Mapa obszarowa

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.291
Witam kiedyś w modzie było robienie takich mapek, ja niestety nie umiem i liczę że ten temat zobaczy ktoś kto potrafi i nam zrobi coś ładnego ;)

Udało mi się wyskrobać coś takiego
186plamy.png

Nie dodawałem wszystkich bo to dużo roboty i strasznie się zlewa na tym etapie, warto byłoby poczekać aż zaczną się podboje i ćwiartki się wyklarują
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.291
Chciałem zrobić taką bardziej rzeczywistą mapkę, ale się poddałem xd za dużo pracy za mało umiejętności

tyle udało mi się zrobić xd, jest tylko odwzorowana mapa z najlepszych ekip na s186 i nadane jakieś pierwsze kolory na podłoże

mapa.png
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
Chciałem zrobić taką bardziej rzeczywistą mapkę, ale się poddałem xd za dużo pracy za mało umiejętności

tyle udało mi się zrobić xd, jest tylko odwzorowana mapa z najlepszych ekip na s186 i nadane jakieś pierwsze kolory na podłoże

View attachment 45248
ee, może to fajne dla jakiś fanów gleby i mchu, ale osobiście bym to sobie darował - jak ktoś tam wyżej wspominał no to ewentualnie warto dodać więcej ekip żeby oddać lepiej układ sił na mapie no i jeśli to możliwe to poprawić jakość grafiki (kolory zdają się rozmazane jakbym miał wadę wzroku, nie mam więc sobie wyobrażam tak to wygląda, albo jakbym założył cudze okulary nie mając wady jak właściciel xd) - jeśli to dużo pracy to zostaw jak jest i raz na jakiś czas dorzuć aktualizację, też będzie git
 

DeletedUser209423

Guest
Chciałem zrobić taką bardziej rzeczywistą mapkę, ale się poddałem xd za dużo pracy za mało umiejętności

tyle udało mi się zrobić xd, jest tylko odwzorowana mapa z najlepszych ekip na s186 i nadane jakieś pierwsze kolory na podłoże

View attachment 45248

Co to za dziadostwo?
Człowieku zamknij ten wątek i się nie kompromituj.
Ty nadajesz się do mapki. Narysuj sobie mapkę do kibla i idź spłukać to gówno.
 
Do góry