Mecz Przyjaźni Repka vs my :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser162565
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser162565

Guest
jeden temat do Administracji proszę nie usuwac postów graczy którzy wybierają treningi na jakąś datę , jak to było u byczosa co pisał o jutrzejszym treningu od 18-20 , każdy gracz co z nami jest na TS ma wybierać terminy ( mini treningów ) które nie polegają na wygranej a na zgraniu , więc proszę administracje o nie kasowania postów graczy , wszystko jest w temacie , więc nie wiem za co są usuwane ???

Trening się odbędzie jutro na Polskim SP start godzina 18-20 wszystkich chętnych zapraszamy na TS pokój podany powyżej , z rozmową nie powinno być problemów , aczkolwiek do pisania trzeba dostać prawa nie wiem o której skończę pracę ale powinienem być więc ogarniemy a jakby mnie nie było pisać do Dasa , ewentualnie Pokera dają wam prawa

Pozdrawiam i do jutra

PS. Dla Administracji w tym temacie proszę kasować tylko i wyłącznie posty spinające oraz nie na temat , jeżeli jakiś gracz nie z ekipy będzie pisał o treningu wtedy sami sprostujemy

Pozdrawiam Terror
 

DeletedUser162565

Guest
przypomnę temat , mieliśmy zagrać , ale reprezentacja nie miała " teamu " jakby napisali do mnie z chęcia byśmy zagrali nawet 10 na 10 by się zabawić bo o to w końcu chodzi .... ale mnie olano pisano z osobami postronnymi , repka nie miała czasu nawet na to by na spary zrobić team , szkoda że przegrali ale uważam że to właśnie dlatego że zamiast uczyć się z najlepszymi ustawiają sparingi z "bangladeszem" czytając początkowe posty pokazałem słownie jakie mogą mieć zyski wyszło jak wyszło , ale moja kochana reprezentacjo ( władzo reprezentacji , opiekunie,kapitanowie i grający ) nie stójcie w miejscu bo stanie w miejscu to progres czy regres ? sami pomyślcie
 

DeletedUser

Guest
Chyba nie aktualne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser163589

Guest
Po co co nie którzy chcą grać przeciwko repce ? Jeżeli są tak bardzo dobrzy to niech spróbują swoich sił własnie w repce .
 
Status
Zamknięty.
Do góry