Kto anulował planer?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser158364
  • Data rozpoczęcia

Jesteś na tak ?


  • W sumie głosujących
    44
Status
Zamknięty.

DeletedUser158364

Guest
Witam bardzo serdecznie , chciałbym przedstawić propozycje dotyczącą planera podboju :)


Nie wiem czy ta opcja jest gdzieś zawarta już ale pisze :/

Chodzi o to że gdy gracz kowalski zarezerwuje wioske 111|111 , a gracz X skasuje rezerwacje , by było to gdzieś napisane :)
Przyczyny :
-a jak ;] Sąsiad radny , może kasować rezerwacje i dawać sobie :p to takie cos nie było by sprawiedliwe .
-miałem do czynienia z takimi przypadkami , chociaż nie byłem założycielem więc proszę o pozytywną odpowiedź lub udzielenie odzpowiedzi czy takie coś się znajudje już :p


Co do tego można by jeszcze jakąś dopiske włozyć - dlaczego anulowało się rezerwacje :p

Pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Guest
Mialem raz taka sytuacje ze ktos z rady usunol moja rezerwacje i przypisal ja sobie. Wiec poinformanie dlaczego rezerwacja zostala usunieta powinno byc obowiazkowe.
 

DeletedUser151753

Guest
Dobry pomysł:D Myślę że można by było takie coś wprowadzic:)
 

DeletedUser

Guest
Jak w przypadku "aktywności" na forum współplemiennym, i w tym wypadku powinny być gdzieś logi, albo informacje, kto i kiedy co usunął. Dlatego jestem za.
 

DeletedUser163538

Guest
"Zaufanie przez kontrolowanie" to zawsze dobry pomysł oby więcej było takich propozycji.
 

DeletedUser

Guest
W sumie może się to i przydać w praktyce. Takie chamskie zachowania z, którymi często mamy do czynienia zostaną choć w pewnym stopniu ujawnione. Z takim czymś trzeba walczyć, gdyż można rzec iż to czysty idiotyzm. Ale jak wiadomo - ludzie od zawsze robią wszystko jedynie czysto pod siebie a nie pomyślą nawet o drugiej osobie.
Jestem za wprowadzeniem.
 

DeletedUser158364

Guest
Widać , na "NIE" odpowiadają tylko ci moim zdaniem , którzy anuluja planer bez przyczyny :p
 

DeletedUser

Guest
Widać , na "NIE" odpowiadają tylko ci moim zdaniem , którzy anuluja planer bez przyczyny :p

Otóż to i tak jest. Niektórym to w sumie na rękę jeśli do tej pory na takim działaniu potrafili się znacznie i w łatwy sposób wzbogacać poprzez stratę innej osoby :)
 

DeletedUser164238

Guest
Duuuuuuuuuuuuuuużo razy ktoś anulował moją rezerwację i przypisał ją sobie czasem nawet zanim się ja orientuję wysyłam podbijający atak na radnego plemienia!Jeden raz gościu przyjął zaproszenie dałem mu i sobie założyciela i... wyprosił mnie i zaprosił ponownie!
 

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
Wedle przysłowia: "[...] ufać to znaczy kontrolować [...]". Popieram, aczkolwiek logi widoczne tylko dla administracji i w "górę".
 

DeletedUser

Guest
Pozytywnie przeczytałem to co napisałeś i zaznaczyłem tak
 

DeletedUser

Guest
Nie jest to niezbędne, ale nie zaszkodzi. Całkiem fajny pomysł.
TAK.
 

DeletedUser158364

Guest
dobra no to tera niech yam2 powie gdzie takie coś jest ;p ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry