Licznik postów na Off Topie

  • Rozpoczynający wątek Lukical
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 20 41,7%
  • Nie

    Głosy: 23 47,9%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 5 10,4%

  • W sumie głosujących
    48
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Moją propozycją jest wyłączenie licznika postów na całym off topicu!
Gracze zdobywają posty za jakieś (za przeproszeniem) głupie zabawy, popisy ich for i zaprezentowanie swoich gier itp.

Najlepiej będzie jak jak licznik postów na off topicu niech zostanie wyłączony!
By gracze zobyli posty, niech się udzielają na "Pytania, "Propozycje" i "inne" albo na swoich światach!

Co wy na moją propozycje?
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Licznik postów na Off Topie

Pomysł taki już był, ale nie przeszedł.
Jestem na nie. Mi nie przeszkadza, że ktoś nabija posty rozmawiając o grach, filmach, serialach czy innych rzeczach. To gdzie i jak się ktoś udziela to jest jego prywatna sprawa.
A tak w ogóle to myślę, że zazdrościsz innym, ponieważ mają więcej postów, bo udzielają sie w off-topie...
 

DeletedUser15908

Guest
Odp: Licznik postów na Off Topie

Na Nie.

Nieważne gdzie się kto udziela i ile ma postów, ważne aby się udzielał mądrze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Licznik postów na Off Topie

Te forum jest strasznie lipne ;-) Sam nie wiem, czemu tu jeszcze się udzielam.

Nie dali własnych rang osobistych, nie zniosą postów w off-topie. I też jestem za tym, jak np. na forum.pclab.pl jest Śmietnik, to tam nie liczą postów i atmosfera jest świetna, nie to co tutaj, zaspamujesz w off-topie i warn LOL
 

DeletedUser13897

Guest
Odp: Licznik postów na Off Topie

uważam jak mój poprzednik ;)
a czy ty nie uważasz że rangi za posty są niepotrzebne (mowa do pana Lukical)???? a może tak bardzo chcesz mieć tzw "szlachcica"???:rolleyes:
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Licznik postów na Off Topie

a czy ty nie uważasz że rangi za posty są niepotrzebne (mowa do pana Lukical)???? a może tak bardzo chcesz mieć tzw "szlachcica"???:rolleyes:

Nie, on chce mieć 'monarchę' ;]. a co do pomoysłu to lipny lipny i jeszcze graz beznadziejny. Lukical, skoro mówiłeś że nie zazdrościsz innym rang, to po co ten temat?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Licznik postów na Off Topie

A mi pomysł się podoba bo pamiętam sytuacje gdy jeden człowiek był LK a zaczoł pisać na off topciku i za 5 dni był szlachcicem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Licznik postów na Off Topie

nie to co tutaj, zaspamujesz w off-topie i warn LOL

Nie radziłbym tego próbować, może nie skończyć się na jednym warnie (np. na 3, a 3 warny = ban na 7 dni)!

Mój kolega claud14 :D już się przekonał, że nie warto spamować w OFFtopie.


Co do tematu...

Uważam, że nie powinno być żadnych rang, za posty! Jeśli zmiana ma być wprowadzona tylko w OFFtopie to jestem na "NIE"!
 

DeletedUser12554

Guest
Odp: Licznik postów na Off Topie

od dzisiaj zaczynam pisać na każdy możliwy wontek w off Topie raz dwa i będe szlachcicem! A poza tym troszkę sobie pospamuję!:cool:
 

DeletedUser11421

Guest
Odp: Licznik postów na Off Topie

Nikt ci nie zabrania pisac w off topie... Jestem na NIE!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Licznik postów na Off Topie

żal mi was [tych co piszą, że pomysł beznadziejny]

Waszym jedynym argumentem, jest to, że chcecie mieć więcej postów - geez jak to zawsze powtarzają "czemu nie dali dzieciom zegarka na komunię".

Czemu admini nie zdejmą licznika w off-topie ? Proste. Im forum ma więcej postów tym jest wyżej w rankingach itp. itd.

Zobaczcie jak jest na np. forum.pclab.pl i uczcie się, bo jesteście lipni.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Licznik postów na Off Topie

Ilosc napisanych postow przez uzytkownika a takze jego ranga na forum ,nie swiadczą o jego wiedzy.Zmian w tym kierunku nie bedzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry