Kurek. vs Ceiter

Kto wygra ?


  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
6.791
Denerwujesz mnie, skoro tak sadzisz ze jestem cieniasem itp to za tydzien mozemy grac.
Termin: Dokladny do ustalenia
Zasady :
Wioska 66pkt/500pkt
Szlachta: paczki
Rycerz i przedmioty: brak
Limit fake łącznie można wykonać 6 ataków
Nagroda 200pp
Wojska 16k
Można tylko posiadać wojska offensywne gramy bez deffa( max 150 pika na początku po czym zostają kasowane )
Dozwolone katasy : 5 ( na plac tylko)

Przyjmujesz ?
 

DeletedUser

Guest
hahahahahahahahah Ceiter go zmiażdży,chociaż,ze kurek wydal tysiące tysiace pp na naukę nadal mało umie.;) Ceiter chociaż mnei nie lubi to i tak na neigo stawiam.;>
 

DeletedUser175543

Guest
Nie znam zbyt ceitera bo może mało go razy na rundzie widziałem , albo to ja mało gram , ale słyszałem ze cos tam umie więc szanse oceniam 50/50 z ;)
 

DeletedUser171672

Guest
hahahahahahahahah Ceiter go zmiażdży,chociaż,ze kurek wydal tysiące tysiace pp na naukę nadal mało umie.;) Ceiter chociaż mnei nie lubi to i tak na neigo stawiam.;>

Sam wydałeś prawie tyle pp co ja, a może nawet więcej :)

A i nagroda nie 200 pp tylko 100 :) Dopiero teraz zauważyłem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.791
Nie znam zbyt ceitera bo może mało go razy na rundzie widziałem , albo to ja mało gram , ale słyszałem ze cos tam umie więc szanse oceniam 50/50 z ;)

A no tak, malo ostatnio gralem ;) Wroce ogarne pare rundek i gramy pojedynek Kurek ;)

Sam wydałeś prawie tyle pp co ja, a może nawet więcej :)

A i nagroda nie 200 pp tylko 100 :) Dopiero teraz zauważyłem :)

Jak 100 pp ? To dokup 100pp, stac Cie jak to napisales ;>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser171672

Guest
A no tak, malo ostatnio gralem ;) Wroce ogarne pare rundek i gramy pojedynek Kurek ;)



Jak 100 pp ? To dokup 100pp, stac Cie jak to napisales ;>

Mam kase ale nie mam od kogo kupić :) Gram pojedynek o 100 pp tak jak ze szlachtą, więcej nie daje :)
 

DeletedUser171672

Guest
Dobra, żeby nie było jak z czarną szlachtą.. Ja wybieram ci jednego deffowca a ty mi.. I wtedy nikt nikogo nie bedzie pushowal.. Gramy na wiosce 66pkt.
Twoim deffowcem może być Villus? albo Coma :)
//Edit: Napisz kiedy będziesz mógł zagrać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.791
Dobra, żeby nie było jak z czarną szlachtą.. Ja wybieram ci jednego deffowca a ty mi.. I wtedy nikt nikogo nie bedzie pushowal.. Gramy na wiosce 66pkt.
Twoim deffowcem może być Villus? albo Coma :)
//Edit: Napisz kiedy będziesz mógł zagrać :)

Juz jestem na chacie, teraz ogarne sie troche pare rundek zagram i gramy, a co do deffowca to jest mi to obojetne ;d
 

DeletedUser177511

Guest
musicie wcześniej dać znać, bo w ten weekednd tylko do 15 będę mógł deffować :p
 
Wynik reakcji
6.791
I jak Kurek ? Mozesz juz grac ?;) Juz sobie przypomnialem troche, wiec moge grac.

Ja nadal czekam :p

To gramy czy nie ?:d bo widze ze juz wrociles, poniedzialek CI pasuje ?
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry