Logi- podział i zastosowanie

Czy podoba Ci się ten pomysł?


  • W sumie głosujących
    56
Status
Zamknięty.

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
Otóż pojawiają się propozycje logów w różnych miejscach: forum, rezerwacji itd.

Moja propozycja polega gdy wejdziemy w zakładkę plemię. Pojawia nam się jako pierwsze przegląd. Tam mamy logi z akcji dyplomatycznych, przyjęcia lub wywalenia kogoś do plemienia i kilka innych.
Proponuję zatem by powstały oddzielne "podzakładki" w zakładce przegląd:

--> Ogólne (wywalenie gracza, przyjęcia, zaproszenia
--> Dyplomacja (wojny, sojusze, pony)
--> Forum (akcje z forum, usunięcia, przeniesienia, itp.)
--> Planer (czyli kto co usuwa, zmienia itp.)

Graficznie tego nie przedstawię bo nie posiadam takich umiejętności. Może ktoś zechciałby coś takiego zrobić.

Proszę o uwagi, konstruktywną krytykę, sugestie.
Jeśli masz napisać "bo nie!"- nie pisz wcale.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry, jesli chodzi o zmiany związane z plemieniem wywalenia, przyjęcia gracza, nowe wojny, PONy itp, ale informacje nt. zmian na forum czy też zmian w planerze wolałabym, aby były jednak umieszczone bezpośrednio kolejno na forum i planerze. Tego typu informacje powinny być umieszczone "pod ręką", żeby nie trzeba było skakać pomiędzy tysiącami stron i okien.
 

DeletedUser157129

Guest
Co tu dużo pisać na pewno ułatwiło by to gre...

Jestem na tak.
 

DeletedUser

Guest
Podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami.
To bardzo ułatwiłoby życie.

Ogólnie całe forum plemienne powinno przejść modernizacje na coś z wydajniejszego i elastyczniejszego.
 

DeletedUser157154

Guest
nie wiem.. pomysł wydaje się byc dobry ale nowe szaty graficzne.. to mi sie nie podoba, daltego NIEWIEM
 

DeletedUser164711

Guest
Jestem za, nie trzeba będzie ryć tyle, tylko wszystko będzie na gotowe, bardzo dobry pomysł.
 

DeletedUser167125

Guest
Jak dla mnie to to nic nie wnosi do gry. Ale dla niektorych moze byc przydatne. Dlatego na tak.

Oprocz opcji z forum. Za duzo by tego bylo i wgl niepotrzebne calkowicie.
 

DeletedUser

Guest
Super propozycja.Wieczorem moze coś zrobie graficznie ^^
 

DeletedUser

Guest
Prosze.
2cqk2f8.jpg


Sry ,że tak małe napisy ,ale nie chciało mi się gimpa włączać.
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie to bez różnicy, ale skoro ma to pomóc innym...

(T)
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
Tak, ale w wersji przedstawionej przez Mystycon - czyli logi z danej sfery aktywności plemienia powinny być dostępne na stronach zarządzania tą sferą.
 

DeletedUser

Guest
Czytając propozycję nie zrozumiałem o co chodzi, więc czekałem na pokaz graficzny.. on również nic interesującego mi nie przedstawia.

na razie wstrzymam się od głosu, czekam na wytłumaczenie dla bez mózgów :p


edit.
po dłuższym patrzeniu w pokaz graficzny udało mi sie odszyfrować o co chodzi w pomyśle ;)

rzecz jasna jestem na TAK :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tak, ale w wersji przedstawionej przez Mystycon - czyli logi z danej sfery aktywności plemienia powinny być dostępne na stronach zarządzania tą sferą.

Dokładnie :) Zgadzam się. Byłoby pod ręką i tyle. ktoś przegląda forum to ma logi z forum pod ręką itp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry