Licznik odległośći

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7470
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślisz

  • Dobry pomysł, przyda się

    Głosy: 7 38,9%
  • To jest dość zbędne

    Głosy: 11 61,1%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser7470

Guest
W zakładce symulacja przydał by się również licznik odległości który mówił by jak długo pójdą określone wioska wiem że na innych stronach można coś takiego znaleźć ale gdyby to było ułatwiło by to ataki grupowe jak i przejmowanie wiosek

Wiem że można również wysłać atak i go zawrócić wtedy też zobaczymy ile by szły wojska ale można się wtedy narazić na nieprzewidziane straty


Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą chodzi mi o coś takiego : http://kalkulator.inews24.pl/

Wiem że szanse są nikłe ale gdyby coś takiego weszło było by świetnie ;D

Dołączam ankietę i zachęcam do głosowania
 

DeletedUser

Guest
Odp: Licznik odległośći

Wybierasz wioskę, którą chcesz zaatakować -> Jednostki, którymi chcesz zaatakować -> Atak -> I Ci wszystko pisze.

Później tylko powrót i już wiemy.

Jest to dosyć zbędne. Nie przyda mi się.
 

DeletedUser24009

Guest
Odp: Licznik odległośći

Z tego co pamiętam, na KP jeśli najedzie się na jakąś wioskę pisze ile dany rodzaj jednostki będzie tam szedł.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Licznik odległośći

Wybierasz wioskę, którą chcesz zaatakować -> Jednostki, którymi chcesz zaatakować -> Atak -> I Ci wszystko pisze.

Później tylko powrót i już wiemy.

Jest to dosyć zbędne. Nie przyda mi się.

Owszem masz racje. Ale musisz co chwila sie cofać po okienkach itd.
Troche to sie robi nudne. Jestem jak najbardziej ZA. Ale przedstaw swój projekt graficznie.
 

DeletedUser25486

Guest
Odp: Licznik odległośći

dając atak i powrót wyklikasz tyle samo a może nawet mniej dajcie spokój nie zgadzam się
 

DeletedUser

Guest
Odp: Licznik odległośći

Do takich rzeczy są kalkulatory ale na plemionach(na placu powinna być nowa zakładka) by sie to przydało
 

DeletedUser23615

Guest
Odp: Licznik odległośći

takie cos maja konta premium.
watpie aby z dnia na dzien kp zrobili za darmo(choc nie bylbym przeciwny :p)
 

DeletedUser16572

Guest
Odp: Licznik odległośći

Przeciw :F Takie coś jest już KP, więc dla 'normalnych graczy' (czytaj: dla graczy bez KP) nie zostanie to wprowadzone.
 

DeletedUser22490

Guest
Odp: Licznik odległośći

Mogło by się przydać chociaż zanim wyślesz atak musisz potwierdzić w okienku a tam bedzie pisało i le atak będzie trwał!
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Odp: Licznik odległośći

Pomysły polegające na przeniesieniu funkcjonalności Konta Premium do 'normalnych' kont nie będą rozpatrywane.

Zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry