KP ograniczenia na zastępstwie

  • Rozpoczynający wątek mx1000
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak.

    Głosy: 59 54,1%
  • Nie.

    Głosy: 31 28,4%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 19 17,4%

  • W sumie głosujących
    109
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pojawiło się wiele propozycji, aby ograniczyć graczom na zastępstwie dostęp do PP. No, ale wtedy przy dłuższym zastępstwie nie będzie można korzystać z KP kiedy wygaśnie. Tak więc mój pomysł jest następujący. KP kosztuje 5 PP miesięcznie, dlatego proponuję, aby gracz na zastępstwie mógł korzystać z PP, ale miał limity. Tym limitem było by właśnie 5 PP. Co Wy na to?
 

DeletedUser87654

Guest
Pomysł dość ciekawy. Ale można by go jakoś rozbudować. Np. przy przekazywaniu zastępstwa byłaby opcja do zaznaczenia, aby zastępca mógł korzystać z PP.
 

DeletedUser

Guest
Decyzja powinna należeć tylko i wyłącznie do dającego zastępstwo! Nie ma tu znaczenia ilość punktów premium, nawet 1 punkt zabrany przez zastępce to w końcu strata pieniędzy na którą wciąż z jakichś chorych przyczyn plemiona pozwalają. Dla mnie jest to szczytem głupoty ze można pozwolić graczom się bezkarnie nawzajem okradać! Osoby wykupujące PP za 92 złote jak mają dać komuś zastępstwo? Ja się pytam jak można komuś na tyle zaufać, szczególnie gdy się tej osoby nie zna w realnym życiu, aby pozwolić dysponować nie małą kwotą pieniędzy? Szczyt głupoty supportu, aż dziwne ze osoby okradzione w ten sposób nie pozwały jak do tej pory innogames, ja bym się nawet przez chwilę nie zawahał bo z tego co się dowiedziałem u prawnika to właśnie innogames ponosi odpowiedzialność za taką kradzież a punkt regulaminu zezwalający na dysponowanie czyimiś pieniędzmi jest z punktu widzenia polskiego prawa co najmniej wątpliwy pod względem legalności. W końcu ktoś to zgłosi tam gdzie trzeba:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Co do pomysłu to jest według mnie niepotrzebny. Wiele razy miałem zasty i też wiele razy sam przesyłałem PP z mojego konta na zastępowane żeby sobie ułatwic życie. No pomyślmy na przykład masz zasta na froncie do ogarnięcia 200 wiosek i nagle pojawia się na konto 50 ataków... bez KP ogarnięcie takiego konta w takiej sytuacji było by prawie że niemożliwe. A wydanie jednego PP przynajmniej dla mnie nie przeszkadza.
Piszecie jacy to nieuczciwi ludzie wam PP kradli na zastach xD Brawo za to jakim osobom dajecie zastępstwo. Mówicie dałem zasta żeby rozdał wioski a że grałem na innym świecie i se tam KP kupiłem to on mi je zużył :( oj straszne pogratulowac poprostu takiej osobie nie ma czasu rozdac wiosek a na innym świecie to ma czas grac... pogratulowac też można doboru zastępcy :)
Co do wypowiedzi THCsuchar to nie wiem czy się śmiac czy płakac :) ładnego ty prawnika dorwał hahaha
Podam ci przykład: Idziesz se do banku wpłacasz pieniądze na konto (kupujesz PP). Po pewnym czasie przychodzisz do banku z żonką (zastępca) i mówisz że powierzasz jej współnadzór nad kontem (dajesz zastępstwo). To mam pytanko skoro dajesz dla osoby nadzór nad kontem to również odrazu i nadzór nad tym co na nim jest. Jeżeli by tak nie było to byś mógł oskarżyc żonkę o kradzież jak by se coś kupiła za kasę z konta ale nie możesz bo dałeś dla niej współnadzór nad kontem. Więc jak możesz nie pisz takich bredni. Przecież nikt nie będzie odpowiadał za twoją głupotę. Kolejny argument to wymiar kary jaką by taka osoba otrzymała jeżeli wogle by otrzymała :) ponieważ mała kwota wchodzi w grę. Więc jak możesz THCsuchar swoje dywagacje zostaw sobie...
 

DeletedUser

Guest
Co do pomysłu to jest według mnie niepotrzebny. Wiele razy miałem zasty i też wiele razy sam przesyłałem PP z mojego konta na zastępowane żeby sobie ułatwic życie. No pomyślmy na przykład masz zasta na froncie do ogarnięcia 200 wiosek i nagle pojawia się na konto 50 ataków... bez KP ogarnięcie takiego konta w takiej sytuacji było by prawie że niemożliwe. A wydanie jednego PP przynajmniej dla mnie nie przeszkadza.
Piszecie jacy to nieuczciwi ludzie wam PP kradli na zastach xD Brawo za to jakim osobom dajecie zastępstwo. Mówicie dałem zasta żeby rozdał wioski a że grałem na innym świecie i se tam KP kupiłem to on mi je zużył :( oj straszne pogratulowac poprostu takiej osobie nie ma czasu rozdac wiosek a na innym świecie to ma czas grac... pogratulowac też można doboru zastępcy :)
Co do wypowiedzi THCsuchar to nie wiem czy się śmiac czy płakac :) ładnego ty prawnika dorwał hahaha
Podam ci przykład: Idziesz se do banku wpłacasz pieniądze na konto (kupujesz PP). Po pewnym czasie przychodzisz do banku z żonką (zastępca) i mówisz że powierzasz jej współnadzór nad kontem (dajesz zastępstwo). To mam pytanko skoro dajesz dla osoby nadzór nad kontem to również odrazu i nadzór nad tym co na nim jest. Jeżeli by tak nie było to byś mógł oskarżyc żonkę o kradzież jak by se coś kupiła za kasę z konta ale nie możesz bo dałeś dla niej współnadzór nad kontem. Więc jak możesz nie pisz takich bredni. Przecież nikt nie będzie odpowiadał za twoją głupotę. Kolejny argument to wymiar kary jaką by taka osoba otrzymała jeżeli wogle by otrzymała :) ponieważ mała kwota wchodzi w grę. Więc jak możesz THCsuchar swoje dywagacje zostaw sobie...
Dlatego chcę, aby można było korzystać z PP na zaście, ale aby można było zużyć maks 5 PP, czyli dokładnie tyle ile jest potrzebne na miesiąc. Po tym czasie bez przerywania zasta konto uznaje się za fikcyjne.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry :)tylko potrzebne by były korekty czasowe np.: po co mi zużywać u kogoś PP skoro ogarniam tam całość bez nich. Czasami bywa tak, że potrzebujesz KP na 1-2 dni /bo idą jakieś ataki czy "cuś"/. Tak więc punkty na KP można moim zdaniem wykorzystywać dłużej niż miesiąc. Napewno będą przypadki, że wykorzysta się te punkty do maximum ale trzeba rozpatrzeć każdy wariant. Pozdr.
 

DeletedUser

Guest
Co do wypowiedzi THCsuchar to nie wiem czy się śmiac czy płakac :) ładnego ty prawnika dorwał hahaha
Podam ci przykład: Idziesz se do banku wpłacasz pieniądze na konto (kupujesz PP). Po pewnym czasie przychodzisz do banku z żonką (zastępca) i mówisz że powierzasz jej współnadzór nad kontem (dajesz zastępstwo). To mam pytanko skoro dajesz dla osoby nadzór nad kontem to również odrazu i nadzór nad tym co na nim jest. Jeżeli by tak nie było to byś mógł oskarżyc żonkę o kradzież jak by se coś kupiła za kasę z konta ale nie możesz bo dałeś dla niej współnadzór nad kontem. Więc jak możesz nie pisz takich bredni. Przecież nikt nie będzie odpowiadał za twoją głupotę. Kolejny argument to wymiar kary jaką by taka osoba otrzymała jeżeli wogle by otrzymała :) ponieważ mała kwota wchodzi w grę. Więc jak możesz THCsuchar swoje dywagacje zostaw sobie...

Zauważ że w banku podpisujesz prawnie wiążącą umowę a tutaj nie! W banku podpisujesz się własnoręcznym podpisem, podajesz wszystkie swoje dane osobowe itp więc mi nie porównuj banków do gry! W świetle prawa osoby niepełnoletnie aby wykupić KP muszą mieć zgodę rodziców. A i jeszcze jedno, skoro daję zasta tak jak mówisz do wszystkiego co jest na moim koncie to czemu dają zasta na jednym świecie a nie od razu na wszystkich na których gram? To co tutaj jest to rozdzielone a kwestia pieniędzy już nie? Pomyśl trochę, zresztą co ja tu dożo będę gadał, widocznie wam to odpowiada, życzę aby ci ktoś buchnął 92 złote, zobaczymy jak ci piana z pyska pójdzie a innogames każe ci się w **** pocałować bo ich to przecież nie obchodzi. Ludzie wy nie widzicie tego że to jest chore?
A i mnie nie okradli w ten sposób, zresztą spróbowałby który to pozew do domu by dostał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zauważ że w banku podpisujesz prawnie wiążącą umowę a tutaj nie! W banku podpisujesz się własnoręcznym podpisem, podajesz wszystkie swoje dane osobowe itp więc mi nie porównuj banków do gry! W świetle prawa osoby niepełnoletnie aby wykupić KP muszą mieć zgodę rodziców. A i jeszcze jedno, skoro daję zasta tak jak mówisz do wszystkiego co jest na moim koncie to czemu dają zasta na jednym świecie a nie od razu na wszystkich na których gram? To co tutaj jest to rozdzielone a kwestia pieniędzy już nie? Pomyśl trochę, zresztą co ja tu dożo będę gadał, widocznie wam to odpowiada, życzę aby ci ktoś buchnął 92 złote, zobaczymy jak ci piana z pyska pójdzie a innogames każe ci się w **** pocałować bo ich to przecież nie obchodzi. Ludzie wy nie widzicie tego że to jest chore?
A i mnie nie okradli w ten sposób, zresztą spróbowałby który to pozew do domu by dostał.

Czemu Innogames ma odpowiadac za twoją głupotę? Dałeś dostęp do PP dla osoby niepowołanej no to jest twoja wina a nie innogames. Proste. Co jak zaprosisz złodzieja do domu i ciebie okradnie to dostajesz kasę z ubezpieczenia xD? Żaden ubezpieczyciel na to nie pujdzie to tak samo jak byś dał dla pierwszej lepszej osoby kluczyki do swojego samochodu a potem krzyczał że to złodziej xD

Trzeba się nauczyc odpowiadac za swoje czyny i pomyślec zanim się coś zrobi. Szybciej powinieneś miec pretensje do tej osoby co wykorzystała a nie do innogames...

Ps. A to zdanie ostatnie najlepsze :) Powiedz mi jak możesz nazwac złodziejem osobę która nic nie ukradła xD Przecież ta osoba nie przelała tych PP na swoje konto wykorzystała je na twoim. Więc to nie podchodzi pod kradzież ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Co jak zaprosisz złodzieja do domu i ciebie okradnie to dostajesz kasę z ubezpieczenia xD? Żaden ubezpieczyciel na to nie pujdzie to tak samo jak byś dał dla pierwszej lepszej osoby kluczyki do swojego samochodu a potem krzyczał że to złodziej xD

Trzeba się nauczyc odpowiadac za swoje czyny i pomyślec zanim się coś zrobi. Szybciej powinieneś miec pretensje do tej osoby co wykorzystała a nie do innogames...

Ps. A to zdanie ostatnie najlepsze :) Powiedz mi jak możesz nazwac złodziejem osobę która nic nie ukradła xD Przecież ta osoba nie przelała tych PP na swoje konto wykorzystała je na twoim. Więc to nie podchodzi pod kradzież ;)

Ubezpieczyciel nic nie zrobi ale zauważ że jak Cię ktoś okradnie mimo tego ze sam tą osobę wpuściłeś do domu, to złodziej i tak ponosi konsekwencje prawne. Jka dam kluczyki do samochodu komuś to wcale jeszcze nie oznacza że oddałem mu również samochód i jak mi ta osoba ten samochód zabierze samochód to fakt jest to po części moja wina a dwa że osoba ta i tak nie uniknie konsekwencji prawnej za przywłaszczenie sobie cudzego mienia którego formalnie nie oddałem. Teraz posłużę się tym przykładem aby dobitnie Ci wytłumaczyć gdzie tkwi błąd Twojego myślenia. Moje konto w grze to przykładowo ten samochód, daję dostęp do swojego samochodu komuś aby z niego korzystał to tak jakbym dawał zastępstwo aby ktoś korzystał z mojego konta, osoba która korzysta z mojego auta sprzedała radio, alumfelgi i coś tam jeszcze taka sama sytuacja jak to ze ktoś wykorzysta moje PP - osoba ta czerpie w ten sposób zysk moim kosztem. Teraz mi powiedz jak Ci ktoś buchnie radio z samochodu którym dałeś się przejechać to co nie zgłosisz tego? Co powiesz moja głupota ze mi ktoś buchnął radio? Nie, polecisz od razu na policję i nie mów że byłoby inaczej.
Nie mów ze osoba ta nie ukradła bo właśnie że ukradła, czerpie korzyść finansowa, ma za darmo to za co normalnie trzeba płacić. Nikt nikomu nie każe brać zasta, jak ktoś chce to może się dogada bo gdyby był zakaz korzystania z moich PP przez zastępcę to przed daniem zasta wysłałbym na jego konto w grze odpowiednią ilość PP (przykładowo 5 bo zast na miesiąc) a pozostałe PP miałbym pewność ze jeszcze kiedyś zobaczę. I teraz mi powiedz czy takie rozwiązanie sytuacji Ci wciąż przeszkadza? Wszystko uczciwie i bez żadnego ryzyka, prawda? Więc powiedz mi co Ci do jasnej ******* przeszkadza?
 

DeletedUser

Guest
Teraz posłużę się tym przykładem aby dobitnie Ci wytłumaczyć gdzie tkwi błąd Twojego myślenia. Moje konto w grze to przykładowo ten samochód, daję dostęp do swojego samochodu komuś aby z niego korzystał to tak jakbym dawał zastępstwo aby ktoś korzystał z mojego konta, osoba która korzysta z mojego auta sprzedała radio, alumfelgi i coś tam jeszcze taka sama sytuacja jak to ze ktoś wykorzysta moje PP - osoba ta czerpie w ten sposób zysk moim kosztem. Teraz mi powiedz jak Ci ktoś buchnie radio z samochodu którym dałeś się przejechać to co nie zgłosisz tego? Co powiesz moja głupota ze mi ktoś buchnął radio? Nie, polecisz od razu na policję i nie mów że byłoby inaczej.
Nie mów ze osoba ta nie ukradła bo właśnie że ukradła, czerpie korzyść finansowa, ma za darmo to za co normalnie trzeba płacić. Nikt nikomu nie każe brać zasta, jak ktoś chce to może się dogada bo gdyby był zakaz korzystania z moich PP przez zastępcę to przed daniem zasta wysłałbym na jego konto w grze odpowiednią ilość PP (przykładowo 5 bo zast na miesiąc) a pozostałe PP miałbym pewność ze jeszcze kiedyś zobaczę. I teraz mi powiedz czy takie rozwiązanie sytuacji Ci wciąż przeszkadza? Wszystko uczciwie i bez żadnego ryzyka, prawda? Więc powiedz mi co Ci do jasnej ******* przeszkadza?

heheh ale przykład dałeś :)
Po 1 co ma sprzedaż alufelg do wykorzystania PP :p? przecież sam piszesz że sprzedając alufelgi dostaje kasę a wykorzystując PP nic nie dostaję dla siebie PP zostają przecież wykorzystane na twoim koncie. "osoba ta czerpie w ten sposób zysk moim kosztem" buahahaha no tak ciekawe jaki zysk skoro PP i tak są na twoim koncie xD
Pisałeś coś jeszcze że czy jak by mi ktoś buchnął radio to bym poszedł na policję. No oczywiście bym poszedł ale co ma radio do PP. Lepsze porównanie było by z benzyną. Dajesz kluczyki do samochodu dla kogoś. To ten se nim pojedzie przy okazji wykorzystując benzynę :p Potem oddaje ci kluczyki i co opieprzasz go że ci benzynę ukradł i idziesz z nim za to na policję xD?

Nie mów ze osoba ta nie ukradła bo właśnie że ukradła, czerpie korzyść finansowa, ma za darmo to za co normalnie trzeba płacić.
hehe Jakie kożyści z tego czerpie xD? Przecież ciebie zastępuje ci pomaga. To tak jak byś wpuścił do domu sprzątaczkę a potem ją pozwał że używała twojej wody przy sprzątaniu xD Żaden sąd na to nie pójdzie już szybciej ciebie wyśmieją :) Po pierwsze powiedziałeś dla tej osoby że nie może używac PP? NIE i to jest twój błąd za który sam ponosisz odpowiedzialnośc. Dałeś się przejechac samochodem to potem nie płacz że benzyna się skończyła.

Widac jesteś zmienny jak kobieta i do tego zachowujesz się jak dziecko. Wpierw wyzywasz Innogames e ich zaskarżysz bla bla bla a teraz zmieniasz już cel że to jednak wina osoby która zastępuje... możesz się w końcu zdecydowac i nie sypac wulgaryzmami na prawo i lewo?
 

DeletedUser

Guest
tak!
Po prostu takie okienko:
Czy wyrażasz zgodę na używanie PP przez zastępcę? I naciska albo tak albo nie. I po sprawie ;D
 

DeletedUser

Guest
PP są własnością posiadacza konta i zastępca nie powinien się nimi rządzić, ale jeżeli właściciel konta mu na to pozwoli, to tak.
 

DeletedUser115660

Guest
mi sie to niepodoba np dajesz dostajesz zastepsto od kolegi ktory ma 5 mln ptk i jak sobie wyobrazasz ustawic ponad 600 wiosek?
 

DeletedUser

Guest
Powinna być taka opcja, ze albo powiezamy komus nasze PP, albo nie.
Jezeli powiezamy to udostepniamy taka liczbe PP, ktora nam odpowiada.
 

DeletedUser

Guest
powinno się przemyślec komu się daje konto. Wtedy nie trzeba się bac o PP
 

DeletedUser

Guest
Według mnie jeśli ktoś ma u kogoś zasta i ta osoba zastępowana ma KP to po przyjęciu zasta powinno się wyłączyć KP bez możliwości ingerencji zastępcy w w jego Premium chyba, że sam zastępujący ma KP wtedy powinno on przechodzić również na gracza zastępowanego i wtedy nikt nikogo by nie okradał a dysponował własny KP na jego i na swoim koncie...
 

DeletedUser121859

Guest
Według mnie jeśli ktoś ma u kogoś zasta i ta osoba zastępowana ma KP to po przyjęciu zasta powinno się wyłączyć KP bez możliwości ingerencji zastępcy w w jego Premium chyba, że sam zastępujący ma KP wtedy powinno on przechodzić również na gracza zastępowanego i wtedy nikt nikogo by nie okradał a dysponował własny KP na jego i na swoim koncie...

Racja ktos sobie kupi Kp i chwile pozniej musi gdzieś wyjechać daje komuś zasta i on ma lepiej
 

DeletedUser

Guest
Ale żeby przelać PP trzeba mieć hasło, więc nikt Cię nie okradnie. Co najwyżej zużyje.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł uważam za dobry - choć limit możnaby podnieść po 10 PP, ponieważ zastępstwo może potrwać do dwóch miesięcy, a KP może być cały czas potrzebne.
 

DeletedUser

Guest
Ale żeby przelać PP trzeba mieć hasło, więc nikt Cię nie okradnie. Co najwyżej zużyje.

pomysl niepotrzebny
pp tylko sie zuzywa chyba ze ktos zna Twoje haslo (ale wtedy nie potrzebuje zasta :p)
stopowanie premium to glupi pomysl, zmniejszyla by sie liczba osob ktore by braly zasty na wiekszych kontach (nie wezme zasta jesli mam sie meczyc z 200-300 wioskami bez premium) jako ze to sie traci nieproporcjonalna ilosc czasu wzgledem kosztu

koszt premium na 1 miesiac to 2h kiepsko platnej pracy (na ulotkach nawet mozna zarobic na to w 1 dzien) a przy wiekszych kontach 2h raczej nie wystarczy do zrobienia przegladu nieznanego konta ok 2 - 3 mil (z dodawaniem wojska oraz budowa)
 
Status
Zamknięty.
Do góry