Mapki i Staty 190 - By Stukniety

Wynik reakcji
5
Cały świat rzuci wszystko i będzie jebał Lunę. A jak nie to powiemy, że są dogadani i też ich jebać. Plan doskonały.
co ma do tego cały świat..???.... większość ma na nich wywalone tylko nie piszcie mi tu takich pierduł o uczciwym i honorowym plemieniu....honorowo to grał WAR na św 39 a tu sie takie pierdoły wypisuje że sie płakać chce... honorowe plemię dziwne rozumienie tego słowa.
 
Ostatnia edycja:

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Stefany znikną z mapy w ciągu 3 tygodni. To właśnie wtedy animowana rozwiążę plemię. (Czy z kimś przegrają tego nie wiem. Wiem że zazwyczaj rozwiązania są przypadkowe w ich przypadku.)
Najbliższe imieniny Stefana będą 12 czerwca, czyli za 5 dni. Najczęściej są obchodzone 2 września. Stefan może świętować aż 24 razy w roku. Najpopularniejszym patronem jest św. Stefan I (wspomnienie: 2 września).

Także tego ... Wszystko jest zapisane w kalendarzu.
Zgadujcie dalej czy święto Stefana będzie dniem kosy czy kasacją
 

lukasz0123.97

Miecznik
Wynik reakcji
22
Najbliższe imieniny Stefana będą 12 czerwca, czyli za 5 dni. Najczęściej są obchodzone 2 września. Stefan może świętować aż 24 razy w roku. Najpopularniejszym patronem jest św. Stefan I (wspomnienie: 2 września).

Także tego ... Wszystko jest zapisane w kalendarzu.
Zgadujcie dalej czy święto Stefana będzie dniem kosy czy kasacją
A komu jeszcze kosę mogą walnąć? Bo już chyba wszystkim walnęli
 

Denver x Rio

Pikinier
Wynik reakcji
18
A komu jeszcze kosę mogą walnąć? Bo już chyba wszystkim walnęli
co wy macie z tymi kosami...bardziej prawego plemienia nigdy nie widziałem ;)
także ten...łatka przyklejona wieki temu...widać że jest jeszcze wielu którzy nie poszli z duchem czasu
i dalej rozpamiętują te domniemania wyssane z palca <cfaniak>
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
5
Stosuje politykę - brak warzyw. To pewnie jeden z zgorzkniałych graczy, który ostatnio dostał siłówkę.
Proszę Was przestańcie pierdzielić jak jakieś zjebane stare babcie...Jakie warzywa człowieku ??? wojska na wsparciu pełny off czekający na rozkazy (raporty do wglądu) a wy mi tutaj takie pierdy opowiadacie...ten cały zjebany Wasz dyplomata bazuje na wioskach własnych graczy i tyle w temacie zwykła pała...O 3 czy 4 w nocy zostajesz wywalony z plemienia i od razu idzie od niego off z karetą tak żeby nie zdążył wycofać defa z frontu albo poprosić sąsiadów o pomoc... gdy inni zaczęli pytać co jest grane bo widzieli moje wojska które wycofałem zostali wywaleni przez niego z plemienia więc przestań opowiadać farmazony .Wykorzystuje funkcje plemienne do rozwoju pewnie inaczej nic wielkiego by nie ugrał... I nie jest to tylko moja ocena ale zrobił to z kilkoma chłopakami którzy teraz ubijają frajerowi wojska dla zabawy. Takich pajaców jak on powinno się banować a wioski do rozbioru....no ale suport tej gry jest na podobnym poziomie jak plemię Luna...czyli delikatnie mówiąc marnym.
PS.
A największym warzywem to jest właśnie wasz dyplomata najmniej wojska wysłanego na wsparcie z całego plemienia a pozycja najbardziej bezpieczna...
 
Ostatnia edycja:

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.527
Jasne wojska chłopaki miały więcej niż wasi radni...3 w nocy wywalenie z plemienia a offy z karetą..to jest dla ciebie warzywniak w momencie gdzie wojska sa wysłane na wsparcie?....oczywiście wiochę przejmuje frajer dyplomata. Tyle w temacie pozostali dostali podobne akcję ...nie pierdziel mi tu gościu o warzywniaku itp..
Za pushing zgłaszaj ich
 
Do góry