likwidacja napisu

  • Rozpoczynający wątek piorun445
  • Data rozpoczęcia

Czy się zgadzasz z tym pomysłem???


  • W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Według mnie powinno się zlikwidować napis "Poleć graczy" ,ponieważ i tak się go nie używa tak znowu często ,a to dlatego ,że tak jak widać na załączonym obrazku powoduje ,że napis przyjaciele wcina się w reklamę ,próbowałem grzebać w opcjach żeby to usunąć ale się nie dało :/.

14371644.png
 

DeletedUser

Guest
U mnie nigdy się nie "wcina" :| Może rozdzielczośc zmień
 

DeletedUser

Guest
Według mnie powinno się zlikwidować napis "Poleć graczy" ,ponieważ i tak się go nie używa tak znowu często ,a to dlatego ,że tak jak widać na załączonym obrazku powoduje ,że napis przyjaciele wcina się w reklamę ,próbowałem grzebać w opcjach żeby to usunąć ale się nie dało :/.


Nie lubię się powtarzać. Ludzie czytajcie do końca.
 

DeletedUser75617

Guest
Paseczkiem na dole można sobie przewinąć w prawo i po kłopocie. Cały napis widoczny.
 

DeletedUser92643

Guest
Wystarczyło by je zamienić miejscami i by było dobrze.
 

DeletedUser

Guest
wystarczy ze wcisniesz "przelacz" i problem znika, u mnie jest tak samo, ale mi to jakos nie przeszkadza
 

DeletedUser

Guest
o bosshe... ten ktory zaczal ten temat chcial sobie chyba postow nabic xD toc wezcie sie ludzie zastanowcie !! Czy tak naprawde komukolwiek przeszkadza to ze brakuje 1cm zakladki "Przejaciele"?? Ma to w ogole jakiekolwiek znaczenie?? zakluca prawidlowe funkcjonowanie tej opcji ?? ech ludzie... zeby jeszcze tego bylo malo to zaczynacie sie wyzywac. Najlepszy jest ten koles "Jezdem... cos tam" xD nie powiem ze jest klasycznym noobem bo pewnie mi zaraz na starych wjedzie :)
 

DeletedUser

Guest
ze skanu wynika że i tak nie masz KP wiec po co ci zakładka "przyjaciele"?
 

DeletedUser

Guest
Zmień sobie rozdzielczość, prosta sprawa
Daj ustawiania--> Ustawienia i Szerokość okna (Rozdzielczość monitora) masz pewnie powyżej 1000, to zmniejsz sobie o jakieś 100, ja mam 1200 i mi wszystko pięknie chodzi :D
 

DeletedUser

Guest
ze skanu wynika że i tak nie masz KP wiec po co ci zakładka "przyjaciele"?

Żebym nie musiał moich znajomych z gry po rankingach szukać(co jest uciążliwe...) - bo mam na plemionach paru kolegów ,którzy nie są aż tak blisko mnie więc za pomocą mapy ich nie wyszukam...

o bosshe... ten ktory zaczal ten temat chcial sobie chyba postow nabic xD toc wezcie sie ludzie zastanowcie !! Czy tak naprawde komukolwiek przeszkadza to ze brakuje 1cm zakladki "Przejaciele"?? Ma to w ogole jakiekolwiek znaczenie?? zakluca prawidlowe funkcjonowanie tej opcji ?? ech ludzie... zeby jeszcze tego bylo malo to zaczynacie sie wyzywac. Najlepszy jest ten koles "Jezdem... cos tam" xD nie powiem ze jest klasycznym noobem bo pewnie mi zaraz na starych wjedzie :)

Sorry bardzo... Nawet nie wiem po co się posty nabija... Żeby pisało Postów: X ? albo żeby pod nickiem pisało coś innego niż pikinier??? Wiesz co? Są ludzie ,którzy bardziej zwracają uwagę na szczegóły i ,które taki "ucięty" napis wkurza ,bo po to robiono tą grę żeby była dopracowana ,a nie zrobiona "na odwal się"...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser106650

Guest
Mnie osobiście to nie denerwuje (chociaż nie mam tego problemu, a nawet gdybym go miał to żadna różnica czy nacisne na cały napis czy na pół tego napisu) ale pod względem stylistycznym to nowi gracze mogą pomyśleć "ale zjechane te plemiona nawet nie umią ich dopracować" więc przydałoby się wogule zmniejszenie czcionki tych napisów lub informacja ile masz punktów i które masz miejsce w rankingu powinna być o jedną linijkę wyżej.
 

DeletedUser

Guest
ja nie mam tego problemu, ale jak, bym miał to raczej to nie denerwujące by było. Myślę, że to nie jest powód, aby coś z tym robić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry