Logi akcji na forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser161285
  • Data rozpoczęcia

Dobry pomysl?

  • Tak

    Głosy: 28 82,4%
  • Nie

    Głosy: 6 17,6%

  • W sumie głosujących
    34
Status
Zamknięty.

DeletedUser161285

Guest
Kolejny moj pomysł to logi akcji na forum dostepne tylko dla administracji. Była by np zakładka w "Plemie" o nazwie "Logi forum" a tam zapisane wszystkie dokonane akcje jakie kto zrobil. np.

Dnia 22.01 22:24 Gracz XXX usunął post XXX

Dnia 23.05 12:55 Gracz XXX zamknął temat XXX

to by bylo dla akcji adimnow i podobne gdy np zwykly gracz usunął swoj post

Dnia 30.09 16:22 Gracz XXX usunął swój post


i np do takiego loga była by fukcja SPOILER i klikamy na tego loga i pokazuje tresc usunietego posta.

Screen:



@UP

Dodany Screen :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Fajnie to wygląda, ale....

Miesiąc temu założyłem forum zewnętrzne dla plemienia, gdzie mam różne statystyki. Przez miesiąc mam ponad 1700 zdarzeń.
A teraz pomnożyć to przez x miesięcy razy x for na świecie - wynik w bazie danych.... :)
 

DeletedUser

Guest
Kolejny moj pomysł to logi akcji na forum

Pomysł pojawił się już 2 lata temu więc muszę cię rozczarować że nie jesteś pierwszym nie ostatnim który na to wpadł.
 

DeletedUser161285

Guest
Miesiąc temu założyłem forum zewnętrzne dla plemienia, gdzie mam różne statystyki. Przez miesiąc mam ponad 1700 zdarzeń.
A teraz pomnożyć to przez x miesięcy razy x for na świecie - wynik w bazie danych....

Może baza SQL ?

Pomysł pojawił się już 2 lata temu więc muszę cię rozczarować że nie jesteś pierwszym nie ostatnim który na to wpadł.
Możliwe :) Na forum 3 dzien jestem ale gram 4 lata w plemiona.
 

DeletedUser135398

Guest
pomysł fany, jak najbardziej na tak... może teraz uda Ci się zwrócić uwagę administracji..
a archiwum może być np. z ostatnich 3 miesięcy, miesiąca... nikomu na np42sw nie będzie potrzebne archiwum z początku jego świata ;]
 

DeletedUser161285

Guest
Thargoid Masz racje dlatego. Logi by można zrobić np na 2 tyg. I potem one sie usuwają :) Co do forum to wiem bo też mam wlasne i wiem ile to zajmuje i kazdy dodatek ile bierze pamiecie :)
 

DeletedUser158723

Guest
Pomysł na + czasami zdarza się że ktoś usuwa coś z forum a potem nie chce się do tego przyznać. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry