Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
191
To samo możesz napisać o Egidzie, która zmieniła stronę na pro-Darma (pro-największa masówa na świecie).

No aaaale podwójne standardy tego nie pozwalają zrobić.
Statystyki mówią co innego A nie przepraszam wy tylko pomagacie organizacyjnie. Rozumiem, że jak pomożecie to MC i SGMT wrócą na mapę ?
 
Wynik reakcji
199
Wypraszam to sobie, my jesteśmy niezależny plemieniem i nie złożymy się na 1 akcję więc nie zmieniajcie mi nazwy plemienia, z TRD mam Pon (tak zdarzy nam się czasami wspomóc się militarnie ponieważ oboje bijemy się z darmą), a z kotkami to nie łączą nas żadne relacje więc trochę nie rozumiem zaznaczenia nas wszystkich jednym kolorem ale ok jak tam chcecie. Piekielnych Druidów nigdzie nie zobaczycie bo Druidzie do końca będą niezależnym plemieniem ananaski, top1 pokonanych jednostek już mamy zaraz sięgamy po resztę ;) Trzymajcie się tam mocno bo Zakon zaboli was jeszcze wiele razy ;)
 

izidev

Łucznik
Wynik reakcji
741
Wypraszam to sobie, my jesteśmy niezależny plemieniem i nie złożymy się na 1 akcję więc nie zmieniajcie mi nazwy plemienia, z TRD mam Pon (tak zdarzy nam się czasami wspomóc się militarnie ponieważ oboje bijemy się z darmą), a z kotkami to nie łączą nas żadne relacje więc trochę nie rozumiem zaznaczenia nas wszystkich jednym kolorem ale ok jak tam chcecie. Piekielnych Druidów nigdzie nie zobaczycie bo Druidzie do końca będą niezależnym plemieniem ananaski, top1 pokonanych jednostek już mamy zaraz sięgamy po resztę ;) Trzymajcie się tam mocno bo Zakon zaboli was jeszcze wiele razy ;)
Mam wrażenie, że na FO s198, to już dziesiąty raz, gdy ktoś pisze dokładnie to samo ;D
 

SynRadzia x Adi

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
237
Wypraszam to sobie, my jesteśmy niezależny plemieniem i nie złożymy się na 1 akcję więc nie zmieniajcie mi nazwy plemienia, z TRD mam Pon (tak zdarzy nam się czasami wspomóc się militarnie ponieważ oboje bijemy się z darmą), a z kotkami to nie łączą nas żadne relacje więc trochę nie rozumiem zaznaczenia nas wszystkich jednym kolorem ale ok jak tam chcecie. Piekielnych Druidów nigdzie nie zobaczycie bo Druidzie do końca będą niezależnym plemieniem ananaski, top1 pokonanych jednostek już mamy zaraz sięgamy po resztę ;) Trzymajcie się tam mocno bo Zakon zaboli was jeszcze wiele razy ;)
Przecie nie musimy być podpisani z kocurami żeby nas liczyć w „koalicje”.
My bijemy się z darmą i pon z trd.
A reszta bije trd, to prosta matma jest xd
 

Modlinv

Chłop
Wynik reakcji
21
Druga akcja od tRD to już byłaby kasacja..
Dokładnie to z trzeciej. Gratuluję detektywie, na szczęście nadal mnie to nie interesuje bo istnieje "Twoja prawda" i "nasza prawda". Pytanie czyja jest bliżej obecnego stanu rzeczy. Skup się na swoim poletku bo na kimś teraz TRD musi swoje "super offy na koty" wykorzystać, a chyba jeszcze kawałeczek do frontu Ci został.
 
Wynik reakcji
625
Wypraszam to sobie, my jesteśmy niezależny plemieniem i nie złożymy się na 1 akcję więc nie zmieniajcie mi nazwy plemienia, z TRD mam Pon (tak zdarzy nam się czasami wspomóc się militarnie ponieważ oboje bijemy się z darmą), a z kotkami to nie łączą nas żadne relacje więc trochę nie rozumiem zaznaczenia nas wszystkich jednym kolorem ale ok jak tam chcecie. Piekielnych Druidów nigdzie nie zobaczycie bo Druidzie do końca będą niezależnym plemieniem ananaski, top1 pokonanych jednostek już mamy zaraz sięgamy po resztę ;) Trzymajcie się tam mocno bo Zakon zaboli was jeszcze wiele razy ;)
Trzymamy za słowo, w tej części rankingów oczywiście
 

Modlinv

Chłop
Wynik reakcji
21
Prawda jest taka, że nikt nie zastanawiał się czy wbijecie kose tylko kiedy. Waszym pechem było to, że zdecydowaliście się na jej wbicie jak już trd myślało o kasacji i byliście ich ostatnia deską ratunku.
Im dalej w las tym ciekawsze rzeczy się dowiaduje. Istnieje coś takiego jak regulamin w którym jest kilka słów o wypowiedzeniu. Jak narazie każdy się go stosuje. <czytaj>

#edit - ale wyciągając brudy może porozmawiajmy o propozycji VIP i JUTRA na wbicie kosy poprzez kotki do jadą? To już naprawdę trzeba być naczelnym idiotą, aby proponować takie rozwiązanie w strukturze, która ma nową hierarchię zarządzania. No, ale żeby wiedzieć co się dzieje to niektórzy temat ciągnęli dalej żeby spojrzeć na rozwój sytuacji. Wiesz jakby wszystko ma swój początek - nasza decyzja też z czegoś wynikała. Tylko takich rzeczy chyba Wam nie opowiadają jako szarym grajkom?
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
1.011
Nie przypominam sobie innych rozmów na linii JUTRO - Kotki niż tez gdzie dostawaliście informacje o akcjach tRD i tej gdzie chcieliście rozmawiać i powiedziałem, że mogę dać Wam deffa na północ.
 

Modlinv

Chłop
Wynik reakcji
21
To musisz dobrze popytać ludzi dookoła siebie, bardzo chętnie też chciałeś przenosić grajków do kotków, niekoniecznie jadą, gdzie była większa potrzeba. Dziwnym trafem pomimo nawet całych kont, które proponowaliśmy :) No, ale nic. Pokazać możecie na froncie, nie w buzi tutaj. Wypowiedzenie jest dochowywane, więc nic nie możemy sobie zarzucić. To Wy zaczęliście diodować teren, my grzecznie czekamy na godzinę zero.
 
Wynik reakcji
1.011
Myślałem, że rozmawiałem z ludźmi którzy choć trochę rozumieją co do nich mówię. Widać bardzo się myliłem.

Po pierwsze zaoferowaliście konta na samej północy co oznaczało skok przez pół świata czyli na jakieś 3 razy?

Po drugie sami mówiliście, że nie macie jak tego pilnować, ani nie macie deffa żeby to utrzymać. Tu dostaliście propozycje deffa dla Was na północ żeby to utrzymać i pozwolić skoczyć Waszym frontowcom.

Po trzecie wsie na południu interesowały nas z tego powodu, że właśnie tam wpuszczają nas Vipy i lepiej mieć front w kupie niż rozłożony po kawałku na dwóch końcach świata.


Po czwarte tłumaczyłem Wam, że nasze offy na północ będę biegać około 2 dni dłużej niż na południe i w perspektywie miesiąca daje to nam przynajmniej jedna akcje mniej niż przy akcjach na teren przy VIP.

Decyzja o fuzji zapadła po tym jak zaczęliście omawiać na discordzie jak skosowac Vipy gdzie mogłem na bieżąco wszystko czytać i screenowac. Wyrzuciliscie mnie z tego discorda chyba dopiero przedwczoraj xD
 

Modlinv

Chłop
Wynik reakcji
21
Myślałem, że rozmawiałem z ludźmi którzy choć trochę rozumieją co do nich mówię. Widać bardzo się myliłem.

Po pierwsze zaoferowaliście konta na samej północy co oznaczało skok przez pół świata czyli na jakieś 3 razy?

Po drugie sami mówiliście, że nie macie jak tego pilnować, ani nie macie deffa żeby to utrzymać. Tu dostaliście propozycje deffa dla Was na północ żeby to utrzymać i pozwolić skoczyć Waszym frontowcom.

Po trzecie wsie na południu interesowały nas z tego powodu, że właśnie tam wpuszczają nas Vipy i lepiej mieć front w kupie niż rozłożony po kawałku na dwóch końcach świata.


Po czwarte tłumaczyłem Wam, że nasze offy na północ będę biegać około 2 dni dłużej niż na południe i w perspektywie miesiąca daje to nam przynajmniej jedna akcje mniej niż przy akcjach na teren przy VIP.

Decyzja o fuzji zapadła po tym jak zaczęliście omawiać na discordzie jak skosowac Vipy gdzie mogłem na bieżąco wszystko czytać i screenowac. Wyrzuciliscie mnie z tego discorda chyba dopiero przedwczoraj xD
Chętnie poczytam te screeny, bo może i grajki sobie pisały co chciały, ale z tego co wiem decyzja leży w naszych rękach, a nie ich :) Widzisz, to jest słowa kontra słowo. Ty masz swoje dowody, my swoje. Ponownie wracam do mojej prośby - masz swój front, to zrób z niego użytek, a nie psiocz mi tutaj, że ktoś dostaje od nas kosę.
 

HunterDmx

Chłop
Wynik reakcji
12
Myślałem, że rozmawiałem z ludźmi którzy choć trochę rozumieją co do nich mówię. Widać bardzo się myliłem.

Po pierwsze zaoferowaliście konta na samej północy co oznaczało skok przez pół świata czyli na jakieś 3 razy?

Po drugie sami mówiliście, że nie macie jak tego pilnować, ani nie macie deffa żeby to utrzymać. Tu dostaliście propozycje deffa dla Was na północ żeby to utrzymać i pozwolić skoczyć Waszym frontowcom.

Po trzecie wsie na południu interesowały nas z tego powodu, że właśnie tam wpuszczają nas Vipy i lepiej mieć front w kupie niż rozłożony po kawałku na dwóch końcach świata.


Po czwarte tłumaczyłem Wam, że nasze offy na północ będę biegać około 2 dni dłużej niż na południe i w perspektywie miesiąca daje to nam przynajmniej jedna akcje mniej niż przy akcjach na teren przy VIP.

Decyzja o fuzji zapadła po tym jak zaczęliście omawiać na discordzie jak skosowac Vipy gdzie mogłem na bieżąco wszystko czytać i screenowac. Wyrzuciliscie mnie z tego discorda chyba dopiero przedwczoraj xD
Każdy bekę tam cisnął na dc na kanale tekstowym a chłop poczuł się jak detektyw i zaczął screeny walić xDD
 
Wynik reakcji
1.011
Chętnie poczytam te screeny, bo może i grajki sobie pisały co chciały, ale z tego co wiem decyzja leży w naszych rękach, a nie ich :) Widzisz, to jest słowa kontra słowo. Ty masz swoje dowody, my swoje. Ponownie wracam do mojej prośby - masz swój front, to zrób z niego użytek, a nie psiocz mi tutaj, że ktoś dostaje od nas kosę.
obraz_2024-04-15_000103639.png
obraz_2024-04-15_000243054.png

Oczywiście za każdym razem jak coś wychodzi to jest wszystko w żartach. Przecież tego samego lub kolejnego dnia zgrywaliście głupich twierdząc, że nic nie wiecie.
Nie mam Wam tego absolutnie za złe. Nawet się cieszę bo my już zmuszeni byliśmy ratować Wam plemię na 176. Teraz niech pomęczy się ktoś inny i zda sobie sprawę z tego jak olbrzymim warzywniakiem jesteście. 1.5 członu warzyw do rozebrania dobrze pamiętam? Może człon do grania. Zapomnieliscie tylko dodać, że do grania na obrzeżach bez ataków bo jak trzeba się bronić to ilość tych grających w członie się zmniejsza.

Na dole taka ciekawostka odnośnie tego zwykłego "PONa" Druidów.
 

Załączniki

  • obraz_2024-04-15_000730988.png
    obraz_2024-04-15_000730988.png
    76,2 KB · Wyświetlenia: 127

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Ale jutrzaków boli tyłek, że grają mając przewagę wioskową 10348 vs 7847 a nie 12370 vs 5825, to już trzeba mieć naprawdę mokro w gaciach ;)

Miłego warzywienia bez frontu przez co najmniej parę miesięcy. Obsranko weszło do tego stopnia, że jesteście dogadani z każdym sąsiadem na sojusz i nie bardzo macie gdzie się rozwijać :p. Chyba że zmienicie nazwę VIP-ów na jakieś VipoJutro czy coś takiego, przecież i tak każdy wie...
 
Do góry