Mapki i Staty 190 - By Stukniety

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.750
A jeszcze niedawno grałeś w pacikowych masówkach:)
za każdy dodatkowy człon pacik dostawał pocisk. Miałem dość tych masówek dlatego założyłem swoje plemie emerytów ale to nie byłoby głupie jakby kmicic dawał obrzeza wszystkim duzym plemionom obrzeza a o centrum by sie bili powoli nie tworząć 5 członów, a nie odwrotnie xD
 
Wynik reakcji
59.447
za każdy dodatkowy człon pacik dostawał pocisk. Miałem dość tych masówek dlatego założyłem swoje plemie emerytów ale to nie byłoby głupie jakby kmicic dawał obrzeza wszystkim duzym plemionom obrzeza a o centrum by sie bili powoli nie tworząć 5 członów, a nie odwrotnie xD
Kiepskie te pociski Miras, bo na 184 prowadzi 5 członowa masówkę
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Przeciez to nie @kmic decyduje ile i jakie plemiona startują.
Fakt że na starcie są plemiona co mają po 3-4-5 członów to już decyzja graczy że chcą tak grać.
Też wolałbym zagrać na gora max 2 czlony i walczyć o teren. Niestety teraz wszystko skupia się na masie bez jakości. 2-3 misiace zabawy a potem rutyna gry.
 

Sikorrrr

Łucznik
Wynik reakcji
784
Nie No :) wystarczyłoby po prostu zablokować możliwość zmiany plemienia w trakcje trwania świata praktycznie od razu. Wiadomo ze jest to mało popularny kierunek, bo truskawki, malowanie domu i koszenie trawy, ale wówczas ekipy by brały tylko sprawdzone osoby, a nie farmazoniarzy wojowników frontowych którzy na obronę się nie pisali :) każdy poważniejszy nick i tak gra z kimś na coopie, albo nawet po 3 i więcej osób, wiec nie byłoby nagłych sytuacji życiowych :) to jest jedyna metoda na plemiona 2-3 członowe :)

Edit. W sumie to poprawka, bo zawsze by były jeszcze człony darm. Kolejnym krokiem to usunięcie tych zjebanych ustawień, ze jeżeli zaprosisz gracza na dany świat to z automatu jest obok Ciebie. To aż się prosi by narobić mulciakow, kuzynów, czy jak kto woli to nazwać :)

Generalnie jest masa pomysłów, które ograniczyłyby nierówną walkę, kosy, nieczyste zagrywki, ale to trzeba chwile nad tym pomyśleć :) No i tez nie wiadomo czy by było to w ogóle zaakceptowane przez społeczność, bo dla wielu graczy wjazdy w okresie wypowiedzenia z byle gownianego powodu (o ile w ogóle jakikolwiek istniał) to nic złego (oczywiście póki to nie w nich wjeżdżają :) )
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.654
Dobra, dużo graczy prosiło mnie na pw o aktualizację więc mimo braku czasu, poświęciłem kilka czasu ze snu i wrzucam UP'ke i krótką analizę ;)


Wiele plemion się rozrasta i to mocno szczególnie na obrzeżach tak jak EM, STEFAN, NBN, CB czy Diuna.
Na północy jest mocne zamieszenie gdzie w zbliżonym miejscu jest BLACK, WNK, -=N=-, XMAS, ZT, oraz ROHAN. Jestem ciekaw które plemiona tam wyjdą z opresji po tym jak powstaną pałace :D
Na zachodzie jest bardzo podobna sytuacja, HEVRA, =UF=, ELITE, BUCZKI, WYGI i KLASYK. Ciekawe ekipy zobaczy co z tego będzie :D
Na południu mamy kolejną wyspę z wysypem plemion takich jak STEFAN, NBN, NEVER, EASY oraz LEG. Noooo Stefany kolejne podejście, czy podołają :D? zobaczymy bo sąsiadów mają konkretnych!

Ciężko jest jeszcze wprowadzić jakieś większe analizy czy teorie, ponieważ z dnia na dzień zmienia się dyplomacja i rekrutacja dlatego myślę, że na następnym tygodniu będzie można już ocenić każde plemię z osobna bo powinny się pojawić już pałace ;)

Dzięki za docenienie i Lajki!
Jak Ci się podoba to zostaw kolejne łapki w górę!



1683748186196.png
 
Do góry