Kontry i Ucieczki w 1 sekunde

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser147403
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser147403

Guest
Witajcie.
Ostatnio zastanawiałem się, jak można skontrować w 1 s. Spróbowałem, pobawiłem się i wyszło mi, że robi się to tak.
1) Wojsko wroga idzie na nas~~60 sekund.
2) To wojsko, którym chcemy skontrować klikamy w nowej karcie przeglądarki i klikamy, żeby zostało "OK".
3) W trzeciej przeglądarce ustawiamy nasze wojska na jakąś wiochę, żeby później cofnąc, np: barbarkę.
4) Jak wróg jest około 5 s od nas, wysyłamy wojo na barbarkę z punktu 3) i cofamy po 3 sekundach.
5) Otwieramy 2) drugą przeglądarkę i klikamy jak wojo wróci OK.

Są inne sposoby? To dosyć czasu mi zajmuje, a czasami ludzie w 7 sekund się połapią i kontrują ;P.
 

DeletedUser

Guest
Tak, wiem... tym postem (o ile w ogóle zdecyduję się kliknąć "wyślij") zapewne narażę się wszystkim osobom, które przepełnione pychą ubzdurały sobie, że są "bogami" tej gry i prawdopodobnie pomyślą sobie o mnie teraz różne rzeczy. (to tak na marginesie :) )

Sposób kontrowania różnymi jednostkami jest raczej powszechnie znany - liczysz różnicę czasów np. Twoich toporów do taranów przeciwnika, dodajesz ją do godziny przybycia wojsk wroga otrzymując godzinę puszczenia kontry i kiedy owa wybije, puszczasz wojaków...
Twój sposób kontrowania jest mało skuteczny. Jest dużo lepsza (choć dość ryzykowna przy niepewnym necie) metoda kontrowania tymi samymi rodzajami jednostek, ale to już na pw, co by niektórym "wyjadaczom" nie skoczyło ciśnienie, że się ktoś spoza ich piaskownicy próbuje wymądrzać. :)

Ale po co w ogóle piszę tą wiadomość...
Otóż, kontry to nie teoria. To trzeba po prostu wyćwiczyć... z czasem musisz po samym spojrzeniu na mapę (lub jeszcze lepiej: kordy) przeliczyć sobie wszystko w głowie i w ciągu chwili mieć tą godzinę. Ponadto musisz nabrać rutyny, bo przy dygoczącej ręcę i ogólnym stanie podniecenia ciężko jest dobrze zaatakować. :)
 

DeletedUser145796

Guest
hehehe po co się trudzić i się głowić można na lajcie kontrowac ci co wiedzą jak to wiedzą a ci co nie wiedzą myśle że kiedyś się o tym nauczą :D to jest proste . Pamiętam jak ostatnio przeglądałem stare posty na FO i wypowiedz spiner10 jak nauczył kontrowac Aishera i kozaczy (myślę że dużo osób o tym wie ) ale ciekawe czy umie kontrowac na tą samą jednostke :D też to jest proste ale wymaga innej yechniki ;)

Hey
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser130068

Guest
Tuliśku jakiej techniki ? :)
Znowu pierwsze napiszesz, a potem pomyślisz ? xd
Pisz, pisz, pisz ! :D
 

DeletedUser147403

Guest
tulis po co piszesz , i tak nic nie napisales sensownego ;p ; ) JA chcialem sie dowiedziec, beth mi wytlumaczyl i dziekuje mu ;p :)
 

DeletedUser

Guest
hehehe po co się trudzić i się głowić można na lajcie kontrowac ci co wiedzą jak to wiedzą a ci co nie wiedzą myśle że kiedyś się o tym nauczą :D to jest proste . Pamiętam jak ostatnio przeglądałem stare posty na FO i wypowiedz spiner10 jak nauczył kontrowac Aishera i kozaczy (myślę że dużo osób o tym wie ) ale ciekawe czy umie kontrowac na tą samą jednostke :D też to jest proste ale wymaga innej yechniki ;)

Hey

Vialle jesteś :) ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry