Mapa od Kruka

OczyKruka

Wieczny Chłop
Wynik reakcji
2.582
Dobry wieczór.
Aktualizacja w wyczekiwanym gifie!


5P7R6yh.gif


I jeszcze obrazek:
kUAvFhA.jpg
 

PaSkUdNy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
398
AK ma duzy kawalek tortu z % i Miśków. Dobry miesiac jedzenia. Duzy przyrost bez zbednej rekrutacji.

W chwili obecnej wyczekiwanie na wojne Witam vs Fiesta i to jak Bellum sobie poradzi w chwili obecnej. Niezbyt moga pchac na wszystkie fronty raczej ratuje ich tylko obrócenie dypla w ktoryms kierunku.
 

DeletedUser209423

Guest
AK ma duzy kawalek tortu z % i Miśków. Dobry miesiac jedzenia. Duzy przyrost bez zbednej rekrutacji.

W chwili obecnej wyczekiwanie na wojne Witam vs Fiesta i to jak Bellum sobie poradzi w chwili obecnej. Niezbyt moga pchac na wszystkie fronty raczej ratuje ich tylko obrócenie dypla w ktoryms kierunku.

Tiaa
Chyba dogadają się ze swoim przerośniętym ego
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.624
Tajemnica już dawno zgasła na tym świecie a mimo to tworzę i będę tworzył mapki oraz staty do końca świata jeżeli nie umrę po drodze :D

Więc słabo jak na kartografa, który się poddaje, bo zostaje podbity na świecie .... :(

Zapraszam na spóźnioną aktualizację!
Jest ryzyko, że ostatnią bo i moja bytność na tym świecie dobiega końca.


RcArwsX.gif


MAPmKa6.jpg
 
Ostatnia edycja:

OczyKruka

Wieczny Chłop
Wynik reakcji
2.582
Tajemnica już dawno zgasła na tym świecie a mimo to tworzę i będę tworzył mapki oraz staty do końca świata jeżeli nie umrę po drodze :D

Więc słabo jak na kartografa, który się poddaje, bo zostaje podbity na świecie .... :(
Brawo Ty! Ja miałam zrobić mapkę jednorazowo i tak wyszło więcej niż było w planie ;)
 
Do góry