Mapkie

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
266
Ja wiem Duniek że się martwisz że braknie nam grubasów aby przejąć was i rózbiórki...ale to już nie wasz problem będzie tylko nasz jeśli zamiast grą bedziesz probował manipulować i podniecać walkami z barbarkami....

Co do reszty Rad Plemion,zróbcie jedną wojnę,globalną histeria,dcs,just i imperium vs fata/odwet,omer,watch i będzie jasno, i czytelnie widać kto zbiera oklep oraz czy będzie rządziła masa czy skill.

Jak któreś plemie będzie się migać przed zrobieniem takiej wojny będzie wiadomo że ma cykora bojąc się ze propaganda upadnie...
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
766
Ja wiem Duniek że się martwisz że braknie nam grubasów aby przejąć was i rózbiórki...ale to już nie wasz problem będzie tylko nasz jeśli zamiast grą bedziesz probował manipulować i podniecać walkami z barbarkami....

Co do reszty Rad Plemion,zróbcie jedną wojnę,globalną histeria,dcs,just i imperium vs fata/odwet,omer,watch i będzie jasno, i czytelnie widać kto zbiera oklep oraz czy będzie rządziła masa czy skill.

Jak któreś plemie będzie się migać przed zrobieniem takiej wojny będzie wiadomo że ma cykora bojąc się ze propaganda upadnie...
Od 2 tygodni pisze aby zrobić wojnę globalną, jednak do tego daleka droga skoro nawet nie wszystkie człony dcs są dodane do wojny.


Wówczas naczelny farmazon nie miałby o czym pisać, stąd pewnie opór w jej założeniu.
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Ja wiem Duniek że się martwisz że braknie nam grubasów aby przejąć was i rózbiórki...ale to już nie wasz problem będzie tylko nasz jeśli zamiast grą bedziesz probował manipulować i podniecać walkami z barbarkami....

Co do reszty Rad Plemion,zróbcie jedną wojnę,globalną histeria,dcs,just i imperium vs fata/odwet,omer,watch i będzie jasno, i czytelnie widać kto zbiera oklep oraz czy będzie rządziła masa czy skill.

Jak któreś plemie będzie się migać przed zrobieniem takiej wojny będzie wiadomo że ma cykora bojąc się ze propaganda upadnie...
Taka wojna nie powstała bo FATA wbiła tu tylko żeby pokonać ski xD
 
Ostatnia edycja:

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Wszyscy jesteście jacyś odklejeni, aż się czytac nie chce wysrywów nawet mi xd, weźcie bijcie się na mapce, i pogadajcie po wakacjach. Wtedy będzie dokładnie wiadomo kto ma rację, bo w tym momencie każdy kto się wypowiada ma swoją, i jest do niej święcie przekonany
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
No bijemy sie, przewaga koalicji DCS rośnie jak ktoś nie rozumie koncepcji MAPKIE to zalecam 10 pompek
 
Ostatnia edycja:

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Boli was prawda obiektywność, czysta matematyka i wielka dziedzina nauki zwana Kartografią, memiarz kłamca co sumuje wioski swoich członów rozbiórkowych a przeciwników już nie, nawet obok MAPKIE nie stał elo
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.081
To będzie abstrakcja polskich plemion, że plemię z wygranymi kilkoma światami z przewagą 5k (u dunka to zaraz będzie 6k), gdzie zrekrutowali połowę plemion dostaną od laików XD. Oj dunek 2 miesiące i morale będą wiały arkadią u was
 

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
341
@Kreduś on jest i tak poszkodowany.. przyznaj mu rację.. kiedys im się obrzeża skończą więc może do niego dotrze, że nic mu nie da zbijanie wiosek na obrzeżach skoro sa popychani na froncie... no bo za ten miesiąc czy dwa nic im nie będzie nabijało przyrostu wiosek sztucznie :) chyba że popin i ysiek dalej będą produkować
I tak gościa nie przekonasz :)
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Ale zjeby XDDD nowa mapka za godzine teraz będziemy w przyśpieszonym tempie oglądać naszą przewage
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
MAPKIE 09.07.2023
185xx.png

Sojusznicy: DCS + H + JUST + IMP
Przeciwnicy: OMER + FATA + WATCH + ODWET


Sojusznicy
Suma Punktów: 401.035.122
Suma Plemion: 10
Suma Graczy: 387
Suma Wiosek: 42.014
Średnia punktów na gracza: 893.173
Średnia punktów na wioskę: 9.545

Przeciwnicy
Suma Punktów: 353.854.229
Suma Plemion: 9
Suma Graczy: 399
Suma Wiosek: 36.559 + 110 barbek = 36.669
Średnia punktów na gracza: 886.852
Średnia punktów na wioskę: 9.678


WAŻNA INFORMACJA DO WCZESNIEJSZEJ MAPKIE ZAPOMNIAŁEM DODAĆ NASZEGO MAŁEGO CZŁONU ROZBIÓRKOWEGO
TAK JAK ZWYKLE NAJWAŻNIEJSZA INFORMACJA RÓŻNICA I PRZYROST
RÓŻNICA NA TĄ CHWILE WYNOSI 5 345 NA STRONE KOALICJI DCS PRZYROST JEDYNY I SŁUSZNY OD OSTATNIEJ MAPKIE
STRONA SOJUSZNIKÓW + 529 PRZEZ OSTATNIE DWA DNI
STRONA PRZECIWNIKÓW + 402 PRZEZ OSTATNIE DWA DNI + 110 BARB O KTÓRE PROSIŁ GRACZ KREDUŚ = 512 PRZEZ OSTATNIE DWA DNI

TERAZ FORMAT ZOSTAŁ PRZYŚPIESZONY ZE WZGLĘDU NA NIECIERPLIWOŚĆ GRACZY PO PRZECIWNEJ KOALICJI M.I.N (FATY)

nowa mapa juz za pare dni pozdrawiam i zycze spokojnej niedzieli
 
Ostatnia edycja:

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Po celnym spostrzeżeniu gracza @Kreduś który zasugerował żebym dodał 110 barbek do koalicji OMER + FATA + ODWET + WATCH w pełni sie na to zgadzam i w trybie natychmiastowym albo jeszcze szybciej dodaje i poprawiam statystyki różnica/przyrost
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
MAPA STAN 12.07
185xx.png

Sojusznicy: DCS + H + IMP + JUST
Przeciwnicy: OMER + FATA + WATCH + ODWET

Sojusznicy
Suma Punktów: 407.940.653
Suma Plemion: 9
Suma Graczy: 353
Suma Wiosek: 42.450
Średnia punktów na gracza: 998.547
Średnia punktów na wioskę: 9.609

Przeciwnicy
Suma Punktów: 356.002.941
Suma Plemion: 9
Suma Graczy: 385
Suma Wiosek: 36.743
Średnia punktów na gracza: 924.682
Średnia punktów na wioskę: 9.689

RÓZNICA WIOCH NA TĄ CHWILE WYNOSI 5707 NA STRONE KOALICJI DCS


JESZCZE STATY Z WOJNY OD OSTATNIEJ MAPKIE BO COŚ TAM PŁAKALI ŻE SAMĄ MAPKIE WKLEJAM

staty.jpg

za pare dni update jak widać masa to nie wszystko w plemionach, noi Alonzo to marka narka
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry