Koszulki/Kubki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26962
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba się?

  • Tak

    Głosy: 77 51,0%
  • Nie

    Głosy: 8 5,3%
  • Za drogo

    Głosy: 45 29,8%
  • Bez sensu

    Głosy: 21 13,9%

  • W sumie głosujących
    151
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Koszulki/Kubki

Fajny pomysł tylko cena :( 14,90 € za kubek to troche za drogo :)
Ale jakby były jakies kubki lub koszuki byłob fajnie
 

DeletedUser12829

Guest
Odp: Koszulki/Kubki

Śmiem wątpić w to czy takie kubki i koszulki miały by zbyt w sklepach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koszulki/Kubki

^
|
|
|
Odp. To nie będzie w sklepach tylko na naszej stronie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koszulki/Kubki

sąndze że to dobry pomysł ponieważ uważam ze należy nam się jakiś kubek plemion..do adminów to chyba nie jest związane z kodem gry??:D:D:D
 

DeletedUser12361

Guest
Odp: Koszulki/Kubki

ale co to da ? nie lepiej kupić biały kubek i czarnym flamastrem napisać plemiona.pl ??:p nie dośc , że taniej to jeszcze jest jaka satysfakcja :D
 

DeletedUser32223

Guest
Odp: Koszulki/Kubki

POmysł może dobry, ale za kubek 15 euro nie dam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koszulki/Kubki

Koszulki to jeszcze , ale z kubkami to 9998 ma rację.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koszulki/Kubki

jak wam przeszkadzają te ceny to sobie pomyślcie że oni to sprzedają u siebie za tyle, a u nas może być taniej bo na pewno nie będzie ten sam producent...
a więc co do pomysłu to fajnie sobie o 4 rano, wysyłać ataki na 8.00 i w tym samym czasie popijać sobie kawkę w kubku plemion:D więc ja jestem całkowicie na tak...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koszulki/Kubki

Według mni to super pomysł ! Tylko zeby mi na brzuch w nocy pikinierzy nie weszli :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koszulki/Kubki

Też miałem taki pomysł.
Chciałem, wstawić w kurierze plemion banner reklamowy, który by zarabiał.
A z pieniędzy byłyby nagrody za poszczególne konkursy, które byśmy organizowali. Ale jakoś pomysł upadł.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koszulki/Kubki

Ja bym tam dodal koszule nocna. 4 rano ty w koszuli i kubkiem w reku. Fajnie by to wygladalo. ;)
 

DeletedUser26962

Guest
Odp: Koszulki/Kubki

U nich jest tak drogo. Kiedy jechałem za granićę przejedżałem tamtendy i tata chciał paliwo kupic....... 100euro za 10 litrów :((( Ale u nas to taki kubeczek to może 5-15zł a koszulka 10-20zł. Ceny były by dobre, a admini by zarobili.
@edit Strona nr 2 na stronie z tymi rzeczami bluza 79 euro.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser49543

Guest
Odp: Koszulki/Kubki

dobry pomysł
gram również w traviana i tam jest sklepik travian i wiem że nie źle idą kubki koszulki bluzy itp.
 

DeletedUser26724

Guest
Odp: Koszulki/Kubki

Bardzo dobry pomysł. Dzięki temu, plemiona by zarabiały nie tylko na koncie premium.
 

DeletedUser49277

Guest
Odp: Koszulki/Kubki

Fainy pomysł , tylko 14 , 90 za kubek to trochę za drogo :(,
ale coś takiego by się przydało. :) :) :) :) :)
 

DeletedUser30013

Guest
Odp: Koszulki/Kubki

U nich jest tak drogo. Kiedy jechałem za granićę przejedżałem tamtendy i tata chciał paliwo kupic....... 100euro za 10 litrów :((( Ale u nas to taki kubeczek to może 5-15zł a koszulka 10-20zł. Ceny były by dobre, a admini by zarobili.
@edit Strona nr 2 na stronie z tymi rzeczami bluza 79 euro.

czytajcie wypowiedzi innych oraz sami używajcie logiki ^^ .pomyślcie - czemu Polacy wyjeżdżają do pracy za granicę .? wyższe płace - fakt- ale skoro wyższe płace - większy popyt - większe ceny.! tak jest, jak do tego doszliście to może dojdziecie do innej rzeczy - takie przedmioty byłyby u nas o wiele tańsze.!tak.! ^^ .

jestem nawet za gdyby dano jakąś fajną grafikę i to np. na albo pidżamę - wersja dla maniaków ;] - albo na kubki , breloczki, smycze... myślę żeby schodziło.^^ a firma Gameforge miałaby zysk więc nie widzę problemu.. .
 
Status
Zamknięty.
Do góry