Mały pomysł na mape

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13363
  • Data rozpoczęcia

Czy to fajny pomysł?

  • Tak, spoko bajer

    Głosy: 21 26,9%
  • Nie, kicz na kółkach

    Głosy: 36 46,2%
  • Niech zostanie tak jak jest

    Głosy: 11 14,1%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 10 12,8%

  • W sumie głosujących
    78
Status
Zamknięty.

DeletedUser13363

Guest
Wpadłem na pomysł, aby na mapie było widać nasze wojska, np. wysyłamy do gościa jakieś wojska wchodzimy na mape i widzimy strzałke (coś w stylu z GTA VC lub GTA SA) lub jakąś figórke wojaka, myślę że to by było nawet przydatne, widząc gdzie mamy nasze wojska, nie wiem czy obciążyło by to serwer czy też nie, ale myślę że nie, byłby to obiekt nieruchomy(nie migało by ani nic w tym stylu) tylko po "odświerzeniu" mapy (włonczenie jej drugi raz) było by w innym miejscu.:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mały pomysł na mape

Takie pomysły już były. Używaj opcji "szukaj" Do czego ci to się może przydać? Jestem na NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mały pomysł na mape

pomysł dobry ale do wprowadzenia na świecie 11 dla radochy poczatkujących :D:Dale do innych światów raczej nie więc moja decyzja jest jeszcze nie pewna :confused: więc poczekam na opinie innych graczy:)

po wypowiedzi osama591 jestem jednak na NIE
życzę udanego dnia:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mały pomysł na mape

Jestem na NIE.Masz natchnienie na pomysły ale nie zbyt dobre :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mały pomysł na mape

jednym słowem powinieneś odpocząc od pomysłów:Dodopocznij nabierz weny i może wtedy wymyślisz coś lepszego
 

DeletedUser11086

Guest
Odp: Mały pomysł na mape

nie!!to nie wejdzie w życie!!pcja szukaj nie gryzie!!NIE!!:mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mały pomysł na mape

Jak wysyłam straszaki albo pomoc do kilku wiosek to wszędzie strzałki więc w sumie bez sensu...
A jak ktoś ma wioski położone blisko siebie to gdzie by się te strzałki pokazywały??

A pozatym jak masz KP to wiesz gdzie i za ile będą twoji wojacy...
Kup sobie to nie będziesz miał takich problemów.
Zdr

Nie
 

DeletedUser14236

Guest
Odp: Mały pomysł na mape

jak dla mnie pomysł jest bezsensu:mad: jak Ci się podoba ta mapa z GTA to se graj w GTA, a nie w plemiona...:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mały pomysł na mape

powiem Ci że za dużo gier typu GTA jak by to mogło w plemionach wyglądac pomyśl? Jestem na NIE
 

DeletedUser9276

Guest
Odp: Mały pomysł na mape

jestem na NIE. Po co nam to wchodzisz na plac klikasz na wojska i ci pokazuje gdzie masz wojska i ile.
 

DeletedUser13363

Guest
Odp: Mały pomysł na mape

Jak wysyłam straszaki albo pomoc do kilku wiosek to wszędzie strzałki więc w sumie bez sensu...
A jak ktoś ma wioski położone blisko siebie to gdzie by się te strzałki pokazywały??

A pozatym jak masz KP to wiesz gdzie i za ile będą twoji wojacy...
Kup sobie to nie będziesz miał takich problemów.
Zdr

Nie
mam konto premium, daje nowe pomysły, gdyż mogą one sie spodobać jednym graczom, a drugim nie, nie lubie duronwatych komciów dla szpanu przed innymi, komu sie podoba niech napisze ze jest na tak, a komu sie nie podoba niech napisze ze jest na nie (i oczywiście zaznaczać w sadzie):D
 

DeletedUser11881

Guest
Odp: Mały pomysł na mape

Pomysłom bez przyszłosci mówie nie!!!
 

DeletedUser6338

Guest
Odp: Mały pomysł na mape

Pomysł bez najmniejszego sensu. Jestem na NIE będziesz z plemion robił GTA:mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mały pomysł na mape

ja też na nie po co nam to ewentualnie na 11 dla radochy nowych graczy ale na innych nie bo my sie już przyzwyczailiśmy do innych plemion :cool:
 

DeletedUser15509

Guest
Odp: Mały pomysł na mape

zbedne zamieszanie, choc do konca nie takie glupie, za duzo byloby chyba roboty no i serw by mial wiecej do roboty
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mały pomysł na mape

Czemu dajecie pomysły które już były ???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mały pomysł na mape

Krótko i treściwie- nie. Nie dawajcie takich pomysłów, bo są one zbędne i nie mają szansy wejścia w życie. + za chęci, ale niewypał
 
Status
Zamknięty.
Do góry