Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

SpeedyMcQigles

Miecznik
Wynik reakcji
86
a co ja oglądam rankingi 24/7? XD Widzę to więc skomentowałem i tyle nie doszukuj sie nic głębiej, grajcie tak dalej na pewno takie coś pomaga w odżywieniu tej gry i w cale jej nie zabija <piwo>

XD Klasyczny przypadek eksperta co nic nie wie nawet nie zobaczy poprzednich 2-3 stron tematu ale się wypowiada klasyk. Natomiast grę nie zabija ilość członów tylko to co gracze niektórzy grają na botach. Inni kosują innych. Bycie kosownikiem to najgorsze co jest w tej grze i wiele osób przez to odchodziło. Jeszcze szumowiny krecie się zdarzają też irytują za mocno szpiegując irytuje to tak mocno aż rzucić grę się chce czasami. To są prawdziwe problemy plemion przez co niektórym się nie chce grać
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.105
XD Klasyczny przypadek eksperta co nic nie wie nawet nie zobaczy poprzednich 2-3 stron tematu ale się wypowiada klasyk. Natomiast grę nie zabija ilość członów tylko to co gracze niektórzy grają na botach. Inni kosują innych. Bycie kosownikiem to najgorsze co jest w tej grze i wiele osób przez to odchodziło. Jeszcze szumowiny krecie się zdarzają też irytują za mocno szpiegując irytuje to tak mocno aż rzucić grę się chce czasami. To są prawdziwe problemy plemion przez co niektórym się nie chce grać
nie napisałem, że nie wiem co się dzieje na świecie xd niezłą analizę mojej osoby robisz bez faktów.
Wiem doskonale jaką koalicję zrobiło sobie na was kawałek świata, natomiast pamiętam jak na P! była podobna koalicja i wygrali to skillowo nie rekrutacją.
Nazwaliście wtedy wroga masówką a teraz macie pewnie więcej członków w waszej masówce niż oni wtedy mieli kek xd
 
Wynik reakcji
2.392
nie napisałem, że nie wiem co się dzieje na świecie xd niezłą analizę mojej osoby robisz bez faktów.
Wiem doskonale jaką koalicję zrobiło sobie na was kawałek świata, natomiast pamiętam jak na P! była podobna koalicja i wygrali to skillowo nie rekrutacją.
Nazwaliście wtedy wroga masówką a teraz macie pewnie więcej członków w waszej masówce niż oni wtedy mieli kek xd
Wyraźnie nie wiesz co się dzieje na tym świecie, wystarczy przeczytać jak w tym poście przeczysz swojemu poprzedniemu.
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.654
Minęło 9 dni a tu tyyyyleee zmian :O :O :O :O o_O o_O o_O o_O
  • MC zostało wchłonięte przez TRD+SGMT co daje im niewyobrażalne maaasy wiosek jak na obecny czas serwera :O:O W tym momencie są najpoważniejszą ekipą, która może wygrać samodzielnie świat o_Oo_O
  • WARIAT fuzjuje się z LEON
  • JUTRO pokonało dwa duże plemiona na 2 akcje KOD oraz PG co daje im spory boost o_O:O
  • Dodałem nowe plemiona: OB, XRZ, LFC i Ogóry
Zapraszam na DC, na którym będą archiwalne mapy wszystkich światów! ----> discord.gg/g2QCW9essu


Dziękuję za poprzednie Lajki i za to, że udało mi się osiągnąć dzięki wam 10.000+ reakcji! <3<3<3<3


1709589378104.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.654
mapki w przygotowaniu - będą za chwilę ;)
  • SHIRE znika z mapy​
  • MC przechodzi do TRD
  • LEON Fuzjuje się z WARIAT
  • Dodałem nowe plemiona: OB, XRZ, LFC i Ogóry


Dziękuję za poprzednie Lajki i za to, że udało mi się osiągnąć dzięki wam 10.000+ reakcji! <3<3<3<3

1709590286606.png
1709590277956.gif
1709590270221.gif
 
Ostatnia edycja:

Profesor Sz0P1nX

Miecznik
Wynik reakcji
78
Powiem Wam tak - jeżeli sojusznik mial problemy to nie mogliśmy go zostawić :) dawać dalej, że TRD to kosiarze....
Też tak słyszałem, że to plemię było puszczone samo sobie, bez zarządcy :D Byle tylko Wam sił starczyło, bo my w Jutrze chcemy zagrać jakiś cięższy front jak już udało nam się wyjść z early XD To nasz ostatni świat prawdopodobnie i nie chcielibyśmy czegoś takiego jak miał rohan na 190.
 
Do góry