Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.624
Dobraaa
tyle zmian przez 8 dni że kilka godzin aktualizowałem


  • z głównych zmian to:
  • TRD i SGMT dałem jako jedność, ponieważ mają już wspólne człony i koalicję. Niestety nie da się wspólnych członów dać na mapę i stat do obu ekip. Dlatego będziecie na chwilę obecną razem a gdy jednak wasze drogi się rozejdą to dam wam ROZWÓD ;)
  • plemię KRUK wyparowało, rada nie dała rady grać 2 światów
  • H2W to w sumie nie wiem co z nimi, przez chwilę byli JUTRem, teraz powstały jakieś %%%, cześć przejęło TRD więc nie oznaczałem ich i czekam co tam powstanie
  • Kartel też się rozpadło, część graczy powchłaniały okoliczne plemiona typu DARMA, TRYB i LEON
  • na plecach K55 powstało nowe plemię KOTY
  • Shire przybył 1 człon
  • IN również dołożyło człon po rozpadzie KRUK
  • HUS wróciło na mapę po zamieszaniu z ALTKAMI
  • MC zyskały po rozpadzie kruków + 2 człony

Dziękuje za wsparcie Lajkami!
Zostaw ponownie jeżeli chciałbyś abym kontynuował!


1706629532220.png
 
Ostatnia edycja:

KoDeX@2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.043
Przecież pisałem, że SGMT i TRD to bracia syjamscy, ale z oddzielnymi dupami, na wypadek jak by jeden okazał się ciepły!
Na kolejnej mapce proszę nas oznaczyć oddzielnie, bo nie chcemy być łączeni z masówka, która rozbija sobie offy na potężnym VIP, a później nie wyrzuca graczy, którzy się rozbili.
Plemię SGMT potępia tak haniebne zachowanie, oraz zaznacza, że jeśli jeszcze raz się to powtórzy, zostaną podjęte drastyczne środki wobec TRD w postaci usunięcia dwóch tematów z łączonej karczmy, oraz obowiązku umieszczenia przeprosin w profilu plemienia, wypisując nazwy wszystkich członów koalicji ugiętych kolan!!
 
Wynik reakcji
2.392
Przecież pisałem, że SGMT i TRD to bracia syjamscy, ale z oddzielnymi dupami, na wypadek jak by jeden okazał się ciepły!
Na kolejnej mapce proszę nas oznaczyć oddzielnie, bo nie chcemy być łączeni z masówka, która rozbija sobie offy na potężnym VIP, a później nie wyrzuca graczy, którzy się rozbili.
Plemię SGMT potępia tak haniebne zachowanie, oraz zaznacza, że jeśli jeszcze raz się to powtórzy, zostaną podjęte drastyczne środki wobec TRD w postaci usunięcia dwóch tematów z łączonej karczmy, oraz obowiązku umieszczenia przeprosin w profilu plemienia, wypisując nazwy wszystkich członów koalicji ugiętych kolan!!
Zapomniałeś, że mają mi też wtedy zrefundować kebaba za utrudnianie walki na FOncie
 
Do góry