Międzynarodowe Plemiona

  • Rozpoczynający wątek Por.AQ123
  • Data rozpoczęcia

Jak oceniasz pomysł stwożenia Międzynarodowych plemion?

  • Świetne, pomysł bardzo dobry napewno będzię przemyślany i może nawet zrealizowany

    Głosy: 22 47,8%
  • dobry ale niemożliwy do realizacji

    Głosy: 16 34,8%
  • Nie nie uda się i jest bezsensu

    Głosy: 3 6,5%
  • Pomysł wyssany z palca

    Głosy: 5 10,9%

  • W sumie głosujących
    46
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
(Być może kiedyś się pojawiło)


Międzynarodowe plemiona mogły by być naprawdę dużym sukcesem. Wiele ludzi na pewno by się przekonało do tej gry a aktualni gracze bardziej się z nią zżyli. Międzynarodowe plemiona przynosiły by świetną rywalizację między graczami i państwami. Sądzę że takie plemiona obejmowały by Polskę-Wielką Brytanię-Niemcy i na pewno wiele innych państw nawet może nie koniecznie w Europie.! Sądzę że dobre wy propagowanie na każdym forum na świecie(plemion oczywiście) przyniosło by sukces. A światy mogły by wyglądać jak teraz co najwyżej nowy ranking dotyczący najlepszych plemion(z podaniem państwa).



A teraz największy problem. Nawet jeśli administracja mnie poprze. Pozostaje jeszcze przekonać Adminów z Niemiec. A potem z innych państw które uczestniczyły by w rozgrywce!. I wiem że było by to bardzo czasochłonne. Inną sprawą jest organizacja. W końcu zawsze jest ryzyko że grać będzie mniej osób..niż sie przewiduje. I trzeba by szacunkowo zobaczyć ile miejsc na serverze miało by się znajdować.


To narazie tyle mam nadzieje że niedługo pojawią się komentarze i co najważniejsze opinia Administracji.
 

DeletedUser17523

Guest
Odp: Międzynarodowe Plemiona

Pojawiło się parę dni temu... Pomysłodawcą był Laryy (Blady Koń)
 

DeletedUser1697

Guest
Odp: Międzynarodowe Plemiona

Dobry pomysł ale i tak nie wprowadzą:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Międzynarodowe Plemiona

Możecie mi dać link pomysłu pierwszego pomysłowadwcy?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Międzynarodowe Plemiona

Ja wolę gadać z polakami a nie gawarić pa russkamu jizyku ani speak english :D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Międzynarodowe Plemiona

A ja jestem za ,zwiększyło by to grywalność między narodowa
 

DeletedUser19436

Guest
Odp: Międzynarodowe Plemiona

Pomysł fajny. Można by się wreszcie wykazać wśród innych narodów :D
 

DeletedUser18676

Guest
Odp: Międzynarodowe Plemiona

Dobry pomysl ale musialby byc jeden warunek - niewazne czy polacy czu ruskie,na calych plemionach obowiazywaly angielski :) Oczywiscie miedzy soba moznaby po polsku :)
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Międzynarodowe Plemiona

szwabom brakuje speców od marketingu, na tym to tylko zarobic mozna, jestem za
 

DeletedUser19436

Guest
Odp: Międzynarodowe Plemiona

Dobry pomysl ale musialby byc jeden warunek - niewazne czy polacy czu ruskie,na calych plemionach obowiazywaly angielski :) Oczywiscie miedzy soba moznaby po polsku :)

Najlepiej by było gdyby każdy mógł sobie wybrać w jakim języku będzie grał.
Nie wszyscy umieją po angielsku. ;) JA umiem, ale nie wszyscy. ;)
A między rozmowami będzie tłumacz, czyli piszemy do ruska po polsku, ale ze znakami polskimi i wszystko musi być dokładnie bo inaczej tłumacz nie przetłumaczy dobrze. To by chociaż trochę ograniczyło tych leniów którzy muszą "wyginać palce" żeby napisać "ż", "ź", "ć", "ń", "ą", "ś", "ę", "ó", "ł" itp.
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Międzynarodowe Plemiona

Najlepiej by było gdyby każdy mógł sobie wybrać w jakim języku będzie grał.
Nie wszyscy umieją po angielsku. ;) JA umiem, ale nie wszyscy. ;)
A między rozmowami będzie tłumacz, czyli piszemy do ruska po polsku, ale ze znakami polskimi i wszystko musi być dokładnie bo inaczej tłumacz nie przetłumaczy dobrze. To by chociaż trochę ograniczyło tych leniów którzy muszą "wyginać palce" żeby napisać "ż", "ź", "ć", "ń", "ą", "ś", "ę", "ó", "ł" itp.

Jeśli chodzi Ci o program to, byłby to niewypał. Przy tłumaczeniu całych zdaniach wygląda to komicznie. Niektóre słowa mają po kilka znaczeń, a jednych się przetłumaczyć nie da.
Co do pomysłu to, nawet fajny, ale nie do zrealizowania, bo jak pomieści się wszystkich graczy ze wszystkich państw?
 

DeletedUser17523

Guest
Odp: Międzynarodowe Plemiona

I tutaj się rodzi pomysł wysłania np. wszystkich z TOP10000 ze wszystkich światów do tej rywalizacji, ale czy by się to opłacało Niemcom??
 

DeletedUser6145

Guest
Odp: Międzynarodowe Plemiona

Pomysło dobry:)
Top 10000?!
Mamy około 50serwerów wiec byłoby to 500k graczy:) Niezmieścili by sie.
Jeśli juz to top 1000.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Międzynarodowe Plemiona

Pomysło dobry:)
Top 10000?!
Mamy około 50serwerów wiec byłoby to 500k graczy:) Niezmieścili by sie.
Jeśli juz to top 1000.

I to jest dopełnienie mego(chodz podobno juz ktyoś byl pomyslodawca) pomysłu. Top 10000 z kazdego swiata! Może niech nasi admini pomyslą?!
 

DeletedUser19436

Guest
Odp: Międzynarodowe Plemiona

Dobrze byłoby gdyby było kilka światów międzynarodowych i w każdym byłaby ograniczona ilość graczy. A wchodziłby do gry kto by chciał.
Jednak dawałoby to też wady bo wtedy wszystkie narody pokazałyby swoich n00bów, nie mówiąc już o polskich bo oni są chyba najgorsi. :(
 

DeletedUser13429

Guest
Odp: Międzynarodowe Plemiona

Pomysło dobry:)
Top 10000?!
Mamy około 50serwerów wiec byłoby to 500k graczy:) Niezmieścili by sie.
Jeśli juz to top 1000.

No, ja jestem w top10000 (nawet grubo powyżej) jednak nie chciałbym wziąść udziału w czymś takim, bo to co mam, mi wystarczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Międzynarodowe Plemiona

No byłoby fajnie ale trochę nierealne pozatym jak ktoś chce trochę obcokrajowców to ma szeroki wybór plemiona mają już wiele odsłon w wielu krajach.
Ja tam bym się zmieścił i w 10000 i w 1000...
 
Status
Zamknięty.
Do góry