Masowe Wywalanie z Plemienia.

  • Rozpoczynający wątek Betrox
  • Data rozpoczęcia

Jakie jest moje zdanie?

  • Jestem za!

    Głosy: 49 58,3%
  • Do poprawy.

    Głosy: 7 8,3%
  • Nie.

    Głosy: 28 33,3%

  • W sumie głosujących
    84
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Dajmy na to że w Plemieniu jest selekcja. trzeba wywalic dajmy na to 40 osób.Nie wydaje się wam to nudne?

Proponuję aby wprowadzono do gry masowe wywalanie z plemienia.Ułatwi to prowadzenie plemienia i będzie to zabierało mniej czasu:)

Co o tym sądzicie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser120107

Guest
Czemu nie radzie plemienia vy ułatwiło by to granie jestem na tak :)
 

DeletedUser

Guest
Osoba która by miała jakiś chwilowy dostęp, wkradłaby się itp. wywaliłaby całe plemię w 10s, a tak można wcześniej temu zapobiec.
 

DeletedUser

Guest
Nie, nie można wprowadzić masowego wyrzucania z plemienia. Ułatwi to sprawę szpiegom itp. Na nie!
 

DeletedUser

Guest
@sofnet
@Eragon pogromca

Chyba nie zrozumieliscie tego co chcial przekazac Betrox. Jemu chodzi o to ze takie prawa mialby zalozyciel plemienia, czyli osoba administrujaca tym plemieniem. Jesli bedzie chcial to usunie wszystkich. I nikt nie bedzie mial nic do gadania.

I nie wiem co wy wymyslacie o wkradaniu sie na konta. Jezeli wam sie ktos wkrada, to nie klikajcie w glupie linki ktore imituja logowanie sie do strony plemion i zalozcie sobie jakies porzadne hasla. Wtedy wam sie nikt nie bedzie wkradal. Czyjas glupota zwiazana z nieumiejetnoscia zabezpieczenia konta nie jest argumentem do tego zeby zabronic innym ulatwienia pracy.

@KorraGhan

Po pierwsze jak niby ma to ulatwic sprawe szpiegom??? Jak rozdajecie prawa zalozyciela wszystkim wkolo to mozecie sie bac.
Poza tym co to jest itp.??

Sam pomysl juz kiedys byl.
 

DeletedUser100488

Guest
głos na tak jęśli takie prawa mial by założyciel (tylko) to by było spox
 

DeletedUser117381

Guest
GŁOS NA NIE. Po co to? Pomagało by to tylko w robieniu sabotów.
:)
 

DeletedUser88959

Guest
Boże święty czy któryś z was umie czytac ze zrozumieniem?!
 

Turgsmen

Miecznik
Wynik reakcji
6
Na tak, ostatnio w plemienia była masówka i trzeba było wywalić prawie 200 osób bo rekrutancji zapraszali osoby poniżej 100k i w ten sposób kto musiał to kasować.
 

DeletedUser

Guest
Dlaczego nabijacz postów. Po prostu takie coś jest nie potrzebne. Wystarczy chwilkę czasu, a nie od razu takie ułatwienia.:D

Jesli Tobie jest to nie potrzebne i nie masz zadnego konkretnego argumentu zeby potwierdzic swoja teorie, to tylko zaglosuj w ankiecie i nic nie pisz.
 

DeletedUser

Guest
Dajmy na to że w Plemieniu jest selekcja. trzeba wywalic dajmy na to 40 osób.Nie wydaje się wam to nudne?

Proponuję aby wprowadzono do gry masowe wywalanie z plemienia.Ułatwi to prowadzenie plemienia i będzie to zabierało mniej czasu:)

Co o tym sądzicie?

dajmy na to: tak :)
Dajmy na to- fajny pomysł

oprócz wypowiedzi pomysł dobry
 

DeletedUser123308

Guest
Przydatne na początku ;)
Dodali by to do funkcji w plemieniu :p
 

DeletedUser119217

Guest
Może i by się przydało,lecz wtedy jakiś frajer dał by takowe prawo przypuśćmy szpiegowi.Co wtedy?
Jeżeli coś takiego by wprowadzono(choć wiem że nie) to będąc założycielem nikomu takiego prawa bym nie dał.
Uważam że lepiej jak by zostało tak jak jes;)
 

DeletedUser

Guest
Po co to ? Ułatwi tylko sprawę szpiegom itp. Pomysł na nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry