Levele rycerza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13478
  • Data rozpoczęcia

A więc?

  • Jestem za!

    Głosy: 55 29,1%
  • Jestem przeciw!

    Głosy: 57 30,2%
  • Trzeba dopracować

    Głosy: 26 13,8%
  • Teraz jest dobrze, po co udziwniać gre?

    Głosy: 51 27,0%

  • W sumie głosujących
    189
Status
Zamknięty.

DeletedUser13478

Guest
Witam wszystkich mam taki mały pomysł a raczej marzenie:rolleyes: aby rycerz mógł zdobywać doświadczenie biorąc udział w bitwach:).
Za doświadczenie można było by kupować mu specjalne umiejętności coś w stylu Warcrafta :D

Umiejętności mogły by być następujące:
Większa pojemność łupu (+20 na poziom)
Dodatkowe morale dla swoich żołnierzy (+0,25 na poziom)
Wykradanie surowców se schowka (100 na poziom)
Obniżanie morali wrogich wojsk (-0,20 na poziom)
I tutaj jakaś umiejętność specjalna którą można by było rozwinąć do 2 poziomu

Max level każdej umiejętności wynosił by 10 (oprócz umiejętności specjalnej:p)
Gdyby rycerz zginoł w boju to trzeba by było zdobywać doświadczenie od nowa....
To moim zdaniem troche urozmaiciło by gre.

A teraz czekam na krytyke :p



ps. Prosze o czytanie ze zrozumieniem i o przeczytanie całego tematu zanim coś napiszecie.
POZDRO
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Levele rycerza

Ta gra ma być w miarę REALISTYCZNA! Idź podejdź do jakiegoś rycerza i spytaj się go, który ma level ;p
 

DeletedUser13478

Guest
Odp: Levele rycerza

Ta gra ma być w miarę REALISTYCZNA! Idź podejdź do jakiegoś rycerza i spytaj się go, który ma level ;p

W sumie masz racje ale doświadczenie w boju można na swój sposób uznać za lewel :p
Mówisz realistyczna ja ci pdpowiem tak, mając dwóch rycerzy którzy ze sobą walczą załóżmy że pierwszy ryceż jest doświadczony i stoczył więcej bitew, a drugi nie ma doświadczenia bo to np. jego pierwsza bitwa. To logiczne że wygra rycerz bardziej doświadczony na wyższym "levelu" :p a tym samym bardziej realistyczne :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Levele rycerza

Ech ten Travian, chyba niektórym zabardzo namieszał w głowie.
 

DeletedUser11788

Guest
Odp: Levele rycerza

Jestem na nie, ponieważ, gracz, który dłużej gra, miałby potężniejszego rycerza i walka z mniej więcej równą ilością wojsk, a dwona rycerzami na różnych powiomach, byłaby nierówna :D Pozatym zrobiłeś złą sondę, bo 2 i ostatni punkt w niej, oznaczają chyba to samo :p
 

DeletedUser13110

Guest
Odp: Levele rycerza

W sumie masz racje ale doświadczenie w boju można na swój sposób uznać za lewel :p
Mówisz realistyczna ja ci pdpowiem tak, mając dwóch rycerzy którzy ze sobą walczą załóżmy że pierwszy ryceż jest doświadczony i stoczył więcej bitew, a drugi nie ma doświadczenia bo to np. jego pierwsza bitwa. To logiczne że wygra rycerz bardziej doświadczony na wyższym "levelu" :p a tym samym bardziej realistyczne :)


A skąd wiesz może ten co pierwszy raz walczy w realu pokona tego lepszego, takie przypadki się zdarzały. :rolleyes:

Jestem na nie, nie róbmy z plemion traviana.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Levele rycerza

Kolejny bardzo nieudany pomysł. Zgadzam się z większością wypowiadających się w tym temacie, że plemiona to gra realistyczna. Coś takiego może by przeszło w Travianie
 

DeletedUser13503

Guest
Odp: Levele rycerza

no ale jak ktoś grał w traviana mógł się przyzwyczaić
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Levele rycerza

Ja sobie zagrałem w traviana i plemiona są znacznie lepsze...
Pomysłów podobnych już było tysiące. Jestem na nie.
 

DeletedUser13337

Guest
Odp: Levele rycerza

jestem na nie, przecież i bez tego PLEMIONA przyciągają ludzi:D
 

DeletedUser13478

Guest
Odp: Levele rycerza

Ech ten Travian, chyba niektórym zabardzo namieszał w głowie.

Nigdy nie grałem w trawiana ale jestem fanem gier typu Warcraft :)
A tam bochaterowie mieli różne umiejętności specjalne, i pomyślałem że to mogło by się sprawdzić i w plemionach ale skoro większość jest na nie, to trudno:(
POZDRO :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Levele rycerza

Dorzuć mu jeszcze książke magii i artefakty które mozna znalezc na mapie walczac z neutralnymi potworami i bedzie jeszcze lepiej.
nie, rycerz nie jest specjalna jednostka tylko wspomagaczem defensywnym, wiec po co mu lvle?
 

DeletedUser9439

Guest
Odp: Levele rycerza

Trochę dziwny pomysł, jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Levele rycerza

żadna jednostka nie ma leveli więc niech będzie tak jak jest
 

DeletedUser9509

Guest
Odp: Levele rycerza

a potem rycerz bedzie mial 1000 level i wysylasz go samego i rozwala 100000 Pikinierow 100000 miecznikow i 50000 CK? :D nieee pomysl jest "bee" kazda jednostka musi byc rowna a nie jakies levele ;)
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Levele rycerza

Kalka z traviana, autor pewnie za dużo nagrał ię w gry typu tibia. Głupie i czasochłonne byłoby awansowanie rycerza, do tego jakiś 90-pozomowy y gościowi zginął i by się załamał :D.
 

DeletedUser13337

Guest
Odp: Levele rycerza

w sumie mi to obojętne i tak chyba przestane grać na 3 ś, ale i tak powtarzam że to mu nie potrzebne:rolleyes::confused::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Levele rycerza

a po co to???:confused:nie chcesz mieć przeciążonego serwa czy jakieś niepotrzebne levely jednostek???
 
Status
Zamknięty.
Do góry