lasy

  • Rozpoczynający wątek 6max7
  • Data rozpoczęcia

co sądzisz o tym ?

  • Popieram

    Głosy: 27 19,7%
  • Średni popieram

    Głosy: 27 19,7%
  • NIE!!!!!!

    Głosy: 83 60,6%

  • W sumie głosujących
    137
Status
Zamknięty.

DeletedUser25066

Guest
Odp: lasy

Średnio popieram dlaczego ? Gra była by bardziej kolorofa więcej laskuf i fogule :p
A tak serio jestem na nie mi farmy wystarczą - pomyśl o późniejszym etapie gry kto Ci będzie w las wjeżdżał pikami :rolleyes:
 

DeletedUser19467

Guest
Odp: lasy

Ataki dozwolone by były 2 na dzień potem by były tylko farmy

A to z jakiej okazji? Jak już to wszystko można ile razy się chce, albo w ogóle;P Lepsze są farmy bo jednak jest ryzyko, a bez ryzyka to nie byłyby plemiona.
NA NIE

PS: Teraz się nie broń od swojej głupiej propozycji...

Średnio popieram dlaczego ? Gra była by bardziej kolorofa więcej laskuf i fogule :p

A ty n00bie cofnij się do przedszkola i fogule, bo nie nauczyli Cię poprawnie pisać... Tam można "kolorofać" "laskuf" i nie trzeba pisać...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23660

Guest
Odp: lasy

bawili by sie z gliną i zelazem w ciuciubabke:rolleyes:
 

DeletedUser25066

Guest
Odp: lasy

A to z jakiej okazji? Jak już to wszystko można ile razy się chce, albo w ogóle;P Lepsze są farmy bo jednak jest ryzyko, a bez ryzyka to nie byłyby plemiona.
NA NIE

PS: Teraz się nie broń od swojej głupiej propozycji...



A ty n00bie cofnij się do przedszkola i fogule, bo nie nauczyli Cię poprawnie pisać... Tam można "kolorofać" "laskuf" i nie trzeba pisać...

Napisałeś że jestem nOObem a nie wiesz kim jestem :)Pewnie mam więcej rozumu od ciebie :rolleyes: To że masz wysoką rangę na forum nie znaczy że możesz mnie obrażać. Nie będę już się wypowiadał w tym temacie powiedziałem co uważałem...


bawili by sie z gliną i zelazem w ciuciubabke:rolleyes:

A ty nie spamuj <lol> :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22785

Guest
Odp: lasy

Fajne ale do poprawki : były by małe lasy ( gdzie np co 1 dzień zbiera sie tam 50tysi drewna) , małe kopalnie gliny ( gdzie np co 1 dzień zbiera sie tam 50 tyśi gliny) i małe kopalnie żelaza (gdzie np co 1 dzień zbiera sie tam po 50 tyśi żelaza). i The End
 

DeletedUser22414

Guest
Odp: lasy

NIE ludzie, jak to trudno wymyślić coś fajnego... znowu za duże ułatwienie, i jak ktoś napisał - obniża ilość tzw. farm.
Mikilll napisał:
Plemiona to nie travian!
I tak nigdy nie będzie... bo Niemcy szybciej zaprotestują.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25156

Guest
Odp: lasy

Oj wysiliłeś się :D
Jestem za niee !
Temat bez sensu :mad:
 

DeletedUser22995

Guest
Odp: lasy

Bezpieczniejsze? Ryzyko to extra zabawa !!! NIE, NIE, NIE. Ale mogło by przejść jakby było 30% szans na przegraną :p
 

DeletedUser22490

Guest
Odp: lasy

NIE!!!
Chyba po to są inni gracze aby ich atakować i farmić. I są również opuszczone wioski!
 

DeletedUser

Guest
Odp: lasy

ej ma mysle ze to dobry pomysł by mozna wysłac tylko 2 ataki na 24godziny i wystarczy czemu nie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: lasy

Nie wiem czemu wy wymyślacie takie tematy:mad:. A żelazo z lasu czerpie się pewnie z mchów i porostów.:p NIE
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: lasy

Jestem na NIE!
Powody:
1. Pomysł niedopracowany!
2. I tak to nie wejdzie w życie!
3. Plemiona to nie travian!
 

DeletedUser10086

Guest
Odp: lasy

Jestem na nie... trochę głupi i nie dopracowany...
 

DeletedUser

Guest
Odp: lasy

ja jestem na tak dajmy noobom możliwość rozwinięcia się
 

DeletedUser

Guest
Odp: lasy

dobra ten pomysł jest na nie może jakiś mod raczył by usunąć ten temat albo chociaż zamknąć!!!
 

DeletedUser25010

Guest
Odp: lasy

ja mam mieszane uczucia...
z jednej strony taki bonusik ulatwil by zycie z drugiej wtedy byloby zbyt prosto i biorac na logike gdzie grubas by wydobywal surowce w lesie ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: lasy

jeszcze jedno szansa na znalezienie żelaza była by 5,5% szans
 
Status
Zamknięty.
Do góry