Mecz Forum vs Repka

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
rumak wbrew pozorom, reprezentacja forum ma też bardzo dobry skład
składająca się z dobrych graczy, co cześć z nich mogłaby grać w reprezentacji skillowo, ale z jakiś powodów tam ich po prostu nie ma
Więc mecz powinnien być ciekawy i na wysokim poziomie.
 
Wynik reakcji
6.803
dark,yuss,funny,ceiter,kropeq,bhak,szumix,kurek,czarny kon,vilus,andrut,skatek,damianus,poxop - Tak mniej wiecej,ludzi na sklad glowny bede wybieral dopiero po 12 stycznia :) Poniewaz do tego czasu jest czas zglaszania sie :) Co do skladu to zobaczymy :p
 
Ostatnia edycja:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.065
no skład mocny jest w nim licząc z ceiterem 7 graczy wystepujących kiedys w reprezentacji:D plus dark i czarny kon ktorzy potrafią grac a wiec moze być ciekawie:) tylko pytanie czy bedziecie potrafili współpracować:D
 
Wynik reakcji
6.803
pogadaj z yussem, ma to samo.
Dokładnie to samo

Nie,pytalem sie Ciebie czy yuss tez bedzie gral,powiedziales,ze jak ja prowadze nie funny to gracie :) A poxop'a funny juz zapisal,wiec nie chcialo mi sie juz pisac do niego na fb ^^


UWAGA TERMIN JUZ JEST :) - (poniedzialek) 18.01.2016 godz 19:00-22:00 :)
 

DeletedUser

Guest
dark,yuss,funny,ceiter,kropeq,bhak,szumix,kurek,czarny kon,vilus,andrut,skatek,damianus,poxop - Tak mniej wiecej,ludzi na sklad glowny bede wybieral dopiero po 12 stycznia :) Poniewaz do tego czasu jest czas zglaszania sie :) Co do skladu to zobaczymy :p

Kto mnie zglosil do skladu ?
 

DeletedUser155263

Guest
kurde ile link aktywacyjny z od nich może dochodzić :) ?

@Damianus
z czego pamiętam z ts to funny
 

DeletedUser

Guest
Skład jest bardzo fajny. I ma zdecydowanie potencjał na zwycięstwo. :) baaa po cichu myślę, że jesteście/my faworytami. :)

Niestety macie ten sam talent do ustalenia terminów co main :( Ani jednego meczu turniejowego jeszcze nie zagrałem bo żaden mi nie pasował z powodu daty :(

I niestety ten mecz tez będę musiał odpuścić z powodu pracy (może coś się zmieni) :/ Ale będę trzymał kciuki! :D
 
Wynik reakcji
6.803
Kto mnie zglosil do skladu ?

Funny,nie pisalem do Wszystkich jeszcze raz bo nie widzialem za bardzo sensu,ale jak tak bardzo chcecie to moge pisac do Wszystkich jeszcze raz... Grasz czy Cie wypisac ?


Lista -
1 WieczniE*BanowanY
2 yuss
3 funny
4 kropeq
5 bhak
6 szumix
7 kurek
8 czarny kon
9 vilus
10 andrut
11 poxop
12 skatek
13 leito
14 ceiter
15 plotek
16
17
18
19
20 Damianus32
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser21202

Guest
Nie ma nikogo w reprezentacji jak ja grałem, ehh :)
Ale do składu forum chętnie bym się zapisał co by ograć repke :p
 
Do góry