Menu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15753
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak

    Głosy: 12 52,2%
  • Tak, ale bym coś zmienił

    Głosy: 2 8,7%
  • Nie

    Głosy: 9 39,1%

  • W sumie głosujących
    23
Status
Zamknięty.

DeletedUser15753

Guest
Moja propozycja byłaby skierowana do posiadaczy KP. Mianowicie już teraz gdy podświetlimy wioskę pokazuje się nam informacja ile by szły poszczególne wojska, morale, surowce. Myślę, że dobra by była możliwość kliknięcia na wioskę prawym przyciskiem myszy i rozwinięcie menu. Opcje - Zaproś do plemienia, wyślij wojska itp. Co o tym myślicie?
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: Menu

morale surowce i ile idą jednostki już jest ^^.Zaproś do plemienia to nie wiem :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Menu

chodzi ci o to jak klikami na kogos to mamy zapros itp itd ta?? ale to samo jest jak klikniemy lewym przyciskiem:D no tak z 10 sekund bysmy zaoszczedzili tak liczac kazde 10 sekund to nawet wyjdzie pare godzin:D ja jestem za
 

DeletedUser15753

Guest
Odp: Menu

@shoter

Chodziło mi o to, że te rzeczy już są po podświetleniu. A kilka innych opcji byłoby po kliknięciu prawym.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Menu

Moja propozycja byłaby skierowana do posiadaczy KP. Mianowicie już teraz gdy podświetlimy wioskę pokazuje się nam informacja ile by szły poszczególne wojska, morale, surowce. Myślę, że dobra by była możliwość kliknięcia na wioskę prawym przyciskiem myszy i rozwinięcie menu. Opcje - Zaproś do plemienia, wyślij wojska itp. Co o tym myślicie?

Czy faktycznie dla tych 2-ch kliknięć czujesz potrzebę zmiany ( w dużym stopniu) skryptu gry ? jestem na nie !
 

DeletedUser

Guest
Odp: Menu

Czy faktycznie dla tych 2-ch kliknięć czujesz potrzebę zmiany ( w dużym stopniu) skryptu gry ? jestem na nie !

Oj,dzisiaj patrzysz na swiat pesymistycznie xD

No ale w sumie masz rację,troche to ułatwi gre ale jest to zbędne..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Menu

:DJa mam KP więc dla mnie git:D:D:D Nie che mi się po każdym klikać tak bo to nudne, a jakby było w tym menu to by było dużo szybciej:)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.004
Odp: Menu

Myślę, że dobra by była możliwość kliknięcia na wioskę prawym przyciskiem myszy i rozwinięcie menu.

eee... poprawcie mnie jeśli się mylę, ale z tego co się orientuję, to prawym przyciskiem myszy zarządza PRZEGLĄDARKA (globalniej: komputer klienta) a nie odwiedzana strona...
Ja przynajmniej nie spotkałem się nigdy z jakąkolwiek ingerencją w prawy przycisk myszy niż blokada jego funkcji... oczywiście mówimy o używaniu myszy w przeglądarkach internetowych...
 
Status
Zamknięty.
Do góry