 

DeletedUser121859

Guest
ile mial pk? heh a co do pomysł NIE przejmij inna wioske to bd miec wieksza zagrode a po co ci miedz? moze jeszcze marmur srebro? albo wodór?
 

DeletedUser

Guest
Co do zagrody to na TAK!
Ale miedź do czego??? Będziemy ją sprzedawać??:confused:
 

DeletedUser

Guest
Gdyby normalnie zagroda była 50k to ciekawy jestem co byście wtedy pisali, nie patrzcie tylko na ofa, tak samo można zrobić dobrego defa w takiej wioscel
 
Status
Zamknięty.
Do góry