Masowe wypraszanie graczy.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser96857
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślisz?

  • Jestem za

    Głosy: 11 32,4%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 23 67,6%

  • W sumie głosujących
    34
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser96857

Guest
Witam.Ten temat poruszałem już 2 razy , ale po krótki czasie już , że tak powiem znikał.Polega on na tym , żeby można było masowo wypraszać graczy z plemienia.Załóżmy , że ktoś dostaje w spadku plemię 100 graczy, a z tego 30 jest nieaktywnych.Wtedy denerwujące jest usuwanie każdego po jednym.Mój pomysł polega na tym,że zaznaczało by się obok gracza fajeczkę i jeszcze obok kilku innych , a następnie w dolnym pasku gdzie są opcje wybierało by się wyproś i tyle.30 osób wyleciało.Co o tym myślicie?
 

DeletedUser37348

Guest
Dobrze prowadzone plemię nie wyprasza więcej niż kilku graczy naraz, z jednego prostego powodu - nie ma wśród członków więcej niż kilku nieaktywnych graczy.
Wyjątek - fuzja (na światach z ograniczoną ilością członków plemienia), ale raz na to pół roku można włożyć nieco wysiłku.
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem to nie ma sensu... zazwyczaj się wyprasza max kilku-i to rzadko. Najczęściej jednego. A za dużo kombinacji nie potrzeba..
 

emarcin

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.110
Również na nie, mogłoby to tylko pomóc jakby wkradziono się na konto admina itp, bo za jednym zamachem by w 20 sekund wywalił całe plemię.
 

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
Hmm, z organizowane plemię nie pozwoli na na tłok w nim- też nie będzie potrzeby wypraszania więcej niż kilku osób.
 

DeletedUser127460

Guest
czemu nie? co prawda zgadzam się z przedmówcami, ale trzeba pomagać wszystkim nie tylko elo pro hajtom.

a taka funkcja na pewno nie zaszkodzi.
 

DeletedUser129336

Guest
Ja osobiście jestem na NIE, zazwyczaj w plemieniu jest mało nieaktywnych graczy ;]
 

DeletedUser49503

Guest
Jeśli mówimy o plemieniu, a nie masówce, to taka opcja jest zupełnie niepotrzebna. Jeśli ktoś się wykrusza to jest to 1, 2 osoby max. Dlatego masowe wypraszanie graczy nie ma zupełnie sensu w grze opartej w jakże dużym stpniu na współpracy. NIE
 

DeletedUser151753

Guest
Pomysł taki sobie:) Przydałoby się to dla takich plemion jak kiedyś na 50 było plemię Masówka:)
 

DeletedUser161543

Guest
Pomysł dobry, ale takie plemie jak mosówka na 50 świecie trafia się raz na ruski rok :D Wiec nie widzę tutaj większej potrzeby jego zastosowania
 
Status
Zamknięty.
Do góry