mój "mały" pomysł :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6429
  • Data rozpoczęcia

jak ci się podoba mój "mały" pomysł :)?

  • niech wejdzie

    Głosy: 143 66,8%
  • jak wejdzie to tlyko grze zaszkodzi

    Głosy: 31 14,5%
  • nie wiem :mad:

    Głosy: 40 18,7%

  • W sumie głosujących
    214
Status
Zamknięty.

DeletedUser9044

Guest
Odp: mój "mały" pomysł :)

Eee... czy to ja jestem jakaś dziwna, że nie wiem, o co chodzi.. ale nie zauważyłam tego buga w czasie gry. Wydaje mi się, że zawsze otwierało mi się na tej wiosce, z której wchodziłam na forum lub wiadomości..
 

DeletedUser6936

Guest
Odp: mój "mały" pomysł :)

Wielkie Za! Poirytowało mnie to już parę razy, pisałem o to do supportu to dostałem schematyczną odpowiedź "To jest błąd serwera, nasi informatycy już nad tym pracują".
To wcale nie wchodzi na kompetencje KP - tutaj nie będzie możliwości przełączania wiosek. Będzie aktywna ta wioska która powinna być i żadna inna.
 

DeletedUser16409

Guest
Odp: mój "mały" pomysł :)

To tylko komplikowanie plemiona mi tam zadna róznica!
 

DeletedUser

Guest
Odp: mój "mały" pomysł :)

Jestem za czasami jak kilkam to znowu musze od nowa i to jest troszke denerwujace:D wiec czekamy az ten pomysl wejdzie w zycie :pP
 

DeletedUser13429

Guest
Odp: mój "mały" pomysł :)

To tylko komplikowanie plemiona mi tam zadna róznica!

Komplikowanie??? Akurat. Mnie też to wkurza. Są trzy sposoby obejścia problemu (oprócz konta premium)

a) wyszukiwać wioskę na mapie
b) zmieniać nazwy wiosek
c) wpisywać współrzędne ręcznie

ale żaden mnie nie zadowala, bo w
a) trzeba pamiętać te cyferki i to znaleźć
b) będę zmieniał nazwy wiosek tylko po to, aby przesłać pomoc?
c) łatwo się pomylić przy podawaniu współrzędnych

PS shoter, ty masz zawsze dobre pomysł (chyba nie jestem pierwszy, który to mówi)
 

DeletedUser

Guest
Odp: mój "mały" pomysł :)

Ok pomysl bez premium nie ma jak sie poruszc przy wielu wioskach
 

DeletedUser

Guest
Odp: mój "mały" pomysł :)

Mi się raczej podoba :) Raczej umiliłoby to naszym dłoniom (ach to klikanie-na stare lata już mi w kościach strzyka... ;))
 

DeletedUser6936

Guest
Odp: mój "mały" pomysł :)

Ok, no i co z tym pomysłem? Generalnie sporo ludzi jest za, żadnego przeciążenia nie spowoduje (a nawet odciąży :) ) Problem jak istniał tak istnieje i nic się nie dzieje. To się gdzieś zgłasza czy admini sami to czytają?
 

DeletedUser

Guest
Odp: mój "mały" pomysł :)

Ja też popre ten pomysł bowiem ułatwiłoby to poruszanie się po wioskach w celu pomocy komuś i innych pierdół :D

Wprowadzicie to :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: mój "mały" pomysł :)

w 100% na tak ile to razy sie jyz bo moja pierwsza wioska ma wojsko ofen i za duzo bawienia jest z tym przechodzeniem pozniej
 

DeletedUser18384

Guest
Odp: mój "mały" pomysł :)

A ja jestem zdecydowanie na nie. Owszem, może i by pomogło w topic-ach na temat. np pomocy w grze, ale co jesli sprawa się tyczy innych tematów? Ktoś może sensownie napisać i użyć dobrych argumentów, ale zostać olany, bo jest słaby w grze.
Zresztą jak ktoś chce się pochwalić swoją wioską, to może wstawić sobie link - do trybu gościa lub gracza.
 

DeletedUser6936

Guest
Odp: mój "mały" pomysł :)

Chodzi w ogóle o forum w plemieniu: link do wioski na forum otwiera nowe okno w przeglądarce i w tym oknie masz wtedy włączoną pierwszą wioskę (jak klikniesz "Wyślij wojska" to masz plac pierwszej wioski)
 

DeletedUser18889

Guest
Odp: mój "mały" pomysł :)

Zdecydowanie jestem ZA. Usprawni to grę bo internet mam wolny ;/
 

DeletedUser16139

Guest
Odp: mój "mały" pomysł :)

Jestem za! Ułatwia to min. Wysyłąnie wsparcia, gdy wioska defensywna znajduje sie gdzieś w środku listy twoich wiosek.:rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry