Małe KP

Zgadzasz się z autorem?

  • Zdecydowanie tak

    Głosy: 21 28,4%
  • Nie po całości

    Głosy: 16 21,6%
  • Wogóle sie z nim nie zgadzam

    Głosy: 26 35,1%
  • Brak zdania

    Głosy: 11 14,9%

  • W sumie głosujących
    74
Status
Zamknięty.

DeletedUser141453

Guest
Witajcie!

Ostatnio podrożało KP, więc wpadłem na pomysł stworzenia "małych KP", które dawały by tylko część korzyści punktów premium. Oczywiście jego kwota byłaby adekwatnie niższa niż "dużego KP". Myślałem o ulepszeniach takich jak:
- Poszerzona kolejka produkcji do 4 naraz
- Przycisk "rekrutacja" pod spisem wojska (rekrutacja wszystkich wojsk w 1 miejscu)
- Poszerzenie mapy do 11x11

Wszelkie przemyślenia, komentarze proszę umieścić w odpowiedziach.
 

DeletedUser

Guest
niestety ale nie popieram propozycji. Taki system jest na innej grze Innoganes:mad:
i uwierz mi, że nie jest w najmniejszym stopniu sprawiedliwy, po zsumowaniu wszystkiego wyjdzie zupełnie drożej a dodatkowo KP pełne trwa tam 28 dni a nie 30 tak jak tutaj:eek:
 

DeletedUser

Guest
;/

Pomysł raczej chybiony ;/ z dwóch przyczyn:
1. Zapewne Nasza administracja nie ma zbyt wielkiego wpływu na to, jako że ta gra należy do Niemców i oni sterują cenami jak i ustawieniami KP(oczywiście mogę się mylić).
2. Jeśli ktoś miałby placić za minimalne udogodnienia, to czemu już nie dołożyć tych paru groszy i zakupić normalne??
 

DeletedUser91810

Guest
premium znowu nie jest aż takie drogie 18 zł za 30 dni (smsem drożej bo 40zł+) nic trudnego podejść wypełnić karteczkę i wysłać pieniądze :)

można też złożyć się w kilka osób zakupić 5000 tyś pkt premium i rozdzielić wtedy wyjdzie taniej
 

DeletedUser115062

Guest
premium znowu nie jest aż takie drogie 18 zł za 30 dni (smsem drożej bo 40zł+) nic trudnego podejść wypełnić karteczkę i wysłać pieniądze :)

można też złożyć się w kilka osób zakupić 5000 tyś pkt premium i rozdzielić wtedy wyjdzie taniej

Albo jeszcze lepiej kupić na allegro 200 pkt za 10zł masz jeszcze taniej ;) a na zakup premium od kogoś jest zezwolony przez administrację
 

DeletedUser118460

Guest
Pomysł nie przejdzie, jest dobrze tak jak jest teraz, aczkolwiek ceny są ciut za wysokie.
 

DeletedUser109506

Guest
sądzę że pomysł niema szans wprowadzenia ale mogłaby istnieć taka opcja każdy gracz miałby wybór czy kupić "małe KP" czy "duże KP" ;)
 

DeletedUser

Guest
A co ci da rekrutowanie wojska w jednym miejscu i większa mapa?

Mi przynajmniej w KP najbardziej przydaje się masowa rekrutacja i wybijanie monet. Bez tego nie da się grać. Resztę opcji traktuję jako miły dodatek;)

A no i murek można szybciej odbudować;)
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak aczkolwiek szanse na wprowadzenie owej zmiany są bliskie 0 :).Pomysł fajny ale np mapę 11x11 zastąpić masową rekrutacją która przy ilości 100+ wiosek jest wręcz niezastąpiona :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry