Mecz Forum vs Repka

Wynik reakcji
6.791
Mam nadzieje,ze dobrze Wam sie gralo z smierciem :) Ja niestety nie dalem rady zagrac... Do nastepnego tym razem postaram sie byc ^^
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser190128

Guest
dobra teraz może to troszkę podsumuje .

Po pierwsze to tak naprawdę graliśmy 9 vs 10 ku mocnej reprezentacji bo ramajad obrał taktykę łączyć sztuki ślimakowej oraz żółwiej jak widać nie przyniosła mu oczekiwanych rezultatów .

Zbulwersowałem mnie jeden fakt mianowicie lagów którymi mnie obarczoną ale powiem tylko tyle , że i po naszej stronie takie były śmierciu wywalało , wioskę lagowało na plemionach mnie też lecz topkę trzymałem tylko dzięki umiejętnościom w rozwoju więć edino nie ładnie też tak oskarżać a to że byłem na dwóch ts to po prostu zapomniałem a wbijałem aby wyjaśnić kicki których nikt mi nie uzasadnił.


Obie strony zagrały mecz na wysokim poziomie ale powiedzmy sobie szczerze nie był to nasz najsilniejszy skład również nie potrafiliśmy skoordynować ataków różnica wynosiła 1-2min . Powiem krótko należy pogratulować wam wygranej okazaliście się lepsi.

do następnego !

pozdrawiam
 

DeletedUser175543

Guest
ale powiedzmy sobie szczerze nie był to nasz najsilniejszy skład

W końcu mi się podoba to co napisałeś [/QUOTE]
 

DeletedUser

Guest
Mecz bardzo fajny. Wedlug mnie była ogromna szansa zeby wygrac ! No ale nie tym razem.

Wedlug mnie nalezy wyroznic 3 najasniejsze punkty zespolu..

1. Wioska - chyba najwiekszy i najszybszy off ze wszystkich. Bardzo fajny pomysl z wiazdami katasami przed przejmowaniem. Ogolnie ocena 5 za ten mecz!! Jezeli rok nie grales to naprawde zaimponowales mi. :D
2. Śmierciu. - Wedlug mnie w roli kapitana zdecydowanie dales rade. Szkoda, ze im dluzej gra trwala tym mniej Twoj głos do nas przemawial . Ale ogolniej nie mialbym nic przeciwko gdybys w kolejnych meczach byl kapitanem. :)
3. Jumpo. - Gracz ktorego nie lubilem pokazal sie z tej drugiej lepszej strony. Komunikowal sie. Mowil tylko o waznych rzeczach. Klinowal, mial jaja zeby zrezygnowac z offa i dac szanse innym. Gdyby pozostali byli tacy jak on nie przegralibysmy tego meczu.

Reszta (rowniez ja) Zagrala na srednim zeby nie powiedziec mizernym poziomie..
Ale taka jest gra. Takie sa plemiona! :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
oj chyba wioska nie miał najwiekszego offa. jak poleciały na was skany mieliscie 23-24 zagrody u nas ja murus i sollor ktorzy gralismy offem były juz 27 w tym ja juz miałem pałac i monety na 3 grubych i mnie zburzyliscie:d meffa skanu nie mielismy ale wszedzie oprocz na północy farma szła bardzo słabo a wiec wątpie zeby dogonił murusa np który gra duzo i do tego miał lepszą okolice:D

to dziwne w repce przewaznie mało kto chce grać offem:d
 

DeletedUser179721

Guest
No off sollora i mój na podobnym poziomie, meff miał trochę mniej bo widziałem czym atakował :) no okolica akurat, tam dół chyba lepsza, ale ciężko jest to ocenić. I tak Meff ładnie, po przerwie od razu na taką rundę.. aż szkoda ze nie możemy razem grać :D
 

DeletedUser182454

Guest
co wy gadacie
my też nie mieliśmy najmocniejszego składu a pokazaliśmy niektórym spinaczom co do repki że nie mają szans z nami
funny taki pewny wygramy z wami wygramy będzie izi a co się okazało było izi ale dla nas
pw pisał patrz jak wam odskoczę tu nie chodzi ze ty sam odskoczysz i co z tego ci przyszło dać od nowa
tu chodzi o umiejętności i wspólpracę bez tego funny nie dasz rady wygrać nawet mając topkę
po prostu pokazaliśmy sklila też nie mieliśmy najmocniejszego składu ale jednak nie mieliście szans
a po za tym mieliście w fo starych wyjadaczy z repki tak jak i tych nowych więc wiedzieli jak my gramy co robimy mieliscie duzego plusa u siebie
u nas nie było też tej motywacji co na turnieju z uk jak by taka była to uwierzcie mogli byśmy zmiarzdzyc poziom
i funny taki pewny ze mnie podbije pw a tu co deff 8600na 2600 od tea 2s przed atakiem
 

DeletedUser177480

Guest
co wy gadacie
my też nie mieliśmy najmocniejszego składu a pokazaliśmy niektórym spinaczom co do repki że nie mają szans z nami
funny taki pewny wygramy z wami wygramy będzie izi a co się okazało było izi ale dla nas
pw pisał patrz jak wam odskoczę tu nie chodzi ze ty sam odskoczysz i co z tego ci przyszło dać od nowa
tu chodzi o umiejętności i wspólpracę bez tego funny nie dasz rady wygrać nawet mając topkę
po prostu pokazaliśmy sklila też nie mieliśmy najmocniejszego składu ale jednak nie mieliście szans
a po za tym mieliście w fo starych wyjadaczy z repki tak jak i tych nowych więc wiedzieli jak my gramy co robimy mieliscie duzego plusa u siebie
u nas nie było też tej motywacji co na turnieju z uk jak by taka była to uwierzcie mogli byśmy zmiarzdzyc poziom
i funny taki pewny ze mnie podbije pw a tu co deff 8600na 2600 od tea 2s przed atakiem

mieliśmy już przewage straciliście 2 ofy został solora i potem wjechaliście w kropka tam było mase defa ale nas szczescie żeżarło
 

DeletedUser179721

Guest
nie ma sensu się kłócić, my straciliśmy offy, ale one były większe od Waszych, więc strata ich w ataku jedynie nam pomogła :) Wy natomiast traciliście offy w obronie :D

za 2 dni zaczynamy turniej, więc bez spiny i trzymać kciuki :D
 

DeletedUser182454

Guest
koniu wy straciliscie off w obronie został wtedy u was 1 off
ja szybko klepłem off i wybilismy wam resztki deffa
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Super sparing. Aż się chce organizować takich więcej.
Forum klepcie składzik widać że coraz lepiej wam to idzie :)
 

DeletedUser190128

Guest
ja się spinać nie będę byłem pewny wygranej lecz z jeśli by były modyfikacje w składzie sory lae skład z ramajadem to nie jest mocny skład :p

--------------------------------------------------------------

Ceiterku następny mecz ja również gram z nimi :)

ty jesteś śmierciu mistrzem, ;D
teraz wiesz jakie błędy były głównie to po zjechaniu kropq zaczelimy padać
 

DeletedUser155263

Guest
REPKA NA POZIOMIE ZAGRAC ZAGRAŁA. kamil tylko lamił.

a tak po za tym było ok :)
ja czy meff czy jumpo nie gramny za czesto i to nasz tez zwolnilo :) mnie i jumpa bo meff polecial jak szalony do 100 lk mu dorownywałęm potem juz uciekl i to grubo;)


a wy na ramajada nie walcie spiny to on byl na rundzie najlepszy z forum przynajmiej tak skonczyl ;)
 
Do góry