Koszulki/Kubki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26962
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba się?

  • Tak

    Głosy: 77 51,0%
  • Nie

    Głosy: 8 5,3%
  • Za drogo

    Głosy: 45 29,8%
  • Bez sensu

    Głosy: 21 13,9%

  • W sumie głosujących
    151
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Koszulki/Kubki

To może jeszcze piórniki i długopisy? A może samochody całe?
Ja jestem na nie :p W Polsce są zakłady, które ze zdjęcia robią koszulkę z powiększeniem. Dlatego jestem na nie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koszulki/Kubki

Ja bym chciała taka koszulkę i kubek;)
Fajnie by to wyglądało- idę sobie ulica w koszulce z plemion a ludzie się mnie pytają jaki mam nick i na jakich gram światach;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Koszulki/Kubki

Ja bym chciała taka koszulkę i kubek;)
Fajnie by to wyglądało- idę sobie ulica w koszulce z plemion a ludzie się mnie pytają jaki mam nick i na jakich gram światach;)

I to mi sie podoba ide sobie koszulka,bluza,smycz i na kazdym napis ,,Plemiona" i jeszce lepiej gdyby niżęj był nick i światy na których gram=)
 

DeletedUser48185

Guest
Gdyby owe koszulki wyjdą na rynek, to kupię i z dumą będę je nosić.
 

DeletedUser

Guest
Mi jest to obojętne - i tak tego nie zakupię... No bo po co? Równie dobrze mogę przykleić sobie na czoło napis "Gram w Plemiona" :p Wiele osób tego by chciało, więc można by to wprowadzić. Im więcej Team zarobi kasy, tym lepiej będzie to dla Nas, graczy ;)
 

DeletedUser

Guest
Niezły pomysł , lecz czemu np . nie można by było wziąść białego kubka i długopisem czy flamastrem napisać plemiona.pl . Myśle , że oprócz kubka z napisem , będziemy mieć satysfakcje.
 

DeletedUser

Guest
fajnie by bylo na szybkich o 3.00 sie budze i woseczki przejmuje pijac z kubka plemiona i wkoszulce polemiona tylko szkoda ze o 7.00 te wioski trace
 

DeletedUser13971

Guest
[...]4 rano, wysyłać ataki na 8.00 [...]
8.00 to jeszcze bonus, na bonus wysyłasz? ;]
Co do tematu. Jeśli znaleźć by odpowiednią firmę, cena kubka już z nadrukiem średniej jakości to 15 zł. Do tego oczywiście dodajemy 8 na przesyłkę. Jeśli ktoś się postara i znajdzie dobrą firmę, niema z tym problemu. Dzięki temu można było by uzbierać większą kwotę np. na stały szybki serwer(darmowy).
Do tego proponował bym udostępnić gotowe wzory do nadruku w zakresie własnym. Albo np. dostęp do gotowych wzorów do nadruku za SMS za 2.44 zł. Z tego można zrobić naprawdę dobry interes, dzięki czemu można by zarobić na lepsze serwery. Dla mnie pomysł bomba, tylko trzeba znaleźć wykonawcę.
 

DeletedUser

Guest
Tylko ciekawe kto to wprowadzi?? A do bonusa nocnego to jest na roznych swiatach. Dla mnie pomysl bomba. Ale kto to zrobi i uszyje??
 

DeletedUser

Guest
zapewne jakaś firma która się tym zajmuje, jak by główni admini gry zgłosili się do takiej firmy to nie tylko by były zniżki bo by kupili hurtowo
 

DeletedUser13971

Guest
Hurtowo w większych ilościach proste kubki w 2 kolorach można kupić za 9 zł, do tego ok 6 zł nadruk licząc tam zużyty papier. Przynajmniej kiedy ja to robiłem dla pewnej strony(jako osoba prywatna) takie koszty ponosiłem, kubki sprzedawałem po 22 zł :) Można też poszukać firmy która się tym zajmuje :)
 

DeletedUser

Guest
no widzisz...ty wydałeś 15zł (jeśli dobrze policzyłem :D) a jak by kupili hurtowo od razu z 100-200 sztuk to by to wyniosło 12-13 zł (zawsze są zniżki przy większych ilościach) jakby to przeliczył na te 100 sztuk, to płacąc po 15zł ty wyjdzie 1500zł a przy zniżce 1300zł więc do przodu 200zł...
ale jeszcze trzeba znaleźć taką firmę. Jeszcze jakby interes się kręcił to by jeszcze dla stałych klientów taka firma zrobiła jeszcze większe zniżki, wiec olo pomyśl trochę...:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26962

Guest
heh ciekawe dlaczego ostatnio kupiłem sobie od nich koszulke i wyszła drożej:confused::confused:
 

DeletedUser49277

Guest
trohę nie faine bo fszendzie to samo
gdyby były z rużnymi postaciami było by lepsze
 

DeletedUser

Guest
Wystarczy spamu. Jak koszulki będą to odpowiedni ludzie nie omieszkają zrobić ogłoszenia. Propozycja nijak się nie ma do gry ani do forum. Znaczek wiadomo do kogo należy i jak ten ktoś uzna, że mu się będzie opłacać, to zrobi koszulki, kubki, zapalniczki, długopisy, chusteczki, czapeczki i majteczki. Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry