Mapa frontów

IKS DE

Pikinier
Wynik reakcji
229
AKTUALIZACJA 15.04

czerwony - jest walka
zielony - brak walki
(polecam klik + przybliżenie)
2QbHmjm.png

Zmiany w tym tygodniu:
- Plemiona OTS i 300 (LAS) praktycznie całkowicie zniknęły z mapy. Ich podpisy jeszcze zostawiłem, żeby nie zapomnieć, na kim ich sąsiedzi zrobili masę.
- WNH (dawniej Dance) rozpadło się. Kilku graczy stworzyło plemię SZUKAM, które oznaczyłem na mapce w zamian.
- [OB] (połączenie GoT. i KRESów) oraz BAN zostali zdeklasowali przez TI i !N!
- D! straciło rozwiniętych graczy na korzyść !N! i pewnie w przyszłym tygodniu pójdzie w ślady sąsiadów
- TE zwija manatki pod naporem Wyg. Kilku graczy przeszło do SPEED.
- NS zrobiło mi psikusa i zaraz po wrzuceniu przeze mnie poprzedniej mapki podpasali PoNa z LOH (potwór z LOHNS coraz bliżej ^^)
- KLASYK objął stery w zaprzyjaźnionym NNŻ, przy okazji robiąc solidną selekcję. Tutaj zmieniłem kolor KLASYKA na kolor NNŻ, żeby było czytelniej.
- Powstało kilka pustych miejsc na mapie - to niewidoczni na tej mapie gracze bezplemienni: głównie uciekinierzy z tonącego WNH (i GoT?) oraz byli gracze NNŻ, wywaleni z KLASYKA.
- Uwzględniłem plemię Cigane, bo mimo naporu większych plemion trzyma swój front, więc zasługuje by się tu znaleźć.

T0nXWmx.gif

Uwaga! Mapka może zawierać błędy. Powstała na podstawie statystyk przejęć za zeszły tydzień. W sytuacjach dwuznacznych decydowały obligatoryjnie moje domysły/fantazje. Zatem wszystkie błędy/nieścisłości proszę zgłaszać poniżej. W miarę możliwości naniosę poprawki. :)
Link do konfiguracji: https://pl200.tribalwarsmap.com/pl/661d674c5bab6
 
Ostatnia edycja:

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
Fajna mapka <szampan> tylko z tą zieloną kreską przy DUDU trochę fantazja poniosła, czemu mielibyśmy nie bić we własne obrzeża? xd
 

IKS DE

Pikinier
Wynik reakcji
229
Fajna mapka <szampan> tylko z tą zieloną kreską przy DUDU trochę fantazja poniosła, czemu mielibyśmy nie bić we własne obrzeża? xd
Może i bijecie, ale barby. Chciałem machnąć czerwoną, ale sprawdziłem przejęcia za zeszły tydzień i jest tyle co nic (zresztą licząc od zawsze też).

Strona: 1:
Plemiona: DUDU, Z-DUDU
Strona: 2:
Plemiona: [OB], [OB.], [OB!], GoT!

Timeframe: Ostatni tydzień

Przejęcia :​

Strona 1: 1
Strona 2: 0
Różnica: 1

EDIT: Gwoli uzupełnienia dodam, że linie odnoszą się tylko do plemion zawartych na mapie. Nie będę rysował frontu przy każdych obrzeżowych ogórkach, co padną na strzała. I bez tego wiadomo, że każde plemię z dostępem do obrzeży coś na nich działa.
 
Ostatnia edycja:

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
Może i bijecie, ale barby. Chciałem machnąć czerwoną, ale sprawdziłem przejęcia za zeszły tydzień i jest tyle co nic (zresztą licząc od zawsze też).

EDIT: Gwoli uzupełnienia dodam, że linie odnoszą się tylko do plemion zawartych na mapie. Nie będę rysował frontu przy każdych obrzeżowych ogórkach, co padną na strzała. I bez tego wiadomo, że każde plemię z dostępem do obrzeży coś na nich działa.
bo wnh sie rozpadło 2 dni temu to tak wyglada, a wiadomo ze jak wzieli dzisiaj do siebie ich graczy to bedziemy ich bic xd oni co tydzien przed kazda analiza @Fabcio rozwiazuja czlon zeby nam statów nie policzył
 

IKS DE

Pikinier
Wynik reakcji
229
AKTUALIZACJA 29.04

czerwony - jest walka
zielony - brak walki
(polecam klik + przybliżenie)
B4U9o2j.png

Zmiany od ostatniej mapki:
- BCM weszło w skład A.P.K
- DUDU weszło w skład TI
- znikają z mapy frontów plemiona: HELL, BAN, D!, TE, Cigane
- pojawiają się na mapie frontów: IT, PW

Tms2U2v.gif

Uwaga! Mapka powstała na podstawie przejęć za zeszły tydzień i może nie być kompatybilna z obecną dyplomacją. :)
Link do konfiguracji: https://pl200.tribalwarsmap.com/pl/662fcdb66729c
 

Dobra Ciecz

Miecznik
Wynik reakcji
80
AKTUALIZACJA 29.04

czerwony - jest walka
zielony - brak walki
(polecam klik + przybliżenie)
B4U9o2j.png

Zmiany od ostatniej mapki:
- BCM weszło w skład A.P.K
- DUDU weszło w skład TI
- znikają z mapy frontów plemiona: HELL, BAN, D!, TE, Cigane
- pojawiają się na mapie frontów: IT, PW

Tms2U2v.gif

Uwaga! Mapka powstała na podstawie przejęć za zeszły tydzień i może nie być kompatybilna z obecną dyplomacją. :)
Link do konfiguracji: https://pl200.tribalwarsmap.com/pl/662fcdb66729c
Przecież Love i NS ma sojka już z Klasykiem
 
Do góry