Menu na mapie do AF z KP

Cz jesteś za utwożeniem skrótu na mapie do AF wysyłającego wszystkie wojska z wioski?


  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

DeletedUser184656

Guest
Czy jesteś za utwożeniem skrótu na mapie do AF wysyłającego wszystkie wojska z wioski

:\http://screenshooter.net/100395668/odmnoyk

Przy wysyłaniu ataków z kilku setek wiosek gdzie każdy łup i tak jest przynoszony pełny staje się problematyczne brak jednej literki do af aby kliknąć na mapę i literka c wysyła wszystkie wojska z danej wioski.

skrót do AF literka c by móc łatwo wysłać na fermę wszystkie wojska z danej wioski niezależnie do jakiej grupy ona należy jesteś za ? a może być chciał samemu móc sobie ustawić skróty kontekstowe na mapie w ustawieniach głosuj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
Mogło by być to fajne , ale nawet mając AF to co Ci da jeden raz kliknąć niż te 20x ;)
Oszczędzisz na tym powiedzmy 50 min ^^
Dla jednych dobrze dla innych nie.

Wtedy już gra nie będzie grą dla mnie , bo coś trzeba robić a jak MK buduje wioskę , farmi się jednym kliknięciem to powodzenia ^^
Jestem na nie.
 

DeletedUser184656

Guest
jak nie ma się wpisanych wiosek do af to to jest problem pierw trzeba je tam wpisać :( i system musi pamiętać raporty jak nie ma się ich wklepanych to trzeba z mapy wojska powysyłać nie w każdej wiosce też mam zwiad aby kliknięcie literki c było możliwe
 
Status
Zamknięty.
Do góry