licznik by poxop

co o tym sadzisz ?

  • tak

    Głosy: 145 81,9%
  • nie

    Głosy: 22 12,4%
  • nie wime

    Głosy: 10 5,6%

  • W sumie głosujących
    177
Status
Zamknięty.

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
proponuje w plemieniu zrobic licznik postow napisanych przez czlonkow plemienia :D bo zawsze mnie zastanawia ile postow na forum jest moje :D

ew. jezeli programistom sie nie chce, to moga napisac top 5-10 danego plemienia :) tez bylobygit :D


co wy na to :D?

niby nie przydatne, ale mile uatrakcyjnienie, a nikomu nie wadzi !:D

pozdro koksiki :*
 

DeletedUser152632

Guest
ohh Poxop, Poxop, Ty i Twoje pomysły - może jeszcze licznik odwiedzin wątku i ilość odpowiedzi?
co z czatem plemiennym??

Na tak bo lubie nOOba ;*
 

DeletedUser161285

Guest
Pomysł dobry. Ale gdzie ten licznik bedzie pokazany? :) Moze tylko gracze z plemienia mogą widzieć ten licznik? Do tego dodatwkoe odzaczenie ? :)
 

DeletedUser161050

Guest
raczej tego nie wprowadza, skoro do dzis tego nie zrobili . leniuchy wstrętne :confused: osobiscie tez lubie widziec spore liczby przy sswoim nicku, dlatego denerwuje mnie to ze tutaj sie nie wyswietla ilosc postow :confused: :mad:
 

DeletedUser135398

Guest
bez kitu, potwierdzam kolegę 2 posty wyżej ;d
masz świra
ale pomysł dobry...
 

DeletedUser

Guest
W sumie to pomysł żenujący.
Ale jako że cie lubie dałem na tak!
 

DeletedUser

Guest
Dałem nie wime, z powodu?
Bezsensowne nabijanie postów, przez zakompleksione osoby mające upośledzenie na punkcie takich rankingów.
Ale dla graczy z ogarniętego plemienia może się przydać:)
 

DeletedUser

Guest
Eeeee... :D Mi się pomysł podoba i to bardzo :D Będzie można liczyć, ile się spamu napisało na forum plemienia :p
 

DeletedUser

Guest
Wg. mnie to nie jest potrzebne. taka zbędna rzecz, która pokazuje ile napisałeś. Nie każdy się udziela na forum chyba że tylko we ważnych sprawach.
 

DeletedUser

Guest
też się często zastanawiam ile postów napisałem:p jestem na TAK
 

DeletedUser160709

Guest
dobre ja w moim plemieniu po 200 straciłem rachubę i nie wiem ile mam :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry