mały bonus moralny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6429
  • Data rozpoczęcia

Podoba ci się ten pomysł

  • tak

    Głosy: 73 72,3%
  • nie

    Głosy: 21 20,8%
  • nie wiem :/

    Głosy: 7 6,9%

  • W sumie głosujących
    101
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: mały bonus moralny

Dobry Pomysł.Nie raz w miom plemieniu sie zdarzylo ze zamiast pomocy wyslali na mnie atak :)
 

DeletedUser15561

Guest
Odp: mały bonus moralny

Pomysł jest ciekawy, dobrze by było, gdyby wprowadzono go w życie. ;) W końcu za zdradę trzeba ponosic konsekwencje, chociażby te -10 % morali. :p
 

DeletedUser9380

Guest
Odp: mały bonus moralny

Ten pomysł za bardzo Ci się nie udał... Bo i tak, jak jakiś typek atakuje współplemieńca to logika, że go wywalą z plemienia, lub będzie dociekanie czemu to zrobił. Dla mnie pomysł niepotrzeny.
 

DeletedUser17915

Guest
Odp: mały bonus moralny

Przedstawie mój pomysł
gdy atakuje nasz współplemieniec(Jeśli by sie ktos pytal czy da sie : DA SIE!)to podczas atakuje na nas otrzymuje -5%(lub 10) do moralności.
Można to też zrobić przy podpisanych paktach ^^(pomijając wojne)

Z tego co mi się wydaje był już taki temat i chyba nawet przez ciebie założony

//Podaj link, albo daruj sobie tego typu komentarz - smiglo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: mały bonus moralny

Pomysł naprawdę świetny moja propozycja -20 morale na współplemieńca a po -10 na sojusznika lub plemię z którym ma się pakt o nie agresji (jak najszybciej to wprowadzać świetna poprawka w końcu te pakty jaki i sojusze zostaną jakoś wzmocnione ) .

Ps. proszę o ostrzeżenie dla mosak93 za odpowiedź nie na temat .
 

DeletedUser18188

Guest
Odp: mały bonus moralny

Więcej! Może nawet -50% dla zdrajcy, a dla obrońcy morale i szczęście na maxa!
 

DeletedUser

Guest
Odp: mały bonus moralny

Tzn Na początku byłem w 100% za ale teraz w moim plemieniu gdyby była taka sytuacja pojawiłby się problem , ponieważ , mamy pewną zasadę czerwonej kropki , jak większość ludzi pewnie wie oznacza to że dana osoba nie jest aktywna od tygodnia , więc moja decyzja była następująca , najwidoczniej dana osoba przestała grać gdyż miała możliwość napisania komuś o takowej przerwie i danie komuś zastępstwa , wiec jeśli nie pojawi się w przeciągu tygodnia jego wioski zostaną upuszczone :/ , moja decyzji była oczywista , przejmujemy go niewydalając z plemienia aby nikt inny się na niego nie rzucił :) . I tutaj powstaje problem odnieście tego morale :(( (lub się zdarza że współplemieniec oddaje wioski ale w tym przypadku morale nie grają roli ponieważ wtedy wioska jest pusta "przeważnie" . Do dzisiejszej sytuacji myślałem że pomysł jest wspaniały ale po dzisiejszym przypadku myślę że trzeba coś innego wymyśle lub dać jakieś wyjątki .
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: mały bonus moralny

Tzn Na początku byłem w 100% za ale teraz w moim plemieniu gdyby była taka sytuacja pojawiłby się problem , ponieważ , mamy pewną zasadę czerwonej kropki , jak większość ludzi pewnie wie oznacza to że dana osoba nie jest aktywna od tygodnia , więc moja decyzja była następująca , najwidoczniej dana osoba przestała grać gdyż miała możliwość napisania komuś o takowej przerwie i danie komuś zastępstwa , wiec jeśli nie pojawi się w przeciągu tygodnia jego wioski zostaną upuszczone :/ , moja decyzji była oczywista , przejmujemy go niewydalając z plemienia aby nikt inny się na niego nie rzucił :) . I tutaj powstaje problem odnieście tego morale :(( (lub się zdarza że współplemieniec oddaje wioski ale w tym przypadku morale nie grają roli ponieważ wtedy wioska jest pusta "przeważnie" . Do dzisiejszej sytuacji myślałem że pomysł jest wspaniały ale po dzisiejszym przypadku myślę że trzeba coś innego wymyśle lub dać jakieś wyjątki .

ale i tak będziesz miał mniejsze morale skoro nie gra od tygodnia ;/...Bo będziesz nad nim górował technologiczne więc bonus moralny coś by tam dał ... może strate kilku dodatkowych jednostek?Ale zdrada to zdrada ! ^^
 

DeletedUser12554

Guest
Odp: mały bonus moralny

Mi się pomysł podba za atak na współplemienców musi być jakaś kara!
 

DeletedUser

Guest
Odp: mały bonus moralny

Tak kara powinna być oczywiście , ale co byście zrobili w takim przypadku jakim ja przedstawiłem a takie sytuacje mają niestety dojść często się zdarzają :( . Więc trzeba zrobić jakiś wyjątek np. dać założycielom plemienia możliwość zdjęcia takiego - moralnego .
 

DeletedUser18205

Guest
Odp: mały bonus moralny

Uważam, że należy zdjąć, ale tylko i wyłącznie gracza, który atakuje współplemieńców. Nie trzeba żadnego odejmowania morale, to szefowie plemienia powinni karać zdrajców, a jeśli tego nie robią, to plemię nie jest nic warte.
 

DeletedUser8802

Guest
Odp: mały bonus moralny

tak jak rozdajesz wioski prawda zostawiasz puste jak konczysz gre z (jak to kolega nazwal) "czerwona kropka" sa wojska ale mozna zrobic takie cos ze szykujemy sie de przejecia tego gracza i wyrzucamy z plemienia i przez taki sposob spadnie mu szybko kilka wiosek i jak sie ktos skapnie to nie zdazy nic zrobic, mozna tez poczekac na opuszczenie wiosek:) zdrada powinna byc karana przez plemie a nie przez gre
a co z wojnami moze zwiekszyc morale o 40%?? tylko ze my ich bedziemy mieli jako wrogow a oni nas jako sojusznkow i co w tedy??:D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry