Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

Wynik reakcji
1.011
Ale jutrzaków boli tyłek, że grają mając przewagę wioskową 10348 vs 7847 a nie 12370 vs 5825, to już trzeba mieć naprawdę mokro w gaciach ;)

Miłego warzywienia bez frontu przez co najmniej parę miesięcy. Obsranko weszło do tego stopnia, że jesteście dogadani z każdym sąsiadem na sojusz i nie bardzo macie gdzie się rozwijać :p. Chyba że zmienicie nazwę VIP-ów na jakieś VipoJutro czy coś takiego, przecież i tak każdy wie...

My się mamy was bać? Skończ ten kabaret. To wy rozpisujecie po każdym, że "JUTRO was wydyma".
Hitem była próba, w mówienia innym, że mamy jakieś powiązania z druidami. Byle tylko wbić gdzieś szpile.
 

Modlinv

Chłop
Wynik reakcji
21
View attachment 63467
View attachment 63468

Oczywiście za każdym razem jak coś wychodzi to jest wszystko w żartach. Przecież tego samego lub kolejnego dnia zgrywaliście głupich twierdząc, że nic nie wiecie.
Nie mam Wam tego absolutnie za złe. Nawet się cieszę bo my już zmuszeni byliśmy ratować Wam plemię na 176. Teraz niech pomęczy się ktoś inny i zda sobie sprawę z tego jak olbrzymim warzywniakiem jesteście. 1.5 członu warzyw do rozebrania dobrze pamiętam? Może człon do grania. Zapomnieliscie tylko dodać, że do grania na obrzeżach bez ataków bo jak trzeba się bronić to ilość tych grających w członie się zmniejsza.

Na dole taka ciekawostka odnośnie tego zwykłego "PONa" Druidów.
Się naprodukowałeś.. tylko co z tego wynika? Randomowy gracz napisał, że gadają sobie jak wystawić sojusznika :) Że też Tobie nie wstyd marnować mój czas na takie pierdoły.. a w ciekawostkach to mieliśmy kiedyś takiego jednego fajnego, ale już go niestety nie ma. Przymusowo skończył grać.

Cieszy mnie fakt warzyw, które poruszyłeś. W sumie kończymy rozbiórki, jak widzisz tego „ego” członu już nie ma, ale dałeś mi motywację żeby posprawdzać aktywność Waszych graczy, dzięki :)
 

Modlinv

Chłop
Wynik reakcji
21
Obawiam się, że jedyne co będziesz mógł za jakiś czas sprawdzić to dział nowe światy.
Dobrze, wrócimy do rozmowy jak już zaczniesz mieć naprawdę sensowne rzeczy do przekazywania bo już staje się to nudne :D

#Edytuje wcześniejsza wypowiedź zamiast wrzucić kolejny post żebyś miał to ostatnie zdanie bo widzę, ze Ci na tym zależy.. jak już mam się do czegoś doczepić.. a zresztą, czasami też trzeba ustąpić żeby inni się cieszyli, dobranocka bąbelku
 
Ostatnia edycja:

CzarnamambaPL

Miecznik
Wynik reakcji
36
Troche wiecej merytoryk niz zwykle, ja wrzuce cos od siebie. Co do "negocjacji" mysle ze jutrzaki wiecie jaki to plan mieliscie na kotki, ale to juz zostalo wspomniane. Grajcie swoje my swoje, macie wciaz przewage nad "TRD" poza tym mozecie wejsc z buta, bo praktynie chyba jedynie plemie TOP ktore jeszcze nie walczylo, wiec obstawiam ze macie duzy potencjal wiec wykorzystajcie go ot i tyle
 

wniebo

uczeń Jurka
Wynik reakcji
238
@Lord Rajmund z Kałuży. Jaki Ty jesteś typie odklejony to głowa mała.
Wrzucasz jakieś screeny podniecony, z których nic nie wynika. Wszędzie gracze beczkę mają na DC między sobą czy messku , u Nas też śmieszki swego czasu były pt. "Może będą Piekielne Wariaty" , TO JEST NORMALNE.
Mnie też cisnęli na swoim DC mam screeny ale logika kazała przy trzezwiejszym podejściu do sprawy się poprostu dogadać na właśnie jasnych zasadach zapisanych w sojuszu.

A NIE JAK WY VIPOM DALISCIE TROCHE DEFFA I ZA CHWILE ICH 10 GRACZY POD SZYLDEM FUZJI Z WAMI WJEBIE KOSE W RESZTE BO WLASNIE TAKIE PROPOZYCJE DAJECIE - DEFF ZA KOSE W SWOICH GRACZY. ZENUJACE .
PODOBNA PROPOZYCJA PADLA DLA KOTOW ZEBY KTOS KOGOS SKOSOWAL ZA TROCHE DEFFA.
PLUC NA WAS
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Znaczy no typ jest odklejony i to fakt jest, jedyne czym tu się chwali to posiadaniem kretów wszędzie.
Merytorycznie rozjechany i przyłapany na manipulacji oraz braku umiejętności czytania ze zrozumieniem.

jUTRO = 0 % walki, 100% dyplomacji i niemoralnego traktowania sojuszników. VIP = podnóżki jUTRO.
 
Wynik reakcji
1.011
Nioh Nioh Nioh tornado wyszło z budy jak mają szansę pograć 2 miesiące dłużej.


Żeby kogoś merytorycznie rozjechać to trzeba umieć coś sensownie napisać. Jedyne co ty potrafisz to się wszystkiego wypierać. Poteshny wuc poteshnego plemienia, który musi obiecywać blachy plemionom rekrutowanym z mapy żeby ktokolwiek chciał z nim grać.
 

1xxmateuszxx1

Chłop
Wynik reakcji
5

Lord Rajmund z Kałuży. niezły z Ciebie detektyw :D Polecam wrzucić całą rozmowę od początku, jaka tam "zwała" była robiona. Wielkie robienie Screenów, dorośli ludzie. Na początku dla zabawy śmieliśmy się, że nie ma mowy o tym, żeby dogadać się z TRD, chyba, że dostaniemy darmy hah, a ty tutaj wrzucasz jakiejś "dowody" zbrodni.​


Powodzenia tam, życzę Ci, żebyś w przyszłości mniej poważnie traktował wygłupy z DC. Szczególnie Sherlocku, że wszyscy od nas wiedzieli, że masz dostęp to tej rozmowy, a ty spocony szybko klikałeś SS, żeby ktoś zwałowej wiadomości nie skasował :D

Pozdrawiam
 
Wynik reakcji
625
Wniebo co się odpalił xD więcej luzu, idź na dc trochę darm rozdać

Znaczy no typ jest odklejony i to fakt jest, jedyne czym tu się chwali to posiadaniem kretów wszędzie.
Merytorycznie rozjechany i przyłapany na manipulacji oraz braku umiejętności czytania ze zrozumieniem.

jUTRO = 0 % walki, 100% dyplomacji i niemoralnego traktowania sojuszników. VIP = podnóżki jUTRO.
Dobrze że wy pokazaliście jak się walczy na ostatnim świecie xD
 

wniebo

uczeń Jurka
Wynik reakcji
238
Co Ty pierdolisz? Gracie rekru od początku świata i śmiesz na nasz temat kłamać? Leszczu boli Cię dupa bo mimo kretów u nas łykacie wszystko jak pelikany. Na froncie gówno pokazujecie w dyplomacji przegraliście. My w porównaniu do Was szanujemy pakty i sojisze i im pomagamy na każdym świecie. 0 procent walki a RA nabiło się samo na tych warzywach z sgmt i Ogorach i grzybkach
Bierz pół dawki bo masz taki ból dupy że nic nie potrafisz zrobić że aż żal czytać.
Jesteście gownotworem którego wódz jest kretynem bez zdolności logicznego myślenia. Zacznij grać a nie pierdolisz i płaczesz wszędzie próbując nas skłócić.
Jak już dostaniesz na pizde na tym świecie to nie wracaj do plemion
0% walki XD
 
Do góry