Make Some.. vs Lord Page(jabuszka)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser178225
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra

  • Make Some..

    Głosy: 7 77,8%
  • Lord Page

    Głosy: 2 22,2%

  • W sumie głosujących
    9
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser178225

Guest
To dawaj edinio gadasz ze nas 3 pojechałes bo czekałes az nas troche ubija i dopiero full offem i sie podniecasz


Termin: Dokladny do ustalenia
Zasady :
Wioska 66pkt/500pkt
Szlachta: paczki
Rycerz i przedmioty: brak
Limit fake łącznie można wykonać 6 ataków
Nagroda 100pp
Wojska 16k
Można tylko posiadać wojska offensywne gramy bez deffa( max 150 pika na początku po czym zostają kasowane )
Dozwolone katasy : 5 ( na plac tylko)
 

DeletedUser171672

Guest
Hahahahaah eddinio hahaha ;D a myślałem, że on nie gra xd głos na make some..
 

DeletedUser178225

Guest
Gra gra:p siedział z nami na ts i tylko słuchał gdzie kto co ma:p usłyszał ze nas troche ubili to full offem i 4 posłał podbił veruma i na mnie puscił wsadziłem 600 pika w klin a on posłał 333lk podzielił offa;p i sie chwali ze nas 3 pojechał:p to 1 na 1 nie powinien miec problemu:D
 

DeletedUser171672

Guest
Gra gra:p siedział z nami na ts i tylko słuchał gdzie kto co ma:p usłyszał ze nas troche ubili to full offem i 4 posłał podbił veruma i na mnie puscił wsadziłem 600 pika w klin a on posłał 333lk podzielił offa;p i sie chwali ze nas 3 pojechał:p to 1 na 1 nie powinien miec problemu:D

Nie ma co się dziwić jabuszka zawsze tak grał :D
 

DeletedUser

Guest
To jest pewne ze Jabuszka przegra ...Dlaczego ? 2k wygenerowanych rzadzi! :)
 

DeletedUser

Guest
Gra gra:p siedział z nami na ts i tylko słuchał gdzie kto co ma:p usłyszał ze nas troche ubili to full offem i 4 posłał podbił veruma i na mnie puscił wsadziłem 600 pika w klin a on posłał 333lk podzielił offa;p i sie chwali ze nas 3 pojechał:p to 1 na 1 nie powinien miec problemu:D

I teraz ma 30pp :) i topkę :) ale dopóki,będę grał SP to kolejnej topki nie zdobędzie w swojej karierze :) Będę marnował sobie rundę tylko,żeby go zjechać :) Zresztą chłopaki mi pomogą :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry