loteria

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8819
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś loterie

  • Tak

    Głosy: 129 67,9%
  • Nie

    Głosy: 61 32,1%

  • W sumie głosujących
    190
Status
Zamknięty.

DeletedUser8819

Guest
Hellbike napisał:
drugim rodzajem propozycji ktore moge przejsc sa takie ktore mozemy sami zrealizowac - np. loteria w grze, polegajaca na wysylaniu surowcow do admina/gracza, losowanie numeru i rozdawanie nagrod

No to może zrobimy coś takiego??? Np. systemem takim jak w totolotku. Jeden taki dzień na każdym świecie. No i każdy musiałby wplacić surowce za los a wygrany dostaje calą pule
 

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

Jakby się uzbierało kilka milionów/miliardów surki...
To gdzie byś ją pomieścił:>? Skoro spichlerz ma pojemność 400k:>?
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: loteria

Jakby się uzbierało kilka milionów/miliardów surki...
To gdzie byś ją pomieścił:>? Skoro spichlerz ma pojemność 400k:>?

Pomysł nawet fajny, tylko słusznie Thaneod zauważył, że nie byłoby gdzie pomieścić surowców. Jestem na tak:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

ja jestem na NIE co wy kurde z plemion totolotka robicie ? :/ pf
 

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

Ja jestem na tak, a limit spichlerza poprostu zniosl i tyle ile masz surowki mozesz na ten poziom wybudowac spichlerz. Tylko zeby te skladki nie byly jakies wysokie poniewaz zwyciezca mialby raj na swiecie :D a taki co zaczal gre tez chcialby wystartowac w losowaniu. Jeszcze raz jestem na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

Jestem na tak :)

Jeżeli ktoś by wygrał i miał by więcej niż 1 wioskę to nagrodę rozdzieliło by się do nich.
pozdro;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

jestem na tak tylko przysyłajcie do mnie surowce a ja będze dzielił wygranych :D :D :D :D a tak na serio to pomysł fajny ale zrobić coś takiego dla wszystkich graczy to dośc kłopotliwe (chyba);)
 

DeletedUser8802

Guest
Odp: loteria

mi się niepodoba [nielubię roterli(nie do napisania:D)]
 

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

Mówcie, że spichlerz jest za mały. Gdyby ktoś wygrał np. 5 milionów surówki to mógłby sam zdecydować, gdzie i ile mu przesłać. Jakby ktoś miał 25 wiosek to po 200k to każdej i nie byłoby problemu z pomieszczeniem tego. Uważam, że to fajny pomysł. Każdy by wpłacał po 1k każdego surowca za kupon i losowalibyśmy np. w każdą sobotę. Problem mógłby się pojawić jednak, gdy ktoś by w to notorycznie grał i przegrywał. Wtedy by zaczął na forum się złościć, że się oszukuje z tymi losowaniami. Nie zapominajmy też o tym, że jest to forma hazardu i osoby podatne na uzależnienia mogłyby łatwo przegrać całą surówkę, dlatego według mnie dobrym pomysłem byłby limit kuponów - np. 50
 

DeletedUser4056

Guest
Odp: loteria

hazard jest zły i każdy ksiądz ci to powie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

Wiem, o tym, że hazard jest zły, ale loteria jest taką wersją "light" hazardu. Nie zapominajmy też, że hazard jest od 18 lat :p Według mnie, gdyby wprowadzić ograniczenie ilości kuponów to loteria miała by sens :)
 

DeletedUser3474

Guest
Odp: loteria

Wy mówicie jakby gracz miałby kilka wiosek, a gdyby miał jedną? To co w wiosce powiedzmy 500 punktów gdzie pomieści dwa miliony surowców? Hę?
 

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

Wy mówicie jakby gracz miałby kilka wiosek, a gdyby miał jedną? To co w wiosce powiedzmy 500 punktów gdzie pomieści dwa miliony surowców? Hę?

tak to by był ostry pech ^^

wracając do tematu co wy nie macie robić ? naprawdę wam się nudzi ? i beznadziejny hazard w grę wprowadzacie ? gdyby coś takie weszło to już wolałbym w tą żałosną grę ogame grać niż w plemiona z jakimiś loteriami

nie mogę patrzeć na tą propozycję tfu !
 

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

To wtedy mogło by zrobić dwie loterie jedną dla graczy od 116 do 3000 pkt a drugą od 3000 do XXXXXXX.Gracze 116-3000 wpłacali by po 1000 każdego surka ,a gracze lepsi po 5000 każdego surka.
 

DeletedUser3474

Guest
Odp: loteria

Wiesz, to ja już wolę poczekać na uzbieranie się surowców do tej następnej paczki....
 
Status
Zamknięty.
Do góry