Maj

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser182378

Guest
Kochani,

w maju zamiast ligi pojawi się mini turniej złożony z 4-5 dłuższych rund z różnorodnymi ustawieniami.
Każdy gracz który do tej pory wygrał którykolwiek miesiąc rundy może napisać zgłoszenie i zaproponować ustawienia rundy.
Oprócz tego w tym temacie możecie pisać jakie ustawienia byście chcieli zobaczyć.
Dodatkowo mile widziane są wszelkie propozycje urozmaicenia turniejów na czerwiec i dalsze miesiące.
Fajnie zawsze Wasze pomysły jakoś wprowadzać w życie, więc mam nadzieję że trochę ich podrzucicie :)
 

DeletedUser182378

Guest
Takie jak na rozpisce :)
Liga zła nie jest, przeciwnie, dlatego żeby Wam się nie przejadła, trochę inny turniej :)
Szczególnie że to okazja do odpalenia ciekawego systemu turniejów
 

DeletedUser192235

Guest
a jaki sens ma ten turniej? i taka runda co trwa 4 dni?? kto ma czas żeby siedzieć tyle czasu przed kompem? przez te 4 dni mogłoby być 20 ciekawszych rund ??
 

DeletedUser182378

Guest
Tryb śpiący. Czyli nie trzeba być przed kompem cały czas.
Jedni wolą takie, inni takie, wszystkim nie dogodzimy, więc przynajmniej urozmaicamy. :)
 

DeletedUser

Guest
a jaki sens ma ten turniej? i taka runda co trwa 4 dni?? kto ma czas żeby siedzieć tyle czasu przed kompem? przez te 4 dni mogłoby być 20 ciekawszych rund ??

Matys nie ma sensu ;p nie wytłumaczysz tego adminom.. ;p

Ja tez jestem przeciwnym długim i nudnym rundom które kończą się po 1... max 2 dniach ... Ale co zrobisz? Trzeba dogodzić wszystkim :)
 

DeletedUser192235

Guest
może wystarczyło zrobić jakieś głosowanie czy coś?
 

DeletedUser188997

Guest
nie rozumiem po co te długie rundy , gdyby były 24h to rozumiem ale od srody do poniedziałku? Bez przesady.... czyli nie pogram sobie w weekend :/
 

DeletedUser153746

Guest
Mam rozumieć że aby zdobyć najlepszy wynik z takiej rundy trzeba być top 1 top 1 plemie podbić wiecej niż 10 wiosek i mieć wioski między 4450 a 4550 ?

i po co morale te morale. wszystko ładnie pięknie ale morale nie są potrzebne :) wbiję się pobawić, zobaczymy.
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Ustawienia są tragiczne,wbije poklepać deffa ale te rudny są zdecydowanie za długie max 24h z 8h trybem śpiącym:mad:
 

DeletedUser

Guest
Rundę zdominowało plemię - GV, a wyścig o top1 na koniec "świata" będzie trwał do końca i rozegra się pomiędzy 4 grajkami wcześniej wspomnianego już plemienia. Na pewno będzie ciekawie. :)
 
Do góry